Rayman Legends (PS4)

4 ofert od 64,99 zł do 107,0 zł
Szczegóły
Producent Ubisoft
PEGI (wiek gracza) 7+
Gatunek platformowa
Wersja językowa polska
EAN
  • 3307215774618
  • 3307215774557
  • 3307216076056
Opis

Poznawaj rojące się od niebezpieczeństw nowe światy ukryte w zagadkowym namiocie pełnym kolorowych płócien. Tylko Rayman i jego intensywni przyjaciele są w stanie pokonać całą rzeszę niszczycielskich bestii i uratować setki uwięzionych Teensów.

Sądzisz, iż twoja fantastyczność sprosta temu zadaniu? Walka ze smokami, podskakiwanie w rytm modnej melodii i zjadanie słodkiej planszy - w Rayman Legends wszystko może się zdarzyć. Rayman Legends to nieprzeciętna propozycja dla młodszych i starszych zwolenników Raymana.

Gra posiada jeden domyślny poziom trudności, ale coś dla siebie znajdą tu jednocześnie gracze okazjonalni, jak i sympatycy wyzwań. Ukończenie poszczególnych etapów nie powinno nikomu sprawić pokaźniejszych problemów, ale zaliczenie dodatkowych poziomów i zdobycie wszelkich bonusów na poszczególnych mapach może przyprawić o zawrót głowy niejednego śmiałka.

Rayman Legends zagwarantuje sporo godzin absorbującej rozgrywki na wysokim poziomie. Gra pozwala na zabawę samemu również w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech użytkowników, w którym każdy kieruje wybranym poprzez siebie bohaterem (poza Raymanem możemy odblokować także mnóstwo innych postaci).

Trafiamy do wielu przeróżnych lokacji: odwiedzamy zamek, las, tereny podwodne, skaczemy pomiędzy chmurami, na pustyni i nie tylko. Poza standardowymi etapami dostępne są także poziomy muzyczne, w których musimy skakać w rytm danego utworu.

Platforma PlayStation 4 Gatunek Zręcznościowa Wersja językowa Polskie napisy Tryby gry Singleplayer Split screen ilość graczy 1-2 kryteria wiekowe od 7 lat Nośnik Blu-ray ilość nośników 1 oczekiwania sprzętowe Konsola PlayStation 4 DO produktu W GRATISIE DODAJEMY LOSOWO WYBRANĄ NAKLEJKĘ NA LIGHTBAR KONTROLERA PLAYSTATION 4