Philips BRI 953

5 ofert od 1285,0 zł do 1419,0 zł
Szczegóły
Producent Philips
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji świetlna
Rodzaj zasilania sieciowe
EAN
  • 8710103779209
  • 8710103775997
Kolor biały
Opis

92% redukcji owłosienia po 3 zabiegach**. Zadziwiające efekty Odsetek kobiet zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów* * Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 pań po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach oraz 2 zabiegach na twarzy.

8 powodów, dla których warto wybrać urządzenie Philips Lumea Prestige długookresowy efekt: gładka skóra aż do 6 miesięcy* Szybka: czas zabiegu na obu łydkach to tylko 8,5 min*** produktywna: do 92% redukcji owłosienia już po pierwszych 3 zabiegach** czujnik SmartSkin: doradzi najkorzystniejsze ustawienie intensywności dla Ciebie unikatowe nasadki: zaprojektowane z myślą o różnorodnych obszarach Twojego ciała (staranna, twarz, ciało) Wygoda: zasilanie zarówno sieciowe jak i bezprzewodowe Żywotność lampy do 20 lat****: brak ukrytych kosztów Bezpieczna: wytwarzana we współpracy z dermatologami i ekspertami w dziedzinie skóry * Przy przestrzeganiu zalecanego harmonogramu zabiegów; średnia redukcja owłosienia po 12 zabiegach: 78% na łydkach, 64% na okolicach bikini, 65% na obszarach pod pachami; indywidualne wyniki mogą się różnić.** Przy zasilaniu sieciowym; wyznaczonie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów; mierzone na nogach po trzecim zabiegu; efekty mogą być różnorodne u różnych osób.*** Przy zasilaniu sieciowym; wyróznionie czasu dla najwyższego ustawienia energii.**** Obliczono w przypadku użytkowania na dolnej części nóg, w okolicach bikini, pod pachami i na twarzy; żywotność lampy nie zwiększa 2-letniej gwarancji marki Philips.

Jak działa technika Philips Lumea? Urządzenie Philips Lumea kieruje finezyjne impulsy światła do cebulek włosów, poprzez co uniemożliwia ich odrastaniu. Obiektywne badania wykazały wielkie zmniejszenie ilości włosów w ciągu zaledwie czterech zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra stała się gładsza.

Aby utrzymać te wyniki, starczy powtarzać zabiegi co 4–8 tygodni. Nasadka do twarzy.użyteczna i skrupulatna zastosowany, ciemnoczerwony filtr gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Nawet, gdy zabieg jest przeprowadzany na tak wrażliwej skórze, jaką jest skóra twarzy.

Nasadka do okolic bikini i pod pachami nieprzeciętna do zabiegów, gdzie wymagana jest precyzja, a miejsca są wrażliwe. Nasadka pomoże wyeliminować zbędne owłosienie z okolic bikini i pod pachami. Nasadka do ciała.

dopasowana- dla nadzwyczajnych rezultatów Nasadka do ciała wyjątkowo poprawnie sprawdza się w sytuacji depilacji znacznych obszarów ciała, a obfite okienko sprawia, że zabieg jest szybki i wygodny. Komfortowe i proste użytkowanie - zobacz więcej Krok 1 Przed rozpoczęciem zabiegu należy zapewnić gładkość skóry.

Nogi możesz wydepilować używając maszynki, wosku albo depilatora. Później, gdy włoski przestają odrastać ten krok nie będzie już potrzebny. Krok 2 Wybierz najkorzystniejsze ustawienia dla swegoodcienia skóry z czujnikiem SmartSkin.

Krok 3 Przyłóż urządzenie do skóry pod kątem 90º. Gdy włączy się wskaźnik gotowości, naciśnij przycisk błysku. Krok 4 Powoli przesuwaj urządzenie po skórze i wykonuj kolejne błyski. Staraj się wykonywać po jednym błysku na każdym fragmencie skóry.

Stosuj zasadę: jedno miejsce = jeden błysk. Poznaj bliżej Philips Lumea Prestige Czas trwania zabiegu.szybkość działania Philips Lumea Prestige to oszczędność czasu i nieprzeciętne efekty.Dzięki przeznaczonym nasadkom do poszczególnych partii ciała, depilacja jest jeszcze bardziej sprawna.

Obie łydkimożesz wydepilować w blisko 8,5 minuty*, a gładkie pachy uzyskasz w raptem 1,5 minuty*! * Przy zasilaniu sieciowym; wyróznionie czasu dla najwyższego ustawienia energii sensor SmartSkin Urządzenie Philips Lumea jest wyekwipowane w czujnik SmartSkin.

Skorzystaj z niego, żeby dobrać jak najkorzystniejsze ustawienia dla Twojego odcienia skóry.Możesz także w razie zapotrzebowania dokonać manualnej korekty ustawień czujnika. "Czy Philips Lumea to produkt dla mnie?" Philips Lumea Prestigejest dostosowany do zróżnicowanych typów skóry i włosów.

Dzięki technice IPL sprawdza się równocześnie w przypadku włosów o naturalnym kolorze (ciemny blond, brąz, czarny) i skóry o rozmaitej barwie (od szczególnie jasnej po ciemno brązową). Niewskazane jest stosowanie urządzenia w sytuacji wyjątkowo ciemnego odcienia skóry*, jak i włosów w odcieniu białym, siwym, jasnym blond oraz rudym.

* Mierzone na nogach, po początkowym etapie 4–5 zabiegów; efekty mogą być rozmaite u przeróżnych osób Tryby pracy: przypasuj je do swych potrzeb potrzebujesz wykorzystać Philips Lumea lub wykorzystać go tylko na niewiele znaczącej powierzchni ciała? Żaden problem.

Dzięki trybom przesunięcia i błysku, a także przyłożenia i błysku, dostosujesz go do swoich potrzeb. Urządzenie jest także wyekwipowane w dwa tryby pracy zasilania. Można używać go jednocześnie bezprzewodowo, jak i konwencjonalnie - podłączając do gniazdka przy pomocy kabla.

Co mówią o Philips Lumea Prestige inni? "Skóra po zabiegu jest w świetnej kondycji, nie jest przesuszona, podrażniona i co najważniejsze w porównani do klasycznej depilacji odrastające włoski nie wrastają." Mama do sześcianu@mamadoszescianu Sma