Adler AD 1247

  Szczegóły
  Producent Adler
  Pojemność 1.7 l
  Wskaźnik poziomu wody tak
  Obrotowa podstawa tak
  Moc grzałki 2600 W
  EAN
  • 5908256836051
  • 5902934831116
  Kolor
  • srebrny
  • czarny
  Opis

  pokaźny konkretnie wytworzony, dla całej rodziny, zezwala na jednocześnie gotowanie wody, jak i jej podgrzewanie w zakresie od 55 do 100 poziomów C. Jest to niezwykle użyteczne przy przygotowaniu naparów ziołowych, parzeniu niektórych rodzajów herbaty, oraz w innych sytuacjach, w których zagotowana woda musiałaby nieco ostygnąć przed jej zastosowaniem.

  Ścianki czajnika wytworzone są z hartowanego szkła żaroodpornego, wytrzymującego zmiany temperatury i wstrząsy. Pokaźny wskaźnik poziomu wody od 0,6 do 1,7 litra, pozwala ugotować jedynie tyle wody ile potrzeba, dzięki temu zużywa mniej prądu.

  W podstawie jest umieszczony panel sterowania. Tworzony jest on z polerowanej stali szlachetnej. Jego kształt w połączeniu z pozostałymi stalowymi elementami podkreślają design. Cztery stalowe przyciski, dwie lampki kontrolne i wyświetlacz LCD, pozwalają w pełni użyć możliwości urządzenia.

  bardzo konkretny, pewny i komfortowy uchwyt, korzystnie się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest przypasowane do wyglądu obudowy. Należycie działający przycisk otwierania pokrywki umieszczony jest w górnej części rączki.

  Szeroko otwierająca się pokrywka ułatwia nalewanie wody i czyszczenie. Dla wygody stosowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360o. Pozwala on na dowolne osadzanie czajnika na podstawie, tak żeby jego uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

  obfita konkretna podstawka zagwarantuje stabilność całego czajnika. W środku niej jest umieszczony zwijacz przewodu. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu regulujemy długość kabla zasilającego. Wielopierścieniowe połączenie czajnika z podstawą gwarantuje jego bezpieczne stosowanie i poprawny odczyt temperatury.

  Pomimo tylu możliwości, obsługa czajnika jest nad wyraz prosta: - Zagotowanie wody; - Napełniamy czajnik potrzebną ilością wody. - wyjątkowo pomocna jest przy tym istotna podziałka. - Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk ON / OFF.

  - Zaświecają się niebieskie diody umieszczone w stalowej płaskiej grzałce czajnika. - Wskaźnik LED pokazuję temperaturę wody. - poprzez szklane ścianki czajnika możemy obserwować piękny pokaz gotowania się wody.

  - Niebieskie podświetlenie, szczególnie w przyciemnionej kuchni potęguje specyficzne efekty tego zjawiska. - Woda zagotowuję się szybko, dzięki zastosowaniu stalowej płaskiej grzałki o mocy 2200Watów.

  Pomimo tak szerokiej mocy, woda gotuje się względnie cicho. Zapewnia to specjalna kompozycja stalowej grzałki, osadzonej bezpośrednio w szkle bez jakichkolwiek uszczelek. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i czajnik wyłącza się automatycznie.

  Wielostopniowy system zabezpieczeń nie pozwoli żeby było inaczej. Gotowanie wody możemy w każdej chwili przerwać naciskając ponownie przycisk ON / OFF. Podgrzewanie wody: - Do przygotowania ziół, zielonej herbaty, pokarmu dla dziecka, potrzebujemy wody o niższej tem...