Nikon D7500

20 ofert od 4299,0 zł do 15000,0 zł
Szczegóły
Producent Nikon
EAN
 • 0018208955541
 • 0018208953486
 • 0018208953479
 • 0018208955602
 • 4960759149107
 • 0182089555418
 • 0182089534796
 • 0018208955558
 • 0018208955596
Rozdzielczość 20.9 Mpx
Rodzaj zasilania akumulator
Format zapisu zdjęć
 • RAW
 • JPEG
Przekątna ekranu 3 "
Wizjer tak
Nagrywanie filmów 4096 x 2160 (4K)
Opis

TEN artykuł JEST OBJĘTY PROMOCJĄ
NATYCHMIASTOWY RABAT NIKON.
aby SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI
WPISZ W KOSZYKU KOD:
RABAT860
REGULAMIN PROMOCJI dostępnY POD ADRESEM:
https://www.nikon.pl/pl_PL/campaigns/instant-savings/regulamin.page NIKON D7500 Model D7500 z zaawansowaną technologią przetwarzania obrazu zamknięte w niewielkim, zgrabnym korpusie z pewnością zadowoli fotografujących, którzy nieustannie dążą do perfekcji. Podobnie jak w modelu D500 matryca CMOS formatu DX o rozdzielczości 20,9 mln pikseli w modelu D7500 proponuje zakres czułości ISO, który można rozszerzyć do niewiarygodnej wartości odpowiadającej ISO 1 640 000. Aparat jest wyposażony w procesor EXPEED 5 firmy Nikon, który oferuje szybsze przetwarzanie obrazu. Ponadto spore powiększenie liczby pikseli czujnika RGB do 180 tys. Wpłynęło na obszerniejszą staranność pomiaru. Filmowcy mogą rejestrować materiał video w rozdzielczości 4K/UHD. Wbudowana w aparat elektroniczna redukcja drgań firmy Nikon, działająca przy nagrywaniu filmów Full HD/HD, przeciwdziała niepożądanym ruchom aparatu. Ulepszenia w zakresie ergonomii obejmują odchylany monitor z obsługą dotykową, a także głęboko wyprofilowany uchwyt umożliwiający jednostajne i wyjątkowo komfortowe trzymanie aparatu. Ten model to także pierwsza lustrzanka cyfrowa marki Nikon z zaimplementowaną lampą błyskową, która obsługuje sterowany radiowo, innowacyjny bezprzewodowy system oświetlenia. D7500 to wspaniały aparat klasy wyższej dla amatorów fotografii, którzy podziwiają możliwości modelu D500, lecz nie potrzebują aż tylu mistrzowskich funkcji. Dostają oni tę samą, najkorzystniejszą w swojej klasie, jakość zdjęć co w modelu D500, zamkniętą w mniejszym korpusie, który łatwiej obsługiwać. Możliwość fotografowania w tempie 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE oznacza prędkość i precyzję konieczną do rejestrowania wyśmienitych ujęć reporterskich. Dodatkowo aplikacja SnapBridge pozwala udostępniać te błyskotliwe fotografie z dowolnego miejsca.
PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJI Jakość zdjęć flagowego modelu D500: matryca formatu DX o rozdzielczości 20,9 megapiksela. EXPEED 5. Sensor pomiaru światła RGB ze 180 tys. Pikseli. Fenomenalna czułość ISO: znakomite działanie w słabym świetle w zakresie ISO 100–51 200 z możliwością zwiększenia do ISO 1 640 000 (odpowiednik). nieprzeciętne rozpoznawanie obiektów: czujnik pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli z zaawansowanym systemem rozpoznawania scenerii. Dokładne ustalanie ekspozycji choćby przy dynamicznych ujęciach. Pomiar chroniący jasne obszary przed prześwietleniem: nadaje priorytet najjaśniejszym obiektom w kadrze, pomagając uniknąć wypalonych obszarów świateł. ekstremalna precyzja AF: 51-punktowy system AF zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Można śledzić obiekty, blokować na nich ekspozycję i utrzymywać je w polu ostrości — nawet jeśli jedyne źródło światła to księżyc. Kinowy materiał video 4K/UHD: można rejestrować materiał w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną prędkością 50p/60p. Film poklatkowy: łatwe generowanie płynnych i należycie naświetlonych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD i Full HD w aparacie, w pełnym formacie DX. 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE: można zrobić 50 fotografii w formacie NEF (RAW) albo 100 fotografii w formacie Large JPEG Fine w jednej prędkiej serii. Odchylany ekran i sterowanie dotykowe: zgrabny odchylany monitor o przekątnej 3,2 cala. Obsługa AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych komponentów sterujących w trakcie fotografowania w trybie podglądu na żywo. Wizjer optyczny z pryzmatem pentagonalnym: zagwarantuje niemal stuprocentowe pokrycie kadru. Picture Control – Auto: zastosowany w aparat system Picture Control jest wyposażony w osiem elementów sterujących, w tym nowy Picture Control – Auto, który optymalizuje kolor, kontrast i jasność odpowiednio do sceny. Automatyczna regulacja zmiennych w trakcie robienia wielu zdjęć. poręczność formatu DX: korpus aparatu waży jedynie około 640 g, ma głęboko wyprofilowany uchwyt i jest odporny na warunki atmosferyczne. Obiektywy NIKKOR formatu DX są kompaktowe, a współczynnik kadrowania 1,5x w trakcie fotografowania z wykorzystaniem obiektywów formatu FX pozwala uzyskać efekt teleobiektywu. Możliwość rozbudowy: kompatybilność z szeroką gamą lamp błyskowych Nikon, a także mikrofonem stereofonicznym ME-1 i mikrofonem bezprzewodowym ME-W1. Zgodność z aplikacją SnapBridge Łączność z aparatem za pośrednictwem komunikacji Bluetooth i Wi-Fi jest dostępna tylko z wykorzystaniem aplikacji SnapBridge. Żeby móc korzystać z aplikacji SnapBridge marki Nikon w połączeniu z tym aparatem, należy ją zainstalować na zgodnym urządzeniu przenośnym. Znak słowny i logo Bluetooth to zarejestrowane znaki towarowe producenta Bluetooth SIG, Inc., a korzystanie z tych znaków poprzez markę Nikon i jej podmioty zależne podlega licencji.
Wi-Fi i logo Wi-Fi Certified są znakami towarowymi lub chronionymi znakami handlowymi organizacji Wi-Fi Alliance.
Android i Google Play są znakami handlowymi firmy Google Inc. informacje techniczne, wygląd, nazwa produktu i dostarczane akcesoria mogą być różne w poszczególnych krajach. Dane techniczne i sprzęt mogą ulec zmianom bez uprzedniego powiadomienia i bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta. AF-S DX Nikkor 18-105 mm f/3,5-5,6G ED VR
Kompaktowy, innowacyjny technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy w dostępnej cenie.
wyekwipowany w wysokiej jakości system optyczny przeznaczony do lustrzanek cyfrowych formatu Nikon DX i 5,8-krotny zoom gwarantujący sprężystość fotografowania w wielu przeróżnych warunkach. Obiektyw jest także wyposażony w system redukcji drgań drugiej generacji (ang. Vibration reduction, VR) firmy Nikon i nieszablonowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co gwarantuje perfekcyjne działanie w słabych warunkach oświetleniowych, jednostajny obraz w przetworniku i wizjerze oraz prędki i cichy autofokus.
zaawansowany technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy z 5,8-krotnym zoomem i zakresem ogniskowych od 18 do 105 mm przeznaczony do formatu DX (odpowiednik dla formatów 35 mm i FX firmy Nikon: 27–157,5 mm).
Zakres ogniskowych od obiektywu szerokokątnego do teleobiektywu sprawdza się idealnie równocześnie przy fotografowaniu portretów, jak i robieniu fotografii architektury i krajobrazów.
System redukcji drgań daje więcej możliwości podczas fotografowania bez statywu i zezwala na robienie fotografii przy czasie otwarcia migawki dłuższym o 3 stopnie.
Silnik SWM (ang. Silent Wave Motor) zagwarantuje prędkie i ciche działanie autofokusa.
element ze szkła o ultraniskiej dyspersji i soczewka asferyczna zapewniają wysoką rozdzielczość i kontrast, minimalizując jednocześnie aberrację sferyczną, astygmatyzm i inne zniekształcenia.
ładna faktura pokrywy obiektywu harmonizuje z wykończeniem korpusów lustrzanek cyfrowych firmy Nikon. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl