Samsung RB29FERNDSS

4 ofert od 1619,0 zł do 1699,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
EAN
  • 8806085350472
  • 8806085341128
Kolor srebrny
Wysokość 175 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 66 cm
Klasa energetyczna A+
Pojemność chłodziarki netto 192 l
Pojemność zamrażarki netto 98 l
Zdolność zamrażania 12 kg/24h
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 39 dB
Sterowanie elektroniczne
Obustronny montaż drzwi tak
Roczne zużycie energii 272 kWh/rok
Opis

Uporządkuj produkty żywnościowe i zapewnij sobie wyższy poziom wygody dzięki lodówce, która skutecznie wykorzystuje dostępną przestrzeń

Lodówka Samsung 3050 z zamrażarką w dolnej części została inteligentnie zaprojektowana, takefektywnie zastosować przestrzeń wewnątrz urządzenia. Komponenty, takie jak z łatwością wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz koszyk Grab ‘n Go, pomagają prosto i prędko wkładać, porządkować i wyjmować artykuły spożywcze z lodówki. Strefa CoolSelect zagwarantuje adekwatne warunki do przechowywania artykułów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia znamionują się rozciągliwością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, iż udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.


wygodnie zmaksymalizuj przystępną przestrzeń
Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika. Łatwo wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami zezwala na skuteczne porządkowanie i usprawnia dostęp do artykułów – i pozwala szybko sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Szuflada z pełnym wysuwem gwarantuje całkowitą wygodę.
Szuflada z pełnym wysuwem udoskonalony dostęp i usprawnia porządkowanie i wyjmowanie towarów z zamrażarki – choćby tych pokaźniejszych, jak rodzinne pudełko lodów. Szuflada wysuwa się całkowicie, zapewniając optymalne użycie przestrzeni i, dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, choćby jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 poziomów.

Schłodź więcej napojów, by zaspokoić większe pragnienie
komfortowa, znaczna półka na drzwiach jest głębsza aniżeli w standardowych lodówkach – w sam raz dla spragnionych. Możesz przechowywać na drzwiach lodówki pokaźne pojemniki mleka i soku, a do tego zmieszczą się tam dwa rzędy puszek i butelek z napojami. Urządzasz przyjęcie? Na obfitej półce z powodzeniem schłodzisz wysokie butelki z wodą i innymi napojami.

Oświetlenie Top LED
Bardziej energooszczędne w kontraście do klasycznych żarówek, oświetlenie Top LED jest jaśniejsze od charakterystycznych diod stosowanych w chłodziarkach marki Samsung. Top LED niezwykle jasno oświetla całe wnętrze lodówki, ulepszając widoczność przechowywanych w niej towarów. Dzięki czemu możesz łatwiej odnaleźć szukany towar, skracając czas, w którym drzwi lodówki są otwarte – w ten sposób zaoszczędzisz i czas, i energię.

technologia True No Frost
technika Samsung True No Frost gwarantuje równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, takzlikwidować odkładanie się warstw lodu na ściankach maszyn. Teraz wszystkie prosto psujące się produkty zachowają świeżość i walory odżywcze. W dodatku dzięki utrzymywaniu równomiernego rozkładu temperatury funkcja True No Frost zmniejsza obciążenie agregatów, rozszerzając ich odporność.


Pozostałe parametry

właściwości chłodziarki
1 szuflada
Szuflada z pełnym wysuwem przystępna
3 półki
Łatwo wysuwana półka przystępna
dostępna półka na wino
Półki z hartowanego szkła
4 półki na drzwiach
dostępna półka na nabiał
szerokie półki dostępne
przystępny pojemnik na jaja
Oświetlenie wewnętrzne górne LED

właściwości zamrażarki
Pojemnik na jajka
Szuflady w zamrażarce: 3
Szuflada z pełnym wysuwem dostępna
4 gwiazdki w gwiazdkowym systemie oceny zamrażania
Funkcja Power Freeze dostępna

Inne
Czynnik chłodzący R-600a
dostępne uszczelnienie cyklopentanowe
Dwustronne drzwi dostępne
przystępny alarm w drzwiach
pojemność zamrażania (kg/24 h): 12 kg
liczba godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury): 20 godz.
SN, N, ST