Monster Hunter World (Xbox One)

5 ofert od 79,0 zł do 219,0 zł
Szczegóły
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 16+
EAN
  • 5055060967331
  • 0000006201090
  • 5055060967263
Producent Capcom Entertainment
Wersja językowa angielska
Opis

W Monster Hunter: World gracze wcielają się w rolę tytułowych myśliwych, którzy przyjmują zadania na wyśledzenie i upolowanie najróżniejszych, nierzadko ogromnych potworów zamieszkujących tętniący życiem ekosystem gry, pełnym drapieżników i...

ich ofiar. Bohaterowie będą mogli wykorzystać ulubioną broń z 14 rozmaitych klas, a także szereg survivalowych narzędzi, dzięki którym będą mogli m.in. Przyciągać potwory do pułapek, a nawet napędzać przeciw sobie w zażartych pojedynkach.

W wydanym na platformie PC Windows Monster Hunter World warstwa fabularna nie odgrywa bardzo ważnej roli. Gracz wciela się w tytułowego łowcę potworów, którego zadaniem jest zbadanie nowo odkrytego kontynentu znanego jako „Nowy świat" i poznanie jego tajemnic, a także ubijanie coraz mocnojszych bestii w ramach realizacji kolejnych zleceń przyjmowanych w toku przygody.

Monster Hunter World oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat, po którym możemy się poruszać jednocześnie na piechotę, jak i na grzbiecie okiełznanego wcześniej stwora. Przemierzanie zróżnicowanych terenów uatrakcyjniają zmieniające się pory doby, a także możliwość wspinaczki na niektóre komponenty otoczenia.

Filarem rozgrywki nie jest jednak eksploracja, a eliminacja różnorodnych bestii. Każdy adwersarz dysponuje jednostkowym zestawem solidnych i słabych stron – zwycięstwo na placu boju gwarantuje zatem uważna obserwacja zachowań oponenta oraz opracowanie odpowiedniej taktyki działania z uwzględnieniem nie tylko jego słabości, lecz także topografii terenu i roślinności porastającej pole bitwy.

dzięki czemu kiedy zajdzie taka potrzeba, możemy na przykład schować się w gęstej i wysokiej trawie. Dodatkowo kraina została zaprojektowana w taki sposób, żeby sprawiała wrażenie żywego ekosystemu, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby napuścić na siebie dwie kreatury i w ten sposób osłabić albo choćby unicestwić cel misji bez wychodzenia z bezpiecznej kryjówki.

Do zamówień przedpremierowych DLC: Zbroja "Origin Set" rozszerzająca obronę gracza i umiejętność upraszczająca zbieranie przedmiotów ilość DLC ograniczona, o kolejności ich otrzymania decyduje kolejność składania zamówień....