Spintires MudRunner (Xbox One)

6 ofert od 84,99 zł do 167,71 zł
Szczegóły
PEGI (wiek gracza) 3+
EAN
  • 3512899119406
  • 3512899120846
  • 3512899120822
Wersja językowa polska
Opis

Spintires: MudRunner jest najkorzystniejszą wersją sprzedanego w milionach egzemplarzy niezależnego hitu Spintires. Podobnie jak poprzednie Spintires, Spintires: MudRunner pozwala ci zasiąść za kierownicą niesamowitych pojazdów terenowych i przemierzać arcytrudne tereny Syberii jedynie kompasu i mapy!

Ta ulepszona gra gromadzi kompletnie nowy otwarty świat, a także oryginalne 5 z poprzedniej wersji, w pełni nową grafikę, nowy tryb Wyzwania z 9 przeznaczonymi mapami, 13 nowych pojazdów i inne ulepszenia.

To nie jest po prostu ulepszona edycja, to najlepsza symulacja jazdy off-roadowej! Prowadź 19 niesamowitych pojazdów terenowych, każdy z innymi właściwościami i dodatkami. Wykonuj misje w arcytrudnych warunkach w dzikich, niezbadanych krajobrazach z aktywnym cyklem dzień - noc.

Odkrywaj wciągający otwarty świat z udoskonaloną grafiką. Przemierzaj grząski teren, pokonuj wartkie rzeki i inne przeszkody które realistycznie reagują na wagę i przemieszczanie się pojazdu za pomocą progresywnego silnika fizycznego gry.

Korzystając z mapy, kompasu, wydobywarki i swoich umiejętności jazdy graj w pojedynkę albo dołącz do trójki innych graczy w trybie kooperacji. Pobieraj mody wykonane poprzez społeczność pasjonatów, wypróbuj ogrom nowych funkcjonalności i weź udział w rozwoju Spintires: MudRunner.

najlepsza wersja sprzedanego w milionach egzemplarzy hitu Sprintires dobór poszerzony do 19 niesamowitych pojazdów terenowych Odkrywaj ogromny, dziki swiat udoskonalona grafika i zaawansowany silnik fizyczny pozwalają na arcytrudny realizm Wykonuj niebezpieczne misje i w arcytrudnych warunkach Nowy, stanowiący obfite wyzwanie tryb gry dostępny dla jednego gracza i w 4-osobowym trybie kooperacji Pobieraj mody na PC i doświadczaj ciągłego rozwoju gry