Canon EOS 4000D

17 ofert od 877,0 zł do 3129,0 zł
Szczegóły
Producent Canon
EAN
 • 8714574657325
 • 8714574657356
 • 4549292116564
 • 4549292116571
 • 2000000680088
 • 8714574656168
Rodzaj zasilania akumulator
Opis

CANON 4000D Łatwo i intuicyjnie fotografuj i udostępniaj historie eksponujące się atrakcyjnymi kolorami, poziomem szczegółowości i pięknym rozmyciem tła.
Proste opowiadanie podkreślających się historii za pomocą lustrzanki cyfrowej

Dzięki aparatowi EOS 4000D o rozdzielczości 18 MP opowiadanie wyjątkowych historii przy pomocy zdjęć w jakości charakterystycznej dla lustrzanek cyfrowych i filmów Full HD jest łatwiejsze, aniżeli Ci się wydaje. Udostępniaj zawartość natychmiast i rób fotografie zdalnie przy pomocy zgodnego smartfonu z łącznością Wi-Fi* i aplikacją Canon Camera Connect.
genialne zdjęcia i filmy w kinematograficznej jakości
18-pikselowa matryca o powierzchni choćby 19-krotnie pokaźniejszej od wielu matryc smartfonów** pozwala na realizowanie olśniewających zdjęć z naturalnie rozmytym tłem – choćby w skomplikowanych warunkach oświetleniowych.
Ożywiaj swoje historie
Zmieniaj inspirujące chwile w artystyczne filmy Full HD lub uwieczniaj najważniejsze wydarzenia dnia na migawkach video.
Udostępnianie w serwisach społecznościowych i zdalne fotografowanie
ekspresowo przesyłaj fotografie i filmy do urządzenia inteligentnego, aby prosto udostępniać je w mediach społecznościowych albo zapisywać ich kopie zapasowe w serwisie Irista. Możesz też fotografować zdalnie dzięki łączności Wi-Fi* i aplikacji Canon Connect.
Kreatywność bez wysiłku
wystarczy skadrować ujęcie i nacisnąć spust migawki, a tryb Inteligentna scena auto zapewni rewelacyjne rezultaty. Korzystaj z funkcji fotografowania w trybie Live View i trybu twórczej automatyki oraz dodawaj wyjątkowe efekty dzięki filtrom kreatywnym.
Zdobywanie wiedzy w trakcie fotografowania
Korzystaj z dostępnych wskazówek dotyczących fotografowania lustrzanką cyfrową dzięki aplikacji Photo Companion firmy Canon (do pobrania na urządzenia z systemem operacyjnym Android albo iOS). Dodaj obiektywy i akcesoria albo przejmij ręczną kontrolę nad aparatem w dowolnym momencie.
bezawaryjne fotografowanie
Rejestruj ujęcia tak, aby pokrywały się z obrazem, który zachowałeś w pamięci – wszystko dzięki skrupulatnej regulacji ostrości, funkcji rejestrowania 3 kl./s i procesorowi DIGIC 4+. Optyczny wizjer i wyświetlacz LCD o przekątnej 6,8 cm ułatwiają kadrowanie i oglądanie efektów pracy CANON EF-S 18-55 F/3.5-5.6 DC III
Niedrogi obiektyw zmiennoogniskowy wysokiej jakoœci
Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o wysokiej jakośœci, który przypadnie do gustu fotografom ceniącym podróżować z niewielkim bagażem. Dzięki odpowiednikowi ogniskowej 29–88 mm dla formatu 35 mm znaczny zakres powiększeń obiektywu jest odpowiedni dla większoœści zastosowań ogólnych. Możliwośœć wykonywania zdjęć zbliżeniowych.

okrągła przysłona - przy szerokim otwarciu przesłony jej krągły otwór pozwala uzyskać gładkie, równomierne rozmycie tła, uwypuklić obiekty znajdujące się na pierwszym planie i odciągnąć uwagę od nieistotnych składników.

- Lekka konstrukcja o niewielkich wymiarach
- Zakres ogniskowych od szerokiego kąta do niedługiego tele
- krągła przysłona
- szybki system AF
CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu uniemożliwia rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technika STM gwarantuje płynną i cichą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów.
Korzyści

 • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
 • Płynna i cicha regulacja STM podczas nagrywania filmów
 • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
 • Lekka, kompaktowa, szczególnie praktyczna kompozycja
 • Łatwa w użyciu konstrukcja zagwarantuje najwyższą jakość obrazu
 • właściwości szczegółowe
 • idealny kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
 • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to wspaniałe uzupełnienie standardowego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Pasuje perfekcyjnie do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie obszerne możliwości z wysoką jakością obrazu i instynktowną obsługą.
 • Optyczny stabilizator obrazu

by pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM pozostał zaopatrzony w technikę stabilizacji obrazu marki Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a równocześnie broni przed drganiami aparatu — jest to wspaniałe rozwiązanie do realizowania zdjęć przy słabym oświetleniu lub fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania samoczynnie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym albo pionowym, zezwalając uchwycić wrażenie szybkości w trakcie fotografowania ruchomych obiektów.
technologia STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM użyto technologię silniczka krokowego (STM), która gwarantuje płynną i cichą ciągłą regulację ostrości podczas nagrywania filmów aparatem EOS i szybki i dokładny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, iż jej odgłosy nie są wychwytywane poprzez mikrofon aparatu. Dzięki temu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
świetna jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o bardzo niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia widocznych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona wznosi jakość nieostrych obszarów, poprzez co główny fotografie wyróżnia się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o świetnych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala prędko idopasować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m umożliwia fotografowanie nieznacznych obiektów. Nieobrotowy przedni ułatwia korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania danych dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl