Spyro Reignited Trilogy (PS4)

6 ofert od 109,99 zł do 162,0 zł
Szczegóły
Producent Activision
PEGI (wiek gracza) 7+
Gatunek TPP
Wersja językowa polska
EAN
  • 5030917242243
  • 5030917242175
Opis

Spyro Reignited Trilogy Kultowy mistrz pieczenia powraca! Te same palące potrzeby, ta sama tląca się postawa, dzisiaj wszystko w zachwycającej rozdzielczości HD! Spyro przynosi ciepło jak nigdy dotąd w linii gier Spyro™ Reignited Trilogy.

Oryginalne trzy gry: Spyro™ the Dragon, Spyro™ 2: Ripto's Rage! i Spyro™: Year of the Dragon. Eksploruj rozległe królestwa, spotkaj ponownie wybuchowe osobistości i przeżyj przygodę w całkowicie zremasterowanej chwale.

Bo gdy królestwo potrzebuje bohatera, jest tylko jeden smok do wezwania. Spyro the Dragon: Gnasty Gnorc powrócił z wygnania i wyzwolił złą magię w Smoczych Sferach, uwięził Smoki w krysztale i wezwał armię Gnorków.

Spyro, wraz ze swoim przyjacielem Sparksem, jest jedynym pozostałym Smokiem, który może przemierzyć sześć światów i uwolnić pobratymców. Pomóż Spyro szybować po Smoczych Sferach, razić wrogów swym ognistym oddechem i pokonać niezliczone zagadki i przygody.

Spyro 2: Ripto's Rage! Spyro pozostał wezwany do Avalaru, aby pokonać złego czarnoksiężnika Ripto i przywrócić pokój królestwom trzymanym w garści przez Ripto i jego sługusów. Spyro będzie musiał przepalać i przebijać się poprzez wrogów, równocześnie zaliczając nieszablonowe zadania, takie jak wypas dziwnych bestii, strzelanie do celu i pokonywanie wygłodniałych dinozaurów.

Spyro: Year of the Dragon Smocze królestwa obchodzą „Rok Smoka", kiedy pojawia się enigmatyczna, zakapturzona postać i kradnie wszystkie Smocze Jaja. Pod wpływem zaklęcia złej Czarodziejki armia Rhynoców strzeże dzisiaj bezbronnych jaj w Zapomnianych Królestwach.

Spyro wraz z nowymi poplecznikami i starymi znajomymi stara się odzyskać utracone jaja, pokonać armię Rhynoców i zatrzymać złą Czarodziejkę. Podgrzej atmosferę odkrywając zagadkowe królestwa, zaliczając wykwintne zadania, takie jak realizowanie wypasionych tricków na deskorolce czy występ na ringu bokserskim.

Zamów Spyro™ Reignited Trilogy jeszcze dziś, aby uzyskać Rozpalony Bonus Przedsprzedażowy. W pakiecie znajdują się brelok, 3 kolekcjonerskie karty z grafikami oraz kod do pobrania* 4 intensywnych motywów na PS4, które pozwolą zmienić wygląd tła i menu Twojego PlayStation®.

* Cyfrowa zawartość będzie przystępna do pobrania od 21 września 2018....