Nikon D7500

35 ofert od 4589,0 zł do 12509,0 zł
Szczegóły
Producent Nikon
EAN
 • 0018208955541
 • 0018208953486
 • 0018208953479
 • 0018208955602
 • 4960759149107
 • 0182089555418
 • 0182089534796
 • 0018208955558
 • 0018208955596
Rozdzielczość 20.9 Mpx
Rodzaj zasilania akumulator
Format zapisu zdjęć
 • RAW
 • JPEG
Przekątna ekranu 3 "
Wizjer tak
Nagrywanie filmów 4096 x 2160 (4K)
Opis

Nikon D7500 - fachowe rozwiązania w kompaktowej obudowie Aparat fabrycznie nowy, mający zastępcze opakowanie. Obowiązuje na niego pełna gwarancja producenta. Nikon D7500 to aparat w którym zastosowano większość rozwiązań z wyższej półki zamknięty w mniejszej, bardziej kompaktowej obudowie.

wyróżnia się idealną szybkostrzelnością 8kl/s, ogromnym zakresem czułości ISO oraz filmowaniem w jakości 4K. Całość dopełnia 51 polowy AF, a także uszczelniana pokrywa. Nadzwyczajnie sprawdzi się jednocześnie w fotografii reporterskiej jak i podróżniczej.

Co wyróżnia aparat Nikon D7500? Rozwiązania z flagowego modelu D500. W aparacie Nikon D7500 wykorzystano większość rozwiązań z modelu D500, w tym dodatkowo tą samą matrycę o rozdzielczości 20.9 mln pikseli.

dzięki czemu aparat ten zezwala na tworzenie obrazów o płynnych przejściach tonalnych i istotnie niskim poziomie szumu, choćby przy bardzo wysokich czułościach. Nadzwyczajnie sprawdza się zarówno przy zdjęciach jak i filmie.

Przykładowe fotografie zrobione aparatem Nikon D7500 fotografie w każdych warunkach oświetleniowych Ogromny zakres czułości ISO 100-51200 z możliwością powiększenia do ISO 1.640.000 powoduje,bezproblemowo możesz robić fotografie niemal w całkowitej ciemności.

Bez konieczności stosowania statywu z powodzeniem wykonasz zdjęcia w mroku. Wykorzystanie procesora EXPEED 5 zagwarantuje wyjątko niski poziom szumu, nawet przy najwyższych dostępnych czułościach. Uchwyć każdy szczegół.

wyśmienite rozpoznawanie obiektów. Precyzyjne ustalanie ekspozycji nawet przy dynamicznych ujęciach. Współdziałanie czujnika pomiaru ekspozycji RGB o 180 tys. Pikseli z progresywnym systemem rozpoznawania scenerii zapewnia wykonywanie udanych fotografii w każdej sytuacji - choćby jeśli kadr obejmuje małe albo prędko poruszające się obiekty.

w sytuacji scenerii o wysokim kontraście nowa metoda pomiaru chroniąca jasne obszary przed prześwietleniem będzie nadawać priorytet najjaśniejszym obiektom występującym w kadrze,zapobiegać ich prześwietleniu.

zawsze ostro. Stanowczo skrupulatny AF. Niezależnie od tego, co fotografujesz, 51-polowy AF szybko ustawi ostrość na wyodrębnionym obiekcie i już jej nie straci. Choćby gdy jedynym źródłem światła jest Księżyc.

System AF posiada 15 środkowych czujników krzyżowych i zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Dzięki temu można wykonywać fotografie nocne o genialnej ostrości bez uzupełniającego źródła światła.

Tryb wyboru pola AF z grupy upraszcza wykrywanie i śledzenie stosunkowo niewielkich obiektów znajdujących się blisko kontrastowego albo rozpraszającego tła. Czas na film. Rejestrowanie tworzyw video w rozdzielczości 4K/UHD.

Możliwość rejestrowania materiałów w rozdzielczości 4K/UHD z prędkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną prędkością 50p/60p. Aparat dostarcza czysty sygnał wyjściowy HDMI: może nawet przekazywać nieskompresowany sygnał HDMI równocześnie do zewnętrznego urządzenia i do włożonej do aparatu karty pamięci SD.

Filmy można optymalizować pod kątem urządzeń inteligentnych, nagrywając je w formatach MP4 i AAC. A opracowany poprzez markę Nikon mechanizm elektronicznej redukcji drgań znacząco ogranicza wpływ drgania aparatu na filmy nagrywane z ręki w jakości Full HD.

Uwiecznij zmiany. Film poklatkowy. Przekształć miejskie scenerie i wschody słońca w sekwencje filmowe o obszernej prędkości odtwarzania za pomocą zaimplementowanego interwalometru i funkcji nagrywania filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD.

Łatwo stworzysz w aparacie filmy poklatkowe w rozdzielczościach 4K/UHD i Full HD. Funkcja wygładzania ekspozycji ograniczy niechciane efekty migotania obrazu powstające przy korzystaniu z trybu automatyki ekspozycji, np.

z preselekcją przysłony. Uchwycisz każdą chwilę. Tryb zdjęć seryjnych z prędkością 8 kl./s. Możliwość uzyskania wyśmienitego ujęcia nawet w sytuacji prędko rozgrywających się wydarzeń. Możliwość rejestrowania do 50 zdjęć w formacie NEF (RAW) albo 100 zdjęć JPEG w jednej kolekcji.

Nigdy nie przegapisz najważniejszego momentu danego wydarzenia. Rejestrowanie do 50 fotografii z szybkością około 8 kl./s w skompresowanym, bezstratnym, 14-bitowym formacie RAW. Albo rejestrowanie do 100 obfitych zdjęć JPEG Fine w jednej kolekcji.

Pełne śledzenie AF/AE podczas realizowania fotografii seryjnych zagwarantuje,prędkość rejestracji nie jest osiągana kosztem precyzji obrazu. Zmień perspektywę. Odchylany ekran i dotykowe komponenty sterujące. Niespodziane przygody mogą Cię spotkać wszędzie.

Za jednym dotknięciem eleganckiego, odchylanego ekranu dotykowego ustawisz ostrość i zrobisz zdjęcie, trzymając aparat wysoko nad głową albo ustawiając go pod niecodziennym kątem. Odchylany wyświetlacz o przekątnej 8 cm (3,2 cala) pozwala na obsługę AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych komponentów sterujących podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo.

A wygodnie umieszczone pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny usprawniają zmianę ustawień podczas fotografowania. Wizjer optyczny o wysokiej rozdzielczości nieprzeciętne fotografie wykonywane bez rozpraszania uwagi.

To realne dzięki wizjerowi optycznemu z pryzmatem pentagonalnym, który gwarantuje niemal 100-procentowe pokrycie kadru. Układ optyczny wizjera zagwarantuje niewiarygodną wyrazistość obrazu oglądanego przez obiektyw.

Światło słoneczne, odblaski i drgania są eliminowane: widzisz dokładnie to, co zarejestrujesz. A jeśli używasz teleobiektywu, dzięki wizjerowi możesz trzymać aparat w sposób powiększający stabilność ujęć.

Dziel się emocjami. SnapBridge. Połącz aparat z urządzeniem inteligentnym przy pomocy technice SnapBridge. Możesz synchronizować fotografie w trakcie ich wykonywania. Możesz fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego.

Opracowana przez markę Nikon technologia SnapBridge zagwarantuje stałą łączność aparatu D7500 z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technice Bluetooth low energy. Aparat może przesyłać realizowane zdjęcia do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania za każdym razem nowego połączenia.

Filmy można przesyłać ręcznie dzięki obsłudze łączności Wi-Fi przez aparat. Na dodatek technika SnapBridge zezwala na zdalną obsługę aparatu za pomocą urządzenia inteligentnego. Nad wyraz wygodna konstrukcja aparatu Dzięki konkretnie wyprofilowanemu uchwytowi model D7500 wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki.

Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na długi czas fotografowania. Potwierdzona testami solidność migawki aparatu wynosi 150 tys. Cykli. Korpus aparatu jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych, co uniemożliwia uszkodzeniu wewnętrznych układów elektronicznych poprzez drobiny kurzu albo krople wody.

Opis towaru na polskiej stronie producenta Porównanie lustrzanek APS-C. Nikon D7500, D7200 i D500 - artykuł na Blog.cyfrowe.pl