Janome Juno J15

5 ofert od 549,0 zł do 549,0 zł
Szczegóły
Producent Janome
EAN 4933621708290
Opis

Maszyna do szycia Juno J15 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących trwałej i niezawodnej, a zarazem prostej, nietrudnej w obsłudze maszyny. Perfekcyjnie sprawdzi się zarówno dla zaczynających naukę, jak i dla tych, którzy potrafią już poprawnie szyć.

To mechaniczna maszyna, zaopatrzona w 15 programów ściegowych, które są niezbędne do realizacji większości najczęstszych zadań. Z Juno J15 możesz z powodzeniem zespalać materiały, wykańczać ich krawędzie, obszywać dziurki, przyszywać guziki, pikować, cerować, dekorować szyjąc podwójną igłą, przyszywać aplikacje, co pozwoli szyć błyskotliwe oryginalne projekty dla siebie i najbliższych.

Obsługa maszyny jest przystępna i przyjemna. Pokrętła służące do wyboru ściegu i jego regulacji są na tyle czytelnie oznaczone, że ich obsługa jest kompletnie instynktowna. Zatrzaskowy uchwyt mocujący stopki zapewnia ich momentalną, wygodną wymianę.

Z kolei możliwość skorzystania z wolnego ramienia ułatwi z całą pewnością szycie „na krągło", co przyda się podczas wykańczania nogawek i rękawów. Wartym podkreślenia faktem jest wykorzystanie w maszynie Juno J15 specjalnej osłony, która zabezpiecza przed przypadkowym wsunięciem palca pod igłę.

dzięki temu z maszyny bez obaw mogą korzystać nastolatkowie czy choćby dzieci. Maszyna wytwarzana jest z najwyższej klasy podzespołów, które zapewniają jej długą, bezproblemową pracę. Wybór maszyny do szycia Juno J15 to dobra decyzja dla każdego, kto ceni sprzęt dobrej jakości, który posłuży w domu poprzez długie lata.

Maszyna objęta jest 3 letnią gwarancją. FUNKCJE MASZYNY 15 dostępnych programów ściegowych, w tym ścieg prosty, zygzak, owerlokowy, dekoracyjne Maksymalna prędkość: 860 wkłuć na minutę Płynna regulacja szerokości zyg-zaka - do 5 mm Płynna regulacja długości ściegów - do 4 mm Półautomatyczne obszywanie dziurek Możliwość szycia podwójną igłą Możliwość szycia wstecz Regulacja naprężenia nici górnej Oświetlenie pola pracy: LED 1-punktowy wbudowany szpulownik Wolne ramię, upraszczające szycie na kolisto nogawek i rękawów Chwytacz wahadłowy 3-stopniowy mechanizm transportu Zabezpieczenie chroniące przed przypadkowym ukłuciem Zatrzaskowe mocowanie stopek - System Matic charakterystycznE WYPOSAŻENIE Stopka Janome do półautomatycznego (czterostopniowego) obszywania dziurek Stopka Janome do wszywania zamków Stopka Janome do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem Stopka uniwersalna Janome Płytka do cerowania (zastępuje wyłączany transport) Szpulki (4 szt.) zestaw igieł Rozpruwacz Rozrusznik nożny z kablem Instrukcja obsługi w języku polskim dopełniające dane wymiary maszyny: 15 x 28 x 38 cm (głęb.

x wys. X szer....