Parownica do ubrań (Steamer) PHILIPS GC362/80 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (8710103835189)

3 ofert od 279,0 zł do 319,0 zł
Szczegóły
Producent Philips
EAN 8710103835189
Opis

ODKRYJ NOWY SPOSÓB NA WYGŁADZANIE ZAGNIECEŃ Bez rozkładania deski błyskawicznie i komfortowo w dowolnym miejscu Ciągły wyrzut pary Do 24 g/min skrupulatnie wygładza zagniecenia Działanie w pionie i w poziomie Na wieszaku albo kanapie Podgrzewana płyta SmartFlow Bez mokrych plam na ubraniach prędkie nagrzewanie Gotowość do pracy w 45 sek.

Odłączany zbiornik wody 70 ml przystępne napełnianie pod kranem zobacz JAK TO DZIAŁA Jak DZiAŁA Parownica (STEAMER RĘCZNY)? prędko Nagrzewanie trwa wyłącznie 45 sek. I parownica jest już gotowa do pracy. Komfortowo Dowolność wykorzystywania – w pionie (na wieszaku) albo w poziomie (na kanapie).

BEZPIECZNIE Brak ryzyka przypalenia i zniszczenia nawet najdelikatniejszych dzianin. ODKRYJ przeróżnE użycia RĘCZNEGO STEAMERA PHILIPS Parownica do ciuchów Philips to wygodne i szybkie urządzenie przydatne jednocześnie w domu, jak i w podróży.

W kilka chwil polikwidujesz zagniecenia z ubrań i nie tylko – przekonaj się, iż parownica jest pomocna także w innych sytuacjach! Wygładza zagniecenia Bez rozkładania deski - na szybko, gdy brakuje czasu. Przydatna w podróży Na wakacjach albo wyjazdach służbowych.

likwiduje zapachy usuwa nieprzyjemne aromaty papierosów i jedzenia. Odświeża Odświeża płaszcze i marynarki bez potrzeby zanoszenia ich do pralni (np. Po długim przechowywaniu w szafie). Do nietypowych ciuchów świetna do ciuchów niełatwych do wyprasowania tradycyjnym żelazkiem.* Zabija bakterie Gorąca para zabija do 99%** bakterii (odświeżanie dziecięcych pluszaków, ubranek).

Przydatna w domu Odświeża meble tapicerowane, kanapy, fotele, poduszki. Uniwersalna genialna równocześnie do kobiecej, jak i męskiej garderoby. * Np. Falbanki, cekiny, plisy – często spotykane przy kostiumach i ubrankach dziecięcych.

** Badanie przeprowadzone poprzez zewnętrzną instytucję, obejmujące bakterie Escherichia coli 8099, bakterie gronkowca złocistego ATCC 6538 i drożdżaki Canidia albicans ATCC 10231, z zastosowaniem pary poprzez 8 minut.

CO podkreśla PAROWNICĘ PHILIPS funkcjonalna w każdej sytuacji. Działanie w pionie i w poziomie Parownicy Philips można używać do ubrań wiszących na wieszaku np. Na drzwiach lub szafie, ale jeśli nie ma gdzie go zawiesić, odzież można także rozłożyć na łóżku albo kanapie.

Bezpieczeństwo i brak mokrych plam. Płyta SmartFlow Jeszcze lepsze efekty dzięki podgrzewanej płycie SmartFlow. Stosowna temperatura płyty parowej wydajne wygładzanie i brak mokrych plam w trakcie dociskania jej do tkaniny.

Odłączany zbiornik wody gwarantuje wygodę napełniania bezpośrednio pod kranem. Kompaktowa pojemność zbiornika 70 ml pozwoli na wygładzenie 1-2 ciuchów – akurat, żeby wyszykować się do wyjścia! DO JAKICH wariantÓW ubrań MOŻNA UŻYWAĆ PAROWNICY? PORÓWNAJ RĘCZNE PAROWNICE PHILIPS Steam&Go GC362/80 Steam&Go GC361/20 Steam&Go GC351/20 Steamer base GC299/40 StyleTouch Pure GC440/47 Wyrzut pary 24 g / min 22 g / min 20 g / min 20 g / min 30 g / min Moc 1300 W 1200 W 1000 W 1000 W...