Auta 3 Wysokie obroty (PS4)

3 ofert od 199,0 zł do 219,0 zł
 • Auta 3 Wysokie Obroty
  Data premiery:16.06.2017;Dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Edycja:Standardowa;Funkcje sieciowe:nie;Gatunek:dla dzieci/familijna, zręcznościowa;Kod regionu:region 2;Kompatybilna 3D:nie;Nośnik:Blu-ray;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder...
 • Gra PS4 Auta 3: Wysokie obroty
  Auta 3: Wysokie obroty to wspaniała gra wyścigowa w zupełnie nowym, interaktywnym wydaniu zawierającym ulubionych bohaterów nadchodzącego filmu Disney•Pixar, Auta 3. Za produkcję gry Auta 3: Wysokie obroty odpowiada firma Avalanche Software, otwarta ...
 • Auta 3 Wysokie Obroty
  Termin premiery:16.06.2017;Dostępne tylko na PS4:nie;Edycja:Standardowa;Funkcje sieciowe:nie;Rodzaj gry:dla dzieci/familijna, zręcznościowa;Kod regionu:region 2;Zgodna 3D:nie;Nośnik:Blu-ray;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Ogranic...
Szczegóły
Producent Warner Brothers Entertainment
PEGI (wiek gracza) 7+
Gatunek dla dzieci
Wersja językowa polska
EAN
 • 5051892208819
 • 5051888229316
 • 5051892207232
Opis

idealna gra wyścigowa inspirowana filmem Auta 3 produkcji Disney Pixar pozwoli przeżywać pełne akcji przygody z ulubionymi bohaterami!
Auta 3: Wysokie obroty to wyśmienita gra wyścigowa w zupełnie nowym, interaktywnym wydaniu zawierającym ulubionych bohaterów nadchodzącego filmu Disney Pixar, Auta 3. Za produkcję gry Auta 3: Wysokie obroty odpowiada producent Avalanche Software, otwarta ponownie pod szyldem Warner Bros. Interactive Entertainment.
„Ponowna możliwość współpracy z zespołem Pixar nad nową grą z tak cenionej kolekcji Aut była niesamowitym doświadczeniem" – mówi John Blackburn, wiceprezes i dyrektor naczelny Avalanche Software. „Staraliśmy się, żeby Auta 3: Wysokie obroty były grą zezwalającą fanom, a także całym rodzinom na uzupełniającą zabawę w świecie filmu i poczucie emocji związanych z wyścigami na torach, uczestnictwem w zawodach oraz opanowywaniem trików i technik jazdy".

Auta 3: Wysokie obroty demonstruje kontynuację fabuły Aut 3 tuż po ostatecznym wielkim wyścigu, rozbudowując historię z filmu o zupełnie świeże, pełne akcji przygody i gwarantując graczom możliwość wzięcia udziału w prędkich zawodach pełnych znanych i całkiem nowych postaci.
Użytkownicy będą mogli dołączyć do Zygzaka McQueena oraz Cruz Ramirez w ich przygotowaniach do starcia z Jacksonem Sztormem, a także zagrać innymi spomiędzy ponad 20 dostępnych do personalizacji bohaterów, zarówno z uniwersum Aut, jak i nowej generacji samochodów wyścigowych, w swych ulubionych lokacjach z filmu, od Chłodnicy Górskiej po autostradę międzynarodową na Florydzie – w sumie na ponad 20 niepowtarzalnych torach w 13 różnych miejscach. Auta 3: Wysokie obroty to produkcja stawiająca na rozwój umiejętności jazdy graczy w zawodach wyścigowych – dzięki sześciu emocjonującym trybom mogą oni szlifować swoje zdolności i rozbudowywać postać w trakcie treningów, a także testów odblokowujących nowe tryby, tory, bohaterów i o dużo więcej. Użytkownicy posiadają do wyboru całą gamę umiejętności do ulepszenia, w tym drift, turbo, jazdę na dwóch kołach, jazdę do tyłu czy taranowanie z boku. Każdy z oryginalnych trybów oraz zdolności zagwarantuje zaś możliwość odkrycia bardziej niełatwych mechanik gry i zdobycia nagród za postępy.

Gra Auta 3: Wysokie obroty zapewnia ekscytujące, pełne akcji wrażenia i rozgrywkę stawiającą na trening i umiejętności, dzięki którym każdy ma szansę na osiągnięcie wygranej.

Gracze w dostępnych już w przedsprzedaży Autach 3: Wysokie obroty będą mogli poprawiać swoje wyniki w przeróżnych trybach i stylach jazdy samodzielnie albo w lokalnym trybie kooperacji na podzielonym ekranie pozwalającym na domową współpracę albo rywalizację, do której znajomi czy rodzina będą mogli dołączyć w dowolnym momencie.


wymogi sprzętowe

- Konsola PlayStation 4
- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus