Bosch KGN39KL35

  Szczegóły
  Producent Bosch
  EAN 4242002948089
  Kolor srebrny
  Klasa energetyczna A++
  Opis

  FreshSense: nieprzeciętne warunki przechowywania. Dzięki adekwatnym warunkom przechowywania żywność zachowuje genialną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów.

  Czujniki FreshSense stale obserwują albo regulują temperaturę na zewnątrz, a także w środku chłodziarki i zamrażarki. W konsekwencji temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej.

  Lodówka, która wie, jak utrzymać odpowiednią temperaturę. Aktywacja funkcji SuperCooling przed zrobieniem zakupów ograniczy temperaturę na krótki czas, aby świeże produkty mogły być przechowywane w trafnej temperaturze.

  Temperatura obnizona jest za pomocą jednego przycisku (najniżej do 2°C). Temperatura samoczynnie wróci do poprzednich ustawień po ok 6 godzinach. System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej.

  System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów wywołuje delikatny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszystkich poziomach w obszarze schładzania i zamrażania. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki temu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej.

  Dwa oddzielne obiegi chłodzenia to większa wygoda i oszczędność energii. Urządzenia wyposażone w oddzielne obiegi chłodzenia umożliwiają niezależne sterowanie komorą chłodzenia i zamrażania. Proste w użyciu elektroniczne części obsługi zezwalają na jednostkową regulację temperatury.

  Nigdy więcej rozmrażania lodówki. Ręczne rozmrażanie lodówki może być wyjątkowo uciążliwe i czasochłonne. Dzięki naszym nowym lodówkom z funkcją NoFrost można na dobre skreślić tę czynność ze swej listy zadań.

  W przeciwieństwie do klasycznych maszyn, w lodówce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który automatycznie się rozmraża. Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie.

  W ten sposób funkcja NoFrost nie tylko stale uniemożliwia powstawaniu lodu,likwiduje też potrzebę ręcznego rozmrażania. Oszczędność i ekologia Klasa produktywności energetycznej A++: zużycie energii o 25% niższe aniżeli dla sprzętów klasy A+.

  Chłodziarko-zamrażarki o klasie efektywności energetycznej A++ zużywają o 25% mniej energii aniżeli urządzenia klasy A+ o porównywalnym rozmiarze i wyposażeniu.