Canon EOS 800D

31 ofert od 2049,0 zł do 4499,0 zł
Szczegóły
Producent Canon
EAN
 • 8714574650494
 • 4549292083736
 • 4549292083552
 • 4549292083804
 • 4549292083798
 • 0142333442154
 • 4549292083743
Rozdzielczość 25.8 Mpx
Rodzaj zasilania AA
Format zapisu zdjęć
 • RAW
 • JPEG
Przekątna ekranu 3 "
Wizjer tak
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6000 x 4000 px
Zdjęcia seryjne 6 kl/s
Nośnik danych karta SD
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)
Opis

CANON 800D Łatwiejsza obsługa technice DSLR nowej generacji
Aparat EOS 800D powoduje, że fotografowanie w wysokiej jakości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: na unikatowych zdjęciach i filmach uwiecznisz najważniejsze momenty swojego życia. Ogromną zaletą tej lustrzanki cyfrowej jest pokaźny wizjer optyczny, który przedstawia rzeczywisty obraz.
Jakość, na którą zasługują Twoje fotografie
Matryca nowej generacji o wymiarze APS-C i rozdzielczości 24,2 megapiksela umożliwia rejestrowanie wielu znikomych szczegółów nawet w trudnych warunkach.
Bądź spontaniczny. Puść wodze wyobraźni
Aparat EOS 800D pracuje optymalnie błyskawicznie – rejestrując 6 klatek na sekundę przy realizowaniu serii fotografii –, a także ma wizjer optyczny ukazujący obraz w czasie rzeczywistym. W trakcie komponowania fotografie na odchylanym ekranie aparatu najszybszy na świecie system AF Live View* potrzebuje zaledwie 0,03 sekundy, aby wykonać zdjęcia o znakomitej ostrości.
Zadowalająca szybkość pracy
Szybka reakcja na polecenia i serie zdjęć z prędkością 6 kl./s pozwalają uchwycić najszczególniej ulotne chwile.
Szersza perspektywa​
Korzystając z odchylanego ekranu dotykowego aparatu EOS 800D, można robić fotografie i nagrywać filmy z dołu lub z góry,odpowiednio skomponować ujęcie. Regulacja ostrości i realizowanie fotografii po jednym dotknięciu.
Łatwe nagrywanie filmów
Filmy Full HD ze stabilnym obrazem idealnie prezentują się w Internecie oraz na ekranach domowych maszyn, a poruszające się obiekty są niezwykle pokaźne.
Proste, bezprzewodowe udostępnianie i sterowanie
Możliwość niezwłocznego łączenia ze zgodnym smartfonem lub tabletem w celu udostępniania obrazów i zdalnego sterowania aparatem.
Testowanie kreatywności​
Interfejs użytkownika z funkcją podpowiedzi nauczy Cię, jak funkcjonują ustawienia aparatu, zezwalając w tym samym czasie robić wyśmienite zdjęcia.
Witamy w systemie EOS
Aparat fotograficzny EOS 800D jest jednym z komponentów całego systemu aparatów, obiektywów i akcesoriów, który cieszy się zaufaniem fotografów na całym świecie. ​CANON EF-S 18-55 F/3.5-5.6 DC III Niedrogi obiektyw zmiennoogniskowy wysokiej jakoœci
Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o wysokiej jakośœci, który przypadnie do gustu fotografom ceniącym podróżować z niewielkim bagażem. Dzięki odpowiednikowi ogniskowej 29–88 mm dla formatu 35 mm znaczny zakres powiększeń obiektywu jest trafny dla większoœści zastosowań ogólnych. Możliwośœć wykonywania fotografii zbliżeniowych.

okrągła przysłona - przy szerokim otwarciu przesłony jej krągły otwór pozwala uzyskać gładkie, równomierne rozmycie tła, uwypuklić obiekty znajdujące się na pierwszym planie i odciągnąć uwagę od nieistotnych elementów.

- Lekka konstrukcja o niewielkich rozmiarach
- Zakres ogniskowych od szerokiego kąta do niedługiego tele
- krągła przysłona
- prędki system AF CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM zapewnia płynną i cichą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów.
Korzyści

 • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
 • Płynna i cicha regulacja STM podczas nagrywania filmów
 • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
 • Lekka, kompaktowa, nad wyraz użyteczna budowa
 • Łatwa w użyciu konstrukcja zagwarantuje najwyższą jakość obrazu
 • atrybuty szczegółowe
 • świetny kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
 • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to nadzwyczajne uzupełnienie typowego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Pasuje nadzwyczajnie do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie obszerne możliwości z wysoką jakością obrazu i instynktowną obsługą.
 • Optyczny stabilizator obrazu

aby pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM został wyekwipowany w technologię stabilizacji obrazu marki Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a równocześnie broni przed drganiami aparatu — jest to wyśmienite rozwiązanie do wykonywania zdjęć przy słabym oświetleniu lub fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania samoczynnie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym lub pionowym, pozwalając uchwycić wrażenie prędkości w trakcie fotografowania ruchomych obiektów.
technologia STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM zastosowano technologię silniczka krokowego (STM), która zapewnia płynną i cichą ciągłą regulację ostrości podczas nagrywania filmów aparatem EOS i prędki i precyzyjny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, że jej odgłosy nie są wychwytywane poprzez mikrofon aparatu. Dzięki czemu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
genialna jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o nad wyraz niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia znacznych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona podwyższa jakość nieostrych obszarów, poprzez co główny fotografie eksponuje się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o wyśmienitych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala momentalnie idopasować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m umożliwia fotografowanie minimalnych obiektów. Nieobrotowy przedni upraszcza korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania danych dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl