Samsung RB37J506MSA

6 ofert od 2018,52 zł do 2299,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
EAN 8806088855738
Klasa energetyczna A+++
Opis

space max Technolo­gie design 10 lat gwarancji rzut techniczny w opakowaniu podsumowa­nie Warto wiedzieć wybrane właściwości All Around Cooling Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

Pełny No Frost™ technologia likwiduje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych. Space Max Cieńsze niżeli w klasycznej lodówce ścianki.

powiększona pojemność wewnętrzna, przy zachowaniu tych samych rozmiarów zewnętrznych. Power Freeze Dzięki funkcji Power Freeze można momentalnie zamrozić produkty. Niewiele znacząca temperatura w zamrażarce będzie utrzymywała się przez 50 godzin.

Silnik Digital Inverter Silnik jest cichy i oszczędny. Stosowna praca kompresora pozwala zniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest istotnie wydłużona. Szuflada Fresh Zone zapewnia warunki do przechowywania mięsa i ryb.

Produkty zachowują świeżość i smak. Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo Lodówka Samsung Space Max to nowoczesna, a zarazem prosta i ascetyczna konstrukcja pasująca niemal do każdego wnętrza. Trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości, sprawia, iż jest ona nie tylko pięknym dodatkiem do Twojej kuchni, ale także ergonomicznym i szczególnie korzystnie zaprojektowanym urządzeniem.

Jej używanie jest jeszcze bardziej wygodne dzięki finezyjnemu oświetleniu, które także eksponuje charakter lodówki i nadaje jej specyficznego stylu. Podchwyty. Komfortowe otwieranie Otwieranie drzwi przy pomocy podchwytów jest bardziej użyteczne niżeli przy charakterystycznych rączkach.

Uchwyty tego rodzaju są „ukryte" w drzwiach co powoduje, iż lodówka wygląda estetycznie i nie ma obaw, iż mogą się one poluzować albo złamać jak uchwyty typowe. Szkło hartowane. Wytrzymałe półki W lodówce użyto półki z hartowanego szkła.

Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na obszerne obciążenia, odporne na zarysowania i łatwo jest je wyczyścić. W razie zapotrzebowania i dla obszerniejszej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą.

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje równocześnie więcej światła klasyczne żarówki. Dzięki zaimplementowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza liczba energii, co przekłada się na niższe rachunki.

Licowane drzwi. Zwiększony zakres otwarcia W lodówce Samsung RB37J506MSA rozszerzył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie. Obszerniejsza pojemność, dzięki cieńszym ściankom lodówki technika Space Max, umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki.

nieszablonowy i wysoce sprawny system izolacji sprawił, iż ścianki urządzenia stały się cieńsze i w środku do dyspozycji mamy większą objętość. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więc...