Samsung GE83X

5 ofert od 340,13 zł do 429,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
Ilość poziomów mocy 6
Wysokość 27 cm
Szerokość 48.9 cm
Głębokość 35.4 cm
Sterowanie elektroniczne
Grill tak
Kierunek otwierania w lewo
Wyświetlacz elektroniczny tak
Zegar czasu rzeczywistego tak
EAN 8806085189720
Moc 800 W
Kolor
  • czarny
  • srebrny
Opis

WYBRANE atrybuty Ceramic Inside™ prędko i efektywnie design Panel sterowania porównaj produkty WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE cechy warstwa Ceramic Inside™ Antybakteryjna warstwa z emalii ceramicznej zapobiega nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

System TDS System Potrójnej Dystrybucji to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła z trzech punktów, co sprawia, że potrawy są genialnie przygotowane do spożycia. Samoczynne rozmrażanie błyskawiczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wartości odżywczych.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! za pomocą kuchenki o mocy 800 W i z grillem 1100 W błyskawicznie przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność 23 l, a także 3 poziomy trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) i programy rozmrażania elementów, na pewno ułatwią przyrządzenie jedzenia.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - starczy kilka minut, by przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ stosowana przez Samsung warstwa Ceramic Inside™ gwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz także martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technologia, przy pomocy której wykonane jest wnętrze kuchenki, jest podobna do użytkowanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To sprawia, iż urządzenie jest trwalsze, bardziej wytrzymałena zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ zastosowanaw kuchence Samsung uniemożliwia rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Niepodatność na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej wytrzymałe na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu urządzeń.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie przystępne i komfortowe, co pozwala na zachowanie nieskazitelnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

powłoka z emalii ceramicznej temu przeciwdziała. Prędko i sprawnie przyrządź posiłek idealny efekt za każdym razem. System Potrójnej Dystrybucji by Twój posiłek był za każdym razem nadzwyczajnie przygotowany, urządzenie zaopatrzone jest w system TDS (Triple Distribution System).

Mikrofale rozprowadzane są po kuchence z trzech punktów, zapewniając równomierne podgrzanie produktów. Ciesz się genialnie przygotowanymi daniami dzięki TDS. Zostań mistrzem kulinarnym. Auto Cook Wybierz jeden z sześciu przepisów,radować się nie tylko nieprzeciętnie przyrządzonym, lecz i zdrowym posiłkiem.

Panel urządzenia wyświetli adekwatne, szczegółowe instrukcje. Dzisiaj Twoje kulinarne eksperymenty będą niesamowicie proste i spektakularne. Bez utraty smaku. Prędkie, samoczynne rozmrażanie 4 programy umożliwiają natychmiastowe rozmrożenie części, jak rów...