Nikon D5600

10 ofert od 2700,0 zł do 3899,0 zł
Szczegóły
Producent Nikon
EAN
  • 0018208948390
  • 0018208948321
  • 0018208948338
  • 0018208952076
  • 0018208952069
  • 0182089483902
  • 0018208948369
  • 0182573017316
Rozdzielczość 24.7 Mpx
Rodzaj zasilania akumulator
Format zapisu zdjęć
  • RAW
  • JPEG
Przekątna ekranu 3 "
Wizjer tak
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6000 x 4000 px
Czułość 100-25600
Zdjęcia seryjne 5 kl/s
Nośnik danych karta SD
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)
Opis

NIKON D5600 Nikon D5600 z funkcją stałej łączności – uwolnij swoją kreatywność. Oddawanie przepiękna ulotnych chwil, tworzenie niezwykłych filmów poklatkowych, zabawa cieniem w pełnym słońcu czy nagrywanie filmów z niezwykłej perspektywy – emocje towarzyszące tworzeniu obrazów, które wzbudzą uznanie innych, nie posiadają sobie równych. Nikon D5600, zaopatrzony w innowacyjne technologie przetwarzania obrazu opracowane poprzez firmę Nikon, pozwala uzyskać magiczne efekty. Dzięki niemu zrealizujesz wszystkie swoje pomysły. Dostęp do szerokiej gamy legendarnych obiektywów NIKKOR oznacza nieograniczone możliwości kreatywnej ekspresji. Opracowana poprzez markę Nikon technika SnapBridge pozwala na bieżąco umieszczać tworzone zdjęcia na urządzeniu inteligentnym i w dowolnym momencie przesyłać nagrane filmy. Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat jednakowo jak Ty – choćby jeśli jest to zupełnie wyjątkowa perspektywa. Starczy przekręcić, pochylić albo obrócić pokaźny ruchomy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), żeby uzyskać rewelacyjne ujęcie i za każdym razem mieć perfekcyjny podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Aby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, starczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. W trakcie fotografowania z zastosowaniem wizjera albo odtwarzania fotografii można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to instynktowne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu przy pomocy pokrętła sterowania albo wybieraka wielofunkcyjnego w trakcie korzystania z wizjera. Dzięki niej można dzisiaj wybierać pola AF i dostosowywać inne ważne parametry, takie jak wartość przysłony czy automatyczny dobór czułości, za pomocą znacznego ekranu dotykowego. Znany z fachowych aparatów D5 i D500 firmy Nikon pasek przełączania fotografii pozwala na ich szybkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można zwiększyć zdjęcie i przyciąć je.
Dla fotografów, którzy dostrzegają to, co jest dla innych niewidoczne, jakość zdjęć ma kluczowe znaczenie. Model D5600 został zaopatrzony w dużą matrycę formatu DX o rozdzielczości 24,2 mln pikseli, która z niezwykłą starannością odwzorowuje drobne faktury i zagwarantuje najwyższą szczegółowość zdjęć. Znajomi i osoby obserwujące Twój profil w sieciach społecznościowych zobaczą skrupulatnie to, co chcesz im pokazać – za każdym razem. Zakres czułości ISO 100–25600 i rozszerzona czułość ISO 6400 w trybie Krajobraz nocny usprawniają fotografowanie w słabym oświetleniu. Procesor przetwarzania obrazu EXPEED 4 efektywnie eliminuje szum choćby przy wysokiej czułości ISO. Fotografie charakteryzujące się efektownym rozmyciem tła i bogatym kontrastem czekają na wykonanie – pomoże Ci w tym pokaźna gama wymiennych obiektywów NIKKOR.
wystarczy kilka sekund, żeby udostępnić swoje fotografie rewelacyjnej jakości i stać się dla innych źródłem inspiracji. Opracowana przez markę Nikon rewolucyjna technika SnapBridge, wykorzystująca standard Bluetooth low energy¹, zapewnia stałą łączność pomiędzy aparatem D5600 a obsługującym ją urządzeniem inteligentnym. Połączenie aparatu z urządzeniem inteligentnym jest wyjątkowo proste. Po nawiązaniu łączności aparat może przesyłać wyprodukowane fotografie do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia. Każde tworzone zdjęcie jest prędko przesyłane do telefonu lub tabletu i staje się gotowe do udostępnienia. W dowolnym momencie można również ręcznie przesłać nagrane filmy. Dodatkowo technologia SnapBridge pozwala na zdalne obsługiwanie aparatu za pomocą urządzenia inteligentnego. Bez względu na to, w jaki sposób korzystasz z technice SnapBridge, nie ogranicza ona możliwości korzystania z urządzenia inteligentnego i nie obciąża zbytnio akumulatora aparatu. Twoja perspektywa jest unikatowa – podziel się nią prędko dzięki technice SnapBridge. świetna ergonomia stanowczo ergonomicznego modelu D5600 pozwala z łatwością zagłębić się w świat fotografii. Twórz przyciągające uwagę kombinacje dzięki wysokiej jakości wizjerowi optycznemu. Zagwarantuje on istotnie istotny podgląd obrazu widzianego poprzez obiektyw i pomaga w pełni skoncentrować się na fotografowanym obiekcie, odcinając oko od promieni słonecznych i innych składników rozpraszających uwagę. Aparat jest stabilniejszy dodatkowo z podłączonym teleobiektywem. Komfortowo umiejscowione pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny upraszczają zmianę ustawień podczas fotografowania. Na dodatek funkcja dotykowego Fn pozwala przypasowywać ustawienia za pomocą obfitego ekranu dotykowego bez konieczności odrywania oka od wizjera. Śladowa masa korpusu (około 415 g)², a także monolityczna konstrukcja wzmocniona włóknem węglowym sprawiają, iż aparat można prosto i bez obaw zabrać w każde miejsce. Gdy już chwycisz jego konkretnie wyprofilowany uchwyt i zaczniesz robić fotografie – czy to podczas dalekich podróży, czy przemierzania ulic miast – nie zechcesz się z nim rozstać.
Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat tak samo jak Ty – choćby jeśli jest to zupełnie nieszablonowa perspektywa. wystarczy przekręcić, pochylić albo obrócić spory ruchomy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), aby uzyskać perfekcyjne ujęcie i zawsze posiadać rewelacyjny podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Aby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, starczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. W trakcie fotografowania z wykorzystaniem wizjera albo odtwarzania fotografii można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to instynktowne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu przy pomocy pokrętła sterowania lub wybieraka wielofunkcyjnego podczas korzystania z wizjera. Dzięki niej można teraz wybierać pola AF i dopasowywać inne ważne właściwości, takie jak wartość przysłony czy automatyczny dobór czułości, za pomocą dużego ekranu dotykowego. Znany z mistrzowskich aparatów D5 i D500 producenta Nikon pasek przełączania zdjęć zezwala na ich szybkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można zwiększyć zdjęcie i przyciąć je.
Nagrywaj płynne, szczególnie szczegółowe filmy Full HD, które mogą być powodem do dumy. Funkcja nagrywania filmów D-Movie umożliwia rejestrowanie obrazu z maksymalną szybkością 50p/60p. Dzięki ciągłemu autofokusowi w trybie podglądu na żywo (tryb ciągłego AF) można zachować ostrość obiektów na obrazie, choćby jeśli momentalnie się poruszają. Dostarczany w komplecie obiektyw AF-P NIKKOR jest wyekwipowany w silnik krokowy, dzięki któremu odgłos pracy mechanizmu ustawiania ostrości jest na filmach praktycznie niesłyszalny. Funkcja nagrywania filmów poklatkowych, znana z progresywnych lustrzanek cyfrowych producenta Nikon, pozwala przekształcić niezbyt intensywne sceny, takie jak powolne przemieszczanie się chmur czy ruch na zatłoczonej ulicy, w sekwencje szybko zmieniających się obrazów. Dzięki technice łączności SnapBridge filmy nagrane aparatem D5600 można łatwo udostępniać.
zastosowane narzędzia kreatywne pozwalają podkreślić przekaz fotografii i filmów. Dzięki szerokiej gamie efektów specjalnych można łatwo wzmocnić odbiór obrazu. Rezultat wykorzystania wybranego efektu można zobaczyć i trafnie przystosować w trybie podglądu na żywo. Dopełniającą kontrolę nad wyglądem i atmosferą uwiecznianych scen gwarantują ustawienia Picture Control, pozwalające na dokładne ustawienie takich parametrów, jak kontrast czy nasycenie. Zastosowanie ustawienia Picture Control Równomierne w trakcie nagrywania filmów upraszcza późniejszą obróbkę zarejestrowanego obrazu. W dodatku użytkownik może utworzyć i zapisać osobiste ustawienia Picture Control, żeby nadać swym filmom niepowtarzalny charakter. Duża gama efektów dostępnych w menu retuszu pozwala z łatwością podkreślić albo zmienić nastrój stworzonych zdjęć – bezpośrednio z poziomu aparatu. Dzięki technologii łączności SnapBridge można użyć w procesie twórczym smartfon lub tablet wyposażony w ulubione aplikacje. NIKON AF-P DX NIKKOR 18-55MM F/3.5-5.6G VR minimalny, lekki obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX – idealny do codziennego fotografowania Zakres ogniskowych od szerokokątnej do niedługiego teleobiektywu i kompaktowa kompozycja sprawiają, że jest to nieprzeciętny obiektyw uniwersalny. Dzięki niemu możesz w każdej chwili fotografować rozmaite tematy, od fotografii miejskiej i pejzaży po rodzinne wydarzenia sportowe i pełne akcji filmy HD. Niezależnie od fotografowanego obiektu funkcja Redukcja drgań firmy Nikon pozwala uzyskać ostry obraz nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki lepszej konstrukcji ten obiektyw jest niewiele znaczący i komfortowy w użyciu. NA CO DZIEŃ: KOMPAKTOWY, LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY Z ZOOMEM 3,1X Obejmuje popularny zakres ogniskowych 18–55 mm (odpowiednik dla formatu 35 mm: 27–82,5 mm), z otworem względnym f/3,5–5,6. Od portretów po krajobrazy – tym obiektywem można sfotografować wszystko. Świetnie do nagrywania filmów HD. prędki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY marki NIKON Nowy silnik krokowy producenta Nikon prędko ustawia ostrość i świetnie sprawdza się przy filmowaniu. Dzięki nowemu silnikowi ten obiektyw charakteryzuje się cichszym i szybszym działaniem autofokusa aniżeli jego poprzednik. Zmieniając ogniskową, można natychmiast niezwykle dokładnie ustawić ostrość na fotografowane obiekty. W trakcie filmowania silnik zezwala na płynną zmianę ostrości z jednego obiektu na drugi, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ OBRAZÓW typowA DLA producenta NIKON Ten obiektyw formatu DX pozostał zaprojektowany tak, żeby w pełni wykorzystać wysoką rozdzielczość i zaawansowaną technologię matrycy Twojej cyfrowej lustrzanki producenta Nikon. Dwie soczewki asferyczne minimalizują aberrację sferyczną i dystorsję, dzięki temu można uzyskać zdjęcia i filmy o wysokiej rozdzielczości, żywych kolorach, z doskonałym kontrastem i unikatową szczegółowością. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Przydatna funkcja Redukcja drgań firmy Nikon pozwala uzyskać ostry obraz nawet przy długim czasie migawki. Gwarantuje ona obszerniejszą stabilność podczas fotografowania z ręki i zezwala na używanie czasów migawki dłuższych nawet o cztery stopnie. Niezależnie od tego, czy robisz portrety, zdjęcia grupowe, czy także fotografujesz oszałamiający krajobraz, dzięki tej funkcji zawsze uzyskasz nieporuszone zdjęcie. Funkcję Redukcja drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość błyskawicznego przełączania między autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości i włączania i wyłączania funkcji Redukcja drgań za pomocą menu aparatu*. Brak przełączników na obudowie obiektywu eliminuje ryzyko przypadkowej zmiany ustawień podczas robienia fotografie. ergonomicznY OBIEKTYW DO powszedniCH ZASTOSOWAŃ Ultrakompaktowa i lekka konstrukcja – nieprzeciętny obiektyw uniwersalny. Obiektyw waży zaledwie 205 g i ma jedynie 62,5 mm długości po schowaniu, dzięki czemu można go wygodniej zawsze nosić przy sobie.
NIKKOR AF-P DX 70-300MM F/4.5-6.3G ED VR Poznaj świat fotografii w zakresie tele dzięki temu zmiennoogniskowemu obiektywowi formatu DX. To perfekcyjna propozycja dla osób, które chcą skorzystać z niezwykłych możliwości kreatywnej ekspresji związanych z użyciem teleobiektywu. Dzięki lepszej konstrukcji i niewielkim wymiarom stanowi wspaniałe uzupełnienie mniejszych lustrzanek cyfrowych Nikon formatu DX¹. Uniwersalny zakres ogniskowych 70–300 mm pozwala łatwo uwiecznić rozgrywające się w oddali wydarzenia, uchwycić unikatowe chwile podczas podróży czy fotografować dziką przyrodę. Opracowany poprzez firmę Nikon system redukcji drgań gwarantuje ostrość obrazu, a mechanizm ustawiania ostrości pracuje momentalnie i cicho. Dzięki temu obiektyw idealnie się sprawdzi jednocześnie w trakcie fotografowania, jak i filmowania. LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY DO FOTOGRAFII W ZAKRESIE TELE Ten obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX z 4,3-krotnym zoomem to nadzwyczajna sugestia równocześnie dla osób zaczynających przygodę z lustrzankami cyfrowymi, jak i poszukujących dopełniającego obiektywu w dłuższym zakresie ogniskowych. Twórz zaskakujące kompozycje dzięki uniwersalnemu zakresowi ogniskowych od 70 do 300 mm (odpowiednik zakresu 105–450 mm w formacie FX), który pozwala łatwo znaleźć się w centrum akcji. Uniwersalność tego obiektywu przekłada się na łatwość uzyskiwania niezwykłych zbliżeń dzikiej przyrody czy dzieci podczas zabawy. Ponadto dzięki systemowi autofokusa znamionującemu się płynnym i cichym działaniem stanowi perfekcyjny wybór dla osób zainteresowanych filmowaniem. szybki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY marki NIKON Nowy silnik krokowy marki Nikon jest cichy i ekspresowo ustawia ostrość. Dzięki temu świetnie się nadaje do filmowania. Zmieniając ogniskową, można natychmiast szczególnie skrupulatnie ustawić ostrość. W trakcie filmowania silnik zezwala na płynną zmianę punktu ustawienia ostrości, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ fotografii specyficznA DLA marki NIKON Ten obiektyw NIKKOR formatu DX zaprojektowano, żeby w pełni zastosować wysoką rozdzielczość i zaawansowaną technikę matrycy lustrzanek cyfrowych producenta Nikon. Soczewka ze szkła o superniskiej dyspersji (ED) redukuje aberrację chromatyczną. Umożliwia to uzyskanie stanowczo szczegółowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, wyraźnej kolorystyce i genialnym kontraście. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Opracowany poprzez firmę Nikon wyśmienity system redukcji drgań upraszcza uzyskanie istotnych fotografii w trakcie fotografowania z ręki i pozwala na stosowanie czasów otwarcia migawki dłuższych choćby o 4 stopnie². Dzięki czemu choćby zdjęcia wytworzone przy najdłuższej ogniskowej w niekorzystnych warunkach oświetleniowych będą pozbawione efektu poruszenia. Funkcję redukcji drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu³. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość niezwłocznego przełączania pomiędzy autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości za pomocą menu aparatu³. Zmiany sposobu ustawiania ostrości dokonuje się za pomocą menu aparatu, a nie przełączników na obudowie obiektywu. Likwiduje to ryzyko przypadkowej zmiany ustawień podczas fotografowania i filmowania. ¹ Obiektyw współpracuje z aparatami z serii D3000 (model D3300 i nowsze), aparatami z linii D5000 (model D5200 i nowsze) i aparatami z serii D7000 (model D7100 i nowsze). Współpracuje także z modelem D500. Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
² Zgodnie ze standardem stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Po podłączeniu do lustrzanki cyfrowej formatu DX i ustawieniu najdłuższej ogniskowej.
³ Funkcja dostępna tylko w aparatach z kolekcji D3000 (model D3300 i nowsze) oraz linii D5000 (model D5200 i nowsze). Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl