Detroit Become Human (PS4)

6 ofert od 109,0 zł do 296,0 zł
Szczegóły
Producent Sony
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska
EAN
 • 0000001140814
 • 0711719397076
 • 0711719396871
Opis


Twórcy gry przenoszą gracza w nieodległą przyszłość – do Stanów Zjednoczonych roku 2038, a bohaterami wątku fabularnego są androidy, które zachowaniem i wyglądem nie odbiegają od ludzi.

Nietypowym, interesującym rozwiązaniem jest śledzenie rozwoju wypadków z perspektywy trzech robotów, których losy związane są z tytułowym miastem Detroit -niegdysiejszą stolicą amerykańskiego przemysłu samochodowego, dziś dotkniętą skutkami światowego kryzysu.

Androidy żyją własnym życiem pośród ludzi, przeciw którym się zbuntowały i uciekły od nich mnóstwo lat wcześniej. Teraz próbują wtopić się w otoczenie, przyjmując nowe role społeczne, a dzięki relacjom z trzech źródeł uczestnik rozgrywki stopniowo poznaje, co było przyczyną takiego a nie innego rozwoju wypadków.

Interakcja z otoczeniem jest w grze kluczowa – to dzięki niej gracz poszerza swoją wiedzę i rozwiązuje kolejne zagadki, zbliżające go do zakończenia misji. Ponieważ każdy z 3 androidów specyficzne umiejętności, ich właściwe wykorzystanie może okazać się receptą na sukces. Kara i Markus były robotami użytkowanymi w pracach domowych i jako pomoc przy wychowywaniu dzieci, natomiast Connor funkcjonalne umiejętności, zezwalające w szybkim tempie analizować sytuację, ścigać bandytów i odgadywać ich kolejne ruchy. Umiejętności androidów uzupełniają się, co zezwala na prowadzenie efektywnej rozgrywki, jeśli zostaną właściwie wykorzystane.

Gracz na każdym kroku jest zmuszony do dokonywania wyborów, które niejednokrotnie posiadają charakter niełatwych moralnie decyzji, jednak są potrzebne. Każde działanie ma swoje konsekwencje, a śmierć któregokolwiek z androidów utrudni dalszą rozgrywkę, a nawet uniemożliwi ukończenie misji.

Ponieważ Detroit: Become Human proponuje fotorealistyczną, zachęca ona do podziwiania postaci i otaczającego świata, poprzez co gracz może łatwo zapomnieć o celu rozgrywki.

Gra choćby jak na obecne standardy pokazuje się rzeczywiście znakomicie, a w wersji asygnowanej na najnowszą konsolę Sony zadziwia realizmem, jakością i liczbą detali. Uczestnik rozgrywki może radować się obrazem w jakości Full HD (1920x1080 pikseli) i płynnością gry na poziomie aż 60 fps, co w dodatku potęguje wrażenie realizmu.

Detroit: Become Human w pełni wykorzystuje możliwości oferowane przez japońską konsolę ósmej generacji i potężną moc obliczeniowa jej procesorów.
Dzięki tak realistycznej grafice i bogatej interakcji Detroit: Become Human powinno zainteresować wszystkich zwolenników cyberpunkowych, przygodowych produkcji proponujących widok trzecioosobowy.


Główne atrybuty:

 • najnowsza produkcja uznanego studia Quantic Dream – Zręcznościówka utrzymana w klimacie cyberpunk, science-fiction,
 • bogata interakcja z otoczeniem, zezwalająca poznać historię zbuntowanych androidów,
 • nietypowa, ciekawa narracja, z perspektywy 3 robotów – każdy z nich dysponuje innymi umiejętnościami i pełnił inną funkcję,
 • realistyczny system dialogów, pozwalający pozyskać potrzebne dane,
 • widok TPP,
 • fotorealistyczna szata graficzna w jakości Full HD, w pełni wykorzystująca możliwości PlayStation 4, oraz płynność na poziomie 60 fps
 • wiarygodna mechanika, umożliwiająca wykonywanie dokładnych czynności, a skutki działań gracza są zgodne z jego zamierzeniami,
 • niemało godzin interaktywnej rozgrywki, pozwalającej podziwiać szatę graficzną o niemal filmowej jakości.