LG GBB60PZDZS

3 ofert od 1999,0 zł do 1999,0 zł
Szczegóły
Producent LG
EAN 8806087792447
Wysokość 201 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 66 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność chłodziarki netto 250 l
Pojemność zamrażarki netto 93 l
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 37 dB
Opis

Oszczędność energii dzięki sprężarce liniowej Inverter Linear Compressor
Sprężarka liniowa Inverter Linear Compressor producenta LG zrewolucjonizowała lodówki, gwarantując oszczędność energii na poziomie choćby 32%, najwyższą wytrzymałość i optymalną kontrolę temperatury, co przedłuża świeżość pożywienia.

Świeżość NatureFRESH

technologia NatureFRESH producenta LG obejmuje trzy funkcje, które przedłużają solidność pożywienia: FRESH Balancer, FRESH Converter i NatureFRESH Cooling.

NatureFRESH Cooling
System NatureFRESH Cooling marki LG zagwarantuje obieg chłodnego powietrza przez kilka otworów wentylacyjnych, co skutkuje bardziej równomiernym chłodzeniem wnętrza lodówki. Obieg zimnego powietrza udoskonalony choćby o 76% w sytuacji półautomatycznych systemów odmrażających.

Moist Balance Crisper™
Nadmiar wilgoci paruje z żywności i skrapla się na kratce, zamiast zawierać się wokół jedzenia — w ten sposób w pojemniku utrzymywany jest trafny poziom wilgotności.

Najwyższa wygoda w kuchni
firma LG zmieniła układ wnętrza lodówki, co zapewnia więcej przestrzeni i usprawnia dostęp do artykułów. Nowe elementy wyposażenia to między innymi pełna składana półka, nieprzeciętny stojak na wino i zwiększona strefa zamrażarki.

znakomity stojak na wino
W odpowiedzi na świeże europejskie trendy, zgodnie z którymi wino chłodzi się w lodówce, marka LG przeprojektowała stojak na wino, który posiada dzisiaj jednocześnie nawet pięć butelek.

rozszerzona strefa zamrażarki
firma LG zwiększyła jedną z szuflad zamrażarki, żeby zapewnić więcej miejsca na przechowywanie znacznych artykułów.