Saeco Lirika

2 ofert od 1399,0 zł do 1799,0 zł
Szczegóły
Producent Saeco
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 2.5 l
Moc 1850 W
Szerokość 21 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 37 cm
Sterowanie elektroniczne
EAN
  • 8710103644392
  • 8710103905509
Kolor
  • czarny
  • srebrny
Opis

Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w niepokaźnym rozmiarze

Szukasz uniwersalnego, ergonomicznego i fachowego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to świetne połączenie funkcjonalności, wygody, a także elegancji. Progresywny design opierający się na połączeniu czerni z wyszukanymi srebrnymi elementami powoduje, że urządzenie doskonale będzie wyglądało w Twojej kuchni albo biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich wymiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

wbudowany postępowy spieniacz mleka Pannarello załączony do Lirika Base zezwala na przygotowanie wspaniałych kaw mlecznych. Korzystając z tego funkcjonalnego urządzenia, łatwo spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są dzisiaj na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy zezwala na korzystanie z wysokich szklanek, wyśmienitych do tego typu specjałów.

nieduży, a pojemny!

Model Lirika Base zaopatrzony jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy równocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie w biurze, czy w domu podczas wizyty gości. Gustowne wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich wymiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki mają zadziwiająco dużą pojemność! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę, a także zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Powoduje to, że Lirika Base jest wydajnym urządzeniem, które zmieści się nawet w niedużej kuchni dla pracowników.

nadzwyczajna jakość

Dzięki zaimplementowaniu istotnie sprawnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak stworzonej kawy. Co więcej, ekspres ma możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o przeróżnym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

profesjonalny, ekspres musi być nie tylko innowacyjny lecz i prosty w obsłudze. Zastosowany w Lirika Base graficzny cyfrowy wyświetlacz zezwala na czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym widocznymi komunikatami. Prostota i intuicyjność – to właśnie powinno znamionować nowoczesne ekspresy!

nietrudne czyszczenie

podczas codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base automatyczne pogramy odkamieniania, które zadbają o korzystne funkcjonowanie urządzenia. Gdy jedynie będzie konieczne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i wygodne! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja techniczna