Łucznik Mini

6 ofert od 177,0 zł do 238,0 zł
Szczegóły
Producent Łucznik
Szycie wstecz tak
Ilość ściegów 12
EAN 5902022182243
Opis

MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK MINI
ŁUCZNIK Mini

Maszyna Łucznik Mini posiada szereg uproszczeń i udogodnień, a do tego urodziwy design, dzięki temu stanowi znakomity podarek dla każdego kreatywnego dziecka. Nie tylko dostarczy długich godzin świetnej zabawy, lecz także wspomoże rozwój koordynacji widocznie-ruchowej, zmysłu estetyki, a także wyobraźni. Dzięki zaś solidnemu wykonaniu oraz trosce o detale, będzie służyć dzieciom przez długi czas. Naszym celem było stworzenie maszyny maksymalnie uproszczonej, aby ułatwić nabieranie wprawy w szyciu i nie zniechęcić młodego projektanta do zabawy. Mini ma dwa regulatory, w których nie sposób się pogubić. Przez pierwsze pokrętło wybieramy jeden z 12 programów szycia, których wygląd możemy sprawdzić na obudowie maszyny. Drugim regulatorem możemy w razie zapotrzebowania dobrać naprężenie nici. Żeby ułatwić przygotowanie do szycia, wyposażyliśmy Mini w chwytacz rotacyjny, umożliwiający łatwiejszą instalację szpulki w bębenku maszyny. Z tego samego powodu dodaliśmy funkcję samoczynnego szycia, do tej pory dostępną tylko w maszynach elektronicznych. Pozwala ona na wybór pomiędzy ręczną albo nożną kontrolą szycia, w zależności od wygody, preferencji, a także jednostkowej sprawności manualnej i motorycznej dziecka. W razie zapotrzebowania można zwyczajnie odłączyć nożny regulator Mini i sterować maszyną przy pomocy przycisków, tak jak komputerem czy telefonem.

dobór pomiędzy dwoma prędkościami szycia maszyny i możliwość ustawienia szycia powoli, ponadto rozszerza bezpieczeństwo operacji i ułatwia nabieranie wprawy. Przy ustawieniu wolnego trybu działania choćby przypadkowo zbyt potężne naciśnięcie regulatora nie spowoduje maksymalnego przyspieszenia pracy maszyny. Mini na dodatek wygodnie umiejscowioną dźwignię szycia wstecznego, wbudowaną szufladkę na akcesoria, nożyk do obcinania nici umiejscowiony w bezpiecznym miejscu w obudowie oraz wygodną rączkę do przenoszenia, co upraszcza jej transport. Ponadto zaopatrzona jest w diodę LED nad polem pracy, usprawniającą dokładny podgląd szycia oraz pracę w warunkach słabego oświetlenia. W razie zapotrzebowania możesz używać Mini bez podłączenia do prądu i wziąć ze sobą wszędzie (np. Do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, czy do koleżanki), gdyż mogą zasilać ją 4 baterie AA.

Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dopełniającego, w którym znajdują się między innymi igły, nawlekacz oraz szpulki. Maszyna Mini posiada 24-miesięczną gwarancję, a także instrukcję w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed przystąpieniem do stosowania sprzętu..

Opis
standardowe wyposażenie