Detroit Become Human (PS4)

4 ofert od 236,96 zł do 259,0 zł
Szczegóły
Producent Sony
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska
EAN
  • 0000001140814
  • 0711719397076
Opis

Co przesądza o człowieczeństwie? Przenieś się do amerykańskiej metropolii osadzonej w nieodległej przyszłości. Poznaj Detroit 2038 roku – miasto pełne niezwykle zaawansowanych technicznie androidów, których zadaniem jest służenie ludziom.

Ale to się wkrótce zmieni… Wciel się w rolę trzech androidów i spróbuj odnaleźć się w tym „nowym świetnym świecie", coraz bardziej pogrążającym się w chaosie. Twoje decyzje wywrą wielki wpływ na emocjonującą, rozbudowaną fabułę gry.

przystępnych jest tysiące wyborów i kilkanaście zakończeń… Które z nich okażą się właściwe dla ciebie? Po czyjej staniesz stronie? Zostań ultranowoczesnym prototypem dedykowanym do badania miejsc zbrodni i niepokojących sytuacji w tętniącej życiem metropolii.

Jako Connor, śledczy do zadań specjalnych, będziesz pomagać policji Detroit w ściganiu defektów – androidów, które uszkodziły swoje oprogramowanie, opuściły właścicieli lub popełniły jakąś zbrodnię. Czy będziesz polegać na chłodnej logice i nieubłaganej analizie? A może zaczniesz odczuwać współczucie wobec innych androidów, a choćby kwestionować stosowność swojej misji? Gdzie leży granica walki o wolność? Twoją szansą na wzniecenie płomienia, który mógłby podsycić bunt androidów, jest Markus, kolejny „defekt", który wymknął się poza ramy swojego oprogramowania.

Po ucieczce z domu właściciela i dołączeniu do rosnącej podziemnej frakcji odszczepieńców Markus przejmuje dowodzenie nad zorganizowaną akcją wyzwolenia androidów w Detroit. Aby przekazać ludziom swoje racje, wybierzesz pokojowy protest czy może… krwawą rebelię? Czym jest człowieczeństwo? Ujrzyj mroczniejsze, zrujnowane oblicze Detroit oczami androidki, która uszkodziła swoje oprogramowanie.

Kara zostaje renomowana za defekta i ucieka z domu razem z niewinną dziewczynką, którą przysięgła chronić. Trafia do bezlitosnego świata, w którym to ty musisz nią pokierować, by mogła zaakceptować wszechobecny brak równości… albo spróbować zapewnić bezpieczeństwo przybranej córce....