Rebel Dobble (3558380010500)

Szczegóły
Producent Rebel
EAN 3558380010500
Opis

DOBBLE gra rodzinna imprezowa Dobble najpopularniejsza gra rodzinno - imprezowa

Gra, która rozkręci każdą imprezę!

Ten, ten, no... Jing Jang!

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu.

Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i błyskawicznie pozbądź się swej karty. Teraz następna!

Ale tu nie ma żadnego wspólnego symbolu!

z całą pewnością jest! Ja mam marchewkę!!

Ej, ale nie mam, serio!!!

Musi być! Kostka lodu u mnie!!

Eeeeej!!

O patrz, tu jest. Pająk. A u mnie dinozaur! Ha!


Ale na czym to polega?

W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole.

Symbol nazywają głośno i ekspresowo kładą swoją kartę na stole, zakrywając starą kartę. Dzisiaj każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.

Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są krągłe i pełne barwnych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

Dlaczego musisz mieć tę grę?

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut!

Rozgrywka jest szczególnie szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!

Żadna inna gra nie jest tak niewielka, iż można zabrać ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma dużo.

Tylko Dobble ma takie komfortowe i użyteczne karty. Okrągłe, konkretne kartoniki doskonale się sprawdzają w czasie zabawy.

znakomicie sprawdza się jako przerywnik między poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i potężnie poprawia humor. Sugerowana dla osób w każdym wieku.