Samsung MG23F301TAS (8806085702684)

3 ofert od 394,0 zł do 472,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
EAN 8806085702684
Opis

WYBRANE atrybuty Ceramic Inside™ użyteczna prosta obsługa porównaj produkty WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE właściwości warstwa Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, lecz także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i najróżniejszych potraw z drobiu, ryb oraz warzyw. Samoczynne rozmrażanie niezwłoczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich wartości odżywczych.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! za pomocą kuchenki o mocy 800 W i z grillem 1100 W błyskawicznie przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność 23 l, a także 3 stopnie trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) z pewnością ułatwią przyrządzenie jedzenia zarówno dla jednej osoby jak i całej rodziny.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - wystarczy kilka minut, by przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ użytkowana przez Samsung warstwa Ceramic Inside™ gwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz też martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technologia, za pomocą której wyprodukowane jest wnętrze kuchenki, jest podobna do użytkowanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To sprawia, iż urządzenie jest trwalsze, bardziej niepodatne na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ wykorzystana w kuchence Samsung uniemożliwia rozwojowi bakterii* co pozostało potwierdzone badaniami.

*Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Oporność na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej wytrzymałe na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu sprzętów.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie przystępne i wygodne, co pozwala na zachowanie perfekcyjnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

powłoka z emalii ceramicznej temu zapobiega. Gotuj zdrowo i smacznie Przygotowanie świeżych artykułów. Healthy cooking Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków.

Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych towarów. Kuchenka Samsung ma specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb i drobiu. Błyskawicznie i prosto przygotujesz zdrowy posiłek jednocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Zostań mistrzem kulinarnym. Programy Auto Cook Wybierz jeden z trzech przepisów,radować się nie tylko perfekcyjnie przyrządzonym, lecz i zdrowym posiłkiem. Panel urządzenia wyświetli adekwatne, szczegółowe instrukcje.

dzisiaj Twoje kulinarne eksperymenty będą niesamowicie proste i spektakularne. Bez utraty smaku. Szybkie, automatyczne rozmrażanie 3 programy umożliwiają nat...