Titanfall 2 (PS4)

4 ofert od 39,0 zł do 69,90 zł
 • Titanfall 2 PS4
  Wersja językowa: angielska Wydanie: USA Nośnik: Bluray Uczestnicy gry dowodzą żołnierzami przyszłości, którzy ścierają się w walce z udziałem mechów Tytanów, przy czym gra oferuje nie tylko widowiskowe pojedynki, ale bardziej, niż w poprzedniczce, ro...
 • Gra PS4 Titanfall 2 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
  Przyłącz się do walki o Kresy Przygotuj się na poznanie nowych Tytanów, nowych umiejętności pilota, całkiem nowej kampanii dla pojedynczego gracza i nie tylko. Zapierające dech w piersiach doświadczenie czeka na ciebie w Titanfall™ 2. Atrybuty: Gatun...
 • Gra PS4 Titanfall 2
  Pilot i Tytan jednoczą siły w wyczekiwanej przez fanów grze Titanfall 2® studia Respawn Entertainment. Dzięki zupełnie nowej kampanii fabularnej dla jednego gracza ukazującej wyjątkowe więzi łączące maszynę i jej pilota, a także udoskonalonemu trybow...
 • Gra PS4 Titanfall 2
  Dzięki zupełnie nowej kampanii fabularnej dla jednego gracza ukazującej wyjątkowe więzi łączące maszynę i jej pilota, a także udoskonalonemu trybowi wieloosobowemu, Titanfall® 2 zapewni mnóstwo dynamicznej rozgrywki i niecodziennych zwrotów akcji.
Szczegóły
Producent Electronic Arts
PEGI (wiek gracza) 16+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska
EAN
 • 5030930116927
 • 5900000012599
 • 5035223116912
Opis

Zamów grę Titanfall 2 w przedsprzedaży, a otrzymasz wcześniejszy dostęp do „Miasta Aniołów", odświeżonej wersji modnej mapy znanej z pierwszej odsłony kolekcji Titanfall. Mapa ukaże się w grudniu tego roku.

w dodatku, otrzymasz zestaw Nitro Spopielacza za wierający specjalne barwy wojenne „Nitro" i grafikę dziobową „Podżegacz", niepowtarzalny identyfikator i motyw Titanfall Zawartość Zagraj na mapie Miasto Aniołów 3 dni przed jej wydaniem w grudniu tego roku zestaw Nitro Spopielacza: barwy wojenne Nitro dla Spopielacza, grafikę pancerza „Podżegacz", Identyfikator ZŁOTY Tryb Bestii Pilot i Tytan jednoczą siły w wyczekiwanej przez entuzjastów grze Titanfall 2® studia Respawn Entertainment.

Dzięki zupełnie nowej kampanii fabularnej dla jednego gracza ukazującej unikatowe więzi łączące urządzeńę i jej pilota oraz ulepszonemu trybowi wieloosobowemu, Titanfall® 2 zapewni aktywnej rozgrywki i niecodziennych zwrotów akcji.

NAJWAŻNIEJSZE cechy progresywna i emocjonująca rozgrywka – Nieważne, czy walczysz jako pilot - ekskluzywny obrońca Kresów, czy zasiadasz w Tytanie, 6-metrowej machinie bojowej – gra Titanfall® 2 zapewnia płynne, ekscytujące i satysfakcjonujące potyczki.

Wciągająca kampania dla jednego gracza – Wkrocz na obszar Kresów wcielając się w strzelca Ruchu Oporu, który marzy, by zostać pilotem. Zagubiony na wrogim terytorium wchodzi w niecodzienny sojusz z doświadczonym Tytanemzabrać udział w misji, której nigdy się nie spodziewał.

Bardziej złożona rozgrywka wieloosobowa – Z 6 nowymi modelami Tytanów, nowymi umiejętnościami pilota, udoskonalonym systemem personalizacji, nowymi trybami gry i innymi elementami – Titanfall® 2 oferuje wyraźnie głębszą rozgrywkę wieloosobową, o którą prosili gracze.

Graj ze znajomymi lub nawiąż nowe znajomości – Funkcja społecznościowa „Sieci" upraszcza grę ze starymi i nowymi przyjaciółmi. Nieważne, czy grasz w kooperacji, czy wolisz ostrą rywalizację – możesz tworzyć i być członkiem wielu Sieci najlepiej pasujących do Twojego stylu gry