Remington IPL 6780

3 ofert od 749,0 zł do 749,0 zł
Szczegóły
Producent Remington
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji laserowe
Nasadka masująca nie
Rodzaj zasilania sieciowe
EAN
  • 4008496874033
  • 4008496874026
Kolor biały
Opis

Remington Urządzenie do depilacji iLight IPL6780 Urządzenia do depilacji Remington iLIGHT to bezpieczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała i twarzy*. Wyrzuć swoje jednorazowe maszynki i plastry woskowe, a już po trzech wykorzystaniach będziesz cieszyć się trwałymi efektami.** Z urządzenia można bez trudu korzystać w warunkach domowych, skutecznie zastępując nim wizyty w salonie kosmetycznym.

*Dotyczy wyłącznie damskich włosów poniżej kości policzkowych. **indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych przeprowadzonych na ciele uczestnicy mieli do 94,3% mniej włosów, a średnio o 66%, 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów.

Podobne efekty obserwuje się po zaimplementowaniu fachowych sprzętów do usuwania zbędnego owłosienia. Trwała redukcja owłosienia Funkcja impulsów świetlnych zezwala na trwałe pozbycie się owłosienia już po 3 zabiegach.

wystarczy przeprowadzać zabiegi na danym obszarze skóry co 2 tygodnie. Do wyboru jest pięć ustawień mocy, którą można indywidualnie przypasować do potrzeb własnego ciała i twarzy. 150000 błysków żarówki długofalowa żarówka tego urządzenia do depilacji kreuje 150 000 błysków, co umożliwia wykonanie 173 pełnych zabiegów (całe ciało) i wystarcza na ponad 6,5 roku używania przy wykonywaniu zabiegów co 2 tygodnie.

w głównej mierze jednak po kilku miesiącach używania zabiegi wykonuje się widocznie rzadziej, co na dodatek wydłuża żywotność lampy. Trwałe usuwanie owłosienia z ciała i twarzy długotrwałe żarówki - 150000 impulsów + 5-letnia gwarancja Testowane klinicznie, zatwierdzone poprzez FDA i polecane przez dermatologów Dla kobiet i panów 5 ustawień mocy (7-8 J/cm 2 ) Zintegrowany czujka koloru skóry skuteczna technologia ProPulse™ Tryby Multi Flash i Single Flash zastosowane czujniki kontaktu ze skórą Nakładka do ciała z okienkiem świetlnym 3cm 2 Nakładka do twarzy z okienkiem świetlnym 2cm 2 5 ustawień energii Czym jest system i-Light? System i-Light jest oparty na bezprecedensowej technologii światła i jest asygnowany do usuwania w warunkach domowych niepożądanego owłosienia na ciele i żeńskiej twarzy.

W i-LIGHT zastosowano sprawdzoną klinicznie technologię używaną z powodzeniem w mistrzowskich salonach i gabinetach dermatologicznych, zoptymalizowaną do wykorzystania domowego. Czym jest intensywny impuls świetlny (IPL) i jak działa i-Light? IPL - (Intense Pulsed Light) jest lubianą technologią użytkowaną na całym świecie od ponad 15 lat.

i-Light wykorzystuje tę technikę do generowania intensywnych impulsów światła na skórze. Impuls dociera pod powierzchnię skóry do nasady włosów i hamuje ich wzrost. Energia impulsu światła skierowana jest na ciemną kolorystykę; najlepsze wyniki osiąga się przy włosach ciemniejszych.

Impulsy światła mogą (w sposób destrukcyjny) oddziaływać na ciemną skórę, dlatego i-Light należy używać jedynie na wariant skóry od jasnej do średniej (I-IV). Czego mo...