Spyro Reignited Trilogy (PS4)

3 ofert od 159,0 zł do 159,0 zł
Szczegóły
Producent Activision
EAN 5030917242243
Opis

Spyro Reignited Trilogy Kultowy mistrz pieczenia powraca! Te same palące potrzeby, ta sama tląca się postawa, dzisiaj wszystko w zachwycającej rozdzielczości HD! Spyro przynosi ciepło jak nigdy dotąd w linii gier Spyro™ Reignited Trilogy.

Oryginalne trzy gry: Spyro™ the Dragon, Spyro™ 2: Ripto's Rage! i Spyro™: Year of the Dragon. Eksploruj rozległe królestwa, spotkaj ponownie wybuchowe osobistości i przeżyj przygodę w całkowicie zremasterowanej chwale.

Bo gdy królestwo potrzebuje bohatera, jest tylko jeden smok do wezwania. Spyro the Dragon: Gnasty Gnorc powrócił z wygnania i wyzwolił złą magię w Smoczych Sferach, uwięził Smoki w krysztale i wezwał armię Gnorków.

Spyro, wraz ze swoim przyjacielem Sparksem, jest jedynym pozostałym Smokiem, który może przemierzyć sześć światów i uwolnić pobratymców. Pomóż Spyro szybować po Smoczych Sferach, razić wrogów swym ognistym oddechem i pokonać niezliczone zagadki i przygody.

Spyro 2: Ripto's Rage! Spyro pozostał wezwany do Avalaru, aby pokonać złego czarnoksiężnika Ripto i przywrócić pokój królestwom trzymanym w garści przez Ripto i jego sługusów. Spyro będzie musiał przepalać i przebijać się poprzez wrogów, równocześnie zaliczając nieszablonowe zadania, takie jak wypas dziwnych bestii, strzelanie do celu i pokonywanie wygłodniałych dinozaurów.

Spyro: Year of the Dragon Smocze królestwa obchodzą „Rok Smoka", kiedy pojawia się enigmatyczna, zakapturzona postać i kradnie wszystkie Smocze Jaja. Pod wpływem zaklęcia złej Czarodziejki armia Rhynoców strzeże dzisiaj bezbronnych jaj w Zapomnianych Królestwach.

Spyro wraz z nowymi poplecznikami i starymi znajomymi stara się odzyskać utracone jaja, pokonać armię Rhynoców i zatrzymać złą Czarodziejkę. Podgrzej atmosferę odkrywając zagadkowe królestwa, zaliczając wykwintne zadania, takie jak realizowanie wypasionych tricków na deskorolce czy występ na ringu bokserskim.

Zamów Spyro™ Reignited Trilogy jeszcze dziś, aby uzyskać Rozpalony Bonus Przedsprzedażowy. W pakiecie znajdują się brelok, 3 kolekcjonerskie karty z grafikami oraz kod do pobrania* 4 intensywnych motywów na PS4, które pozwolą zmienić wygląd tła i menu Twojego PlayStation®.

* Cyfrowa zawartość będzie przystępna do pobrania od 21 września 2018....