Różne Taboo (5010994723873)

3 ofert od 99,99 zł do 100,71 zł
Szczegóły
Producent Różne
EAN 5010994723873
Opis

Czas działa przeciwko Tobie. Wiesz, co chcesz powiedzieć, jeśli wyłącznie wyszukasz adekwatne słowa. Ale w życiu są rzeczy, które są tabu. Jak sprawić, by Twoja drużyna powiedziała np. "przecinek", jeśli nie wolno Ci wykorzystać słów "interpunkcja", "znak", "przestanek", "zdanie", ani "kropka"? Musisz zastosować wyobraźni, sprytu i wiedzy, by wygrać. Jeśli Twoja drużyna odgadnie hasło, zdobywacie punkt. Tabu jest niewymownie zabawną grą!

Gra ta powstała w dość zabawnych okolicznościach. Otóż pewnego dnia pewien Portorykańczyk przybył do Ameryki. Wydawało mu się, że jest to kraj mlekiem i miodem płynący, a już bez dwóch zdań ze znalezieniem pracy nie będzie miał problemu. Uczył się języka dwa lata przed wyjazdem, żeby nie mieć problemów w porozumieniu się z mieszkańcami. Jednak jak to bywa podczas nauki, pewne słowa zapamiętujemy, inne wchodzą nam jednym uchem i od razu uciekają drugim. Tak też było w sytuacji naszego bohatera.
Po przybyciu nieraz zabrakło mu słowa podczas rozmowy. Nie przejmował się tym jednak zbytnio. Był na tyle zaradny,bezproblemowo sobie radził i był w stanie wybrnąć z każdej kłopotliwej sytuacji. Pewnego dnia kilku z jego słuchaczy było zafascynowanych jego zaradnością w opisywaniu słów i stwierdzili, że jest to perfekcyjny pomysł na grę. Grę drużynową - Tabu.

liczba graczy: 4 - 12 osób
Wiek: od 13 lat
Czas gry: ok. 60 minut
Wydawca: Hasbro
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska

Zawartość pudełka:

  • kostka
  • karty zawierająca ponad 1000 haseł
  • piszczałka
  • notes do podliczania punktów
  • podstawka na karty
  • instrukcja