Nikon D7500

14 ofert od 4499,0 zł do 9190,0 zł
Szczegóły
Producent Nikon
EAN
 • 0018208955541
 • 0018208953486
 • 0018208953479
 • 0018208955602
 • 4960759149107
 • 0182089555418
 • 0182089534796
 • 0018208955558
 • 0018208955596
Rozdzielczość 20.9 Mpx
Rodzaj zasilania akumulator
Format zapisu zdjęć
 • RAW
 • JPEG
Przekątna ekranu 3 "
Wizjer tak
Nagrywanie filmów 4096 x 2160 (4K)
Opis

NIKON D7500 Model D7500 z innowacyjną technologią przetwarzania obrazu zamknięte w niewielkim, zgrabnym korpusie bez dwóch zdań uraduje fotografujących, którzy bezustannie dążą do perfekcji. Podobnie jak w modelu D500 matryca CMOS formatu DX o rozdzielczości 20,9 mln pikseli w modelu D7500 oferuje zakres czułości ISO, który można zwiększyć do niewiarygodnej wartości odpowiadającej ISO 1 640 000. Aparat jest wyposażony w procesor EXPEED 5 producenta Nikon, który oferuje szybsze przetwarzanie obrazu. Dodatkowo szerokie rozszerzenie liczby pikseli czujnika RGB do 180 tys. Wpłynęło na obszerniejszą precyzyjność pomiaru. Filmowcy mogą rejestrować materiał wideo w rozdzielczości 4K/UHD. Zaimplementowana w aparat elektroniczna redukcja drgań producenta Nikon, działająca przy nagrywaniu filmów Full HD/HD, przeciwdziała niepożądanym ruchom aparatu. Ulepszenia w zakresie ergonomii obejmują odchylany monitor z obsługą dotykową oraz głęboko wyprofilowany uchwyt umożliwiający stabilne i wyjątkowo komfortowe trzymanie aparatu. Ten model to także pierwsza lustrzanka cyfrowa marki Nikon z zastosowaną lampą błyskową, która obsługuje sterowany radiowo, zaawansowany bezprzewodowy system oświetlenia. D7500 to doskonały aparat klasy wyższej dla amatorów fotografii, którzy podziwiają możliwości modelu D500, lecz nie potrzebują aż tylu fachowych funkcji. Dostają oni tę samą, najkorzystniejszą w swojej klasie, jakość zdjęć co w modelu D500, zamkniętą w mniejszym korpusie, który łatwiej obsługiwać. Możliwość fotografowania w tempie 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE oznacza szybkość i precyzję niezbędną do rejestrowania nieprzeciętnych ujęć reporterskich. Dodatkowo aplikacja SnapBridge pozwala udostępniać te błyskotliwe fotografie z dowolnego miejsca.
PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJI Jakość zdjęć flagowego modelu D500: matryca formatu DX o rozdzielczości 20,9 megapiksela. EXPEED 5. Sensor pomiaru światła RGB ze 180 tys. Pikseli. Fenomenalna czułość ISO: rewelacyjne działanie w słabym świetle w zakresie ISO 100–51 200 z możliwością rozszerzenia do ISO 1 640 000 (odpowiednik). nadzwyczajne rozpoznawanie obiektów: czujnik pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli z innowacyjnym systemem rozpoznawania scenerii. Skrupulatne ustalanie ekspozycji choćby przy dynamicznych ujęciach. Pomiar broniący jasne obszary przed prześwietleniem: nadaje priorytet najjaśniejszym obiektom w kadrze, pomagając uniknąć wypalonych obszarów świateł. arcytrudna precyzja AF: 51-punktowy system AF zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Można śledzić obiekty, blokować na nich ekspozycję i utrzymywać je w polu ostrości — choćby jeśli jedyne źródło światła to księżyc. Kinowy materiał wideo 4K/UHD: można rejestrować materiał w rozdzielczości 4K/UHD z prędkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 50p/60p. Film poklatkowy: łatwe generowanie płynnych i prawidłowo naświetlonych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD i Full HD w aparacie, w pełnym formacie DX. 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE: można zrobić 50 zdjęć w formacie NEF (RAW) lub 100 fotografii w formacie Large JPEG Fine w jednej prędkiej kolekcji. Odchylany ekran i sterowanie dotykowe: zgrabny odchylany monitor o przekątnej 3,2 cala. Obsługa AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych części sterujących w trakcie fotografowania w trybie podglądu na żywo. Wizjer optyczny z pryzmatem pentagonalnym: zagwarantuje niemal stuprocentowe pokrycie kadru. Picture Control – Auto: zaimplementowany w aparat system Picture Control jest wyekwipowany w osiem części sterujących, w tym nowy Picture Control – Auto, który optymalizuje kolor, kontrast i jasność optymalnie do sceny. Automatyczna regulacja zmiennych podczas robienia wielu zdjęć. użyteczność formatu DX: korpus aparatu waży jedynie około 640 g, ma głęboko wyprofilowany uchwyt i jest oporny na warunki atmosferyczne. Obiektywy NIKKOR formatu DX są kompaktowe, a współczynnik kadrowania 1,5x podczas fotografowania z użyciem obiektywów formatu FX pozwala uzyskać efekt teleobiektywu. Możliwość rozbudowy: kompatybilność z szeroką gamą lamp błyskowych Nikon, a także mikrofonem stereofonicznym ME-1 i mikrofonem bezprzewodowym ME-W1. Zgodność z aplikacją SnapBridge Łączność z aparatem za pośrednictwem komunikacji Bluetooth i Wi-Fi jest przystępna tylko z wykorzystaniem aplikacji SnapBridge. By móc korzystać z aplikacji SnapBridge producenta Nikon w połączeniu z tym aparatem, należy ją zainstalować na zgodnym urządzeniu mobilnym. Znak słowny i logo Bluetooth to zarejestrowane znaki towarowe producenta Bluetooth SIG, Inc., a korzystanie z tych znaków poprzez producenta Nikon i jej podmioty zależne podlega licencji.
Wi-Fi i logo Wi-Fi Certified są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi organizacji Wi-Fi Alliance.
Android i Google Play są znakami handlowymi firmy Google Inc. dane techniczne, wygląd, nazwa artykułu i dostarczane akcesoria mogą być najróżniejsze w poszczególnych krajach. Dane techniczne i sprzęt mogą ulec zmianom bez uprzedniego powiadomienia i bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta. AF-S DX Nikkor 18-105 mm f/3,5-5,6G ED VR
Kompaktowy, zaawansowany technicznie obiektyw zmiennoogniskowy w dostępnej cenie.
wyekwipowany w wysokiej jakości system optyczny asygnowany do lustrzanek cyfrowych formatu Nikon DX, a także 5,8-krotny zoom zapewniający elastyczność fotografowania w wielu różnych warunkach. Obiektyw jest także wyposażony w system redukcji drgań drugiej generacji (ang. Vibration reduction, VR) firmy Nikon i nieszablonowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co gwarantuje wspaniałe działanie w słabych warunkach oświetleniowych, jednostajny obraz w przetworniku i wizjerze, a także prędki i cichy autofokus.
progresywny technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy z 5,8-krotnym zoomem i zakresem ogniskowych od 18 do 105 mm asygnowany do formatu DX (odpowiednik dla formatów 35 mm i FX firmy Nikon: 27–157,5 mm).
Zakres ogniskowych od obiektywu szerokokątnego do teleobiektywu sprawdza się wyśmienicie zarówno przy fotografowaniu portretów, jak i robieniu fotografii architektury i krajobrazów.
System redukcji drgań daje więcej możliwości podczas fotografowania bez statywu i umożliwia robienie fotografii przy czasie otwarcia migawki dłuższym o 3 poziomy.
Silnik SWM (ang. Silent Wave Motor) zagwarantuje prędkie i ciche działanie autofokusa.
element ze szkła o ultraniskiej dyspersji i soczewka asferyczna zapewniają wysoką rozdzielczość i kontrast, minimalizując równocześnie aberrację sferyczną, astygmatyzm i inne zniekształcenia.
spektakularna faktura pokrywy obiektywu harmonizuje z wykończeniem korpusów lustrzanek cyfrowych marki Nikon. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
choćby DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl