Nawilżacz HB AW1015DW AirHumic (5905669190190)

  Szczegóły
  Producent HB
  EAN 5905669190190
  Opis

  OPIS towaru: Nawilżacz powietrza HB AW1015DWNawilżacz z funkcją oczyszczania model AW1015DW producenta HB to postępowe urządzeniew szykownej i nowoczesnej stylistyce. Ma 3 moce nawilżania i elektroniczny timer.

  Oczyszczacz posiada zbiornik o objętości 2,2l, natomiast po jego opróżnieniu samoistnie się wyłącza. AW1015DW posiada wkład oczyszczający – nawilżający. Istotnie cichy (25 dB) poprzez co nie zakłóca snu podczas użytkowania w sypialni, pokoju dziecka czy też starszej osoby.

  AW1015DW wykorzystuje technikę AirWick Humidifying Technology czyli z zastosowaniem wkładu oczyszczająco – nawilżającego AirWick, przez który pochłania wodę ze zbiornika do wnętrza na zasadzie gąbki. Powietrze przechodząc przez taką strukturę, zostaje oczyszczone z oraz nawilżone cząsteczkami wody.JAKOŚĆ POWIETRZA A TWOJE ZDROWIEWiększość czasu spędzamy w pomieszczeniach, w których narażeni jesteśmy na działanie skażeń znajdujących się w powietrzu.

  na skutek czego pogarsza się nasze samopoczucie i może dojść do poważnych problemów ze zdrowiem. Badania przeprowadzone przez ekspertów wykazują, iż poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach może być choćby 100 wyższy od stężenia w powietrzu na zewnątrz.użycie Oczyszczacza z funkcją nawilżania HB Airhumic sprawia, iż poprawa samoppoczucia następuje niemalże natychmiast po uruchomieniu urządzenia.

  Powietrze staje się lżejsze, gdyż ulega równoczesnemu oczyszczeniu z zarodników roztoczy, wirusów i bakterii jak w dodatku nawilżone. Powietrze zostaje oczyszczone z roztoczy, destrukcyjnych mikroorganizmów i alergenów i nawilżone.

  W procesie uzdatniania powietrza z użyciem sprzętów z linii Airhumic producenta HB, rolę filtra pełni woda, która oczyszcza i nawilża powietrze. Ustawienie parametrów osiągalne jest dzielki zaawansowanym funkcjom.DLACZEGO POWINNIŚMY STOSOWAĆ NAWILŻACZ POWIETRZA?WSZECHOBECNE ALERGENYŚrodowisko, w którym żyjemy pełne jest pyłków kwiatowych, alergenów i wielu innych zanieczyszczeń stanowiących przyczyny najróżniejszego typu alergii albo astmy.

  Sposobem zmniejszenia ich ilości w naszym otoczeniu jest użycie specjalnie wyprodukowanego w tym celu nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza HB. Urządzenie to zapewni Twoim Bliskim czyste i zdrowe powietrze, dzięki czemu nie będą oni narażeni na czynniki powodujące alergie i choroby dróg oddechowych.ROZTOCZARoztocza są wszechobecne choć zupełnie niewidoczne dla ludzkiego oka.

  Gromadzą się w dywanach, zasłonach, obiciach mebli a choćby w pluszowych przytulankach. Najwięcej jest ich jednak w naszej pościeli. Z badań wynika,ilość roztoczy w jednym łóżku może wynosić nawet 2 miliony.

  powodują mnóstwo nie poważnych dolegliwości,bardzo niebezpieczne są dla minimalnych dzieci i alergików. Użycie nawilżacza z funkcją oczyszczania powietrza HB w sposób radykalny zredukuje liczbę roztoczy w naszym otoczeniu.DYM PAPIEROSOWYSzkodliwość dymu papierosowego nie budzi niczyich wątpliwości.

  Badania dowodzą,nad wyraz narażone na negatywne skutki wdychania substancji toksycznych zawartych w dymie papierosowym są osoby będące biernymi palaczami. Najgroźniejsze osiągalne konsekwencje przebywania w zadymionym pomieszczeniu to choroba wieńcowa, miażdżyca oraz choroby układu oddechowego – astma i gruźlica.

  zastosowane w nawilżaczach z funkcją oczyszczania powietrza HB rozwiązania pokaźną redukcję z powietrza dymu papierosowego i nieprzyjemnego zapachu.rych przypadkach nawet 80 % RH. Zbyt niska wilgotność sprawia utratę poprzez rośliny wody w procesie transpiracji.

  wynikiem tego jest żółknięcie i wysychanie liści, a jeżeli stan taki jest długotrwały choćby obumarcie całej rośliny.PRZESUSZONE POWIETRZEJedną z głównych przyczyn słabego wzrostu roślin doniczkowych jest zbyt niska wilgotność powietrza w pomieszczeniach, w których rośliny są hodowane.

  adekwatny poziom wilgotności to 40 – 60, a w niektórych przypadkach nawet 80 % RH. Zbyt niska wilgotność sprawia utratę przez rośliny wody w procesie transpiracji. Wynikiem tego jest żółknięcie i wysychanie liści, a jeżeli stan taki jest długotrwały choćby obumarcie całej rośliny.WYSYCHANIE DREWNIANYCH PRZEDMIOTÓWZbyt niska wilgotność powietrza powoduje, że nasze drewniane meble i podłogi rozsychają się, wyroby skórzane pękają, a tkaniny stają się nieelastyczne.

  Receptą na to jest użycie nawilżacza, który podniesie poziom wilgotności w pomieszczeniu.JONIZOWANIE POWIETRZAProces jonizowania powietrza neutralizuje destrukcyjne jony dodatnie i zastępuje je leczniczymi jonami ujemnym — jonami życia.

  Skutecznie niweluje bezsenność i duszności, a także wzmacnia ogólną oporność na infekcje. W pomieszczeniu, gdzie pracuje urządzenie, lepiej się śpi i szybciej wypoczywa. Istotnie cenne jest jonizowanie powietrza w czasie snu, po precyzyjnym wywietrzeniu wnętrza, w którym wypoczywamy.

  Wietrzenie zagwarantuje stosownyą koncentrację tlenu, który jest potem lepiej przyswajalny dzięki jonom ujemnym tworzonym poprzez jonizator.AHT – AirWick Humidifying TechnologyAHT to technika oczyszczania i nawilżania powietrza oparta specjalnym wkładzie oczyszczająco – nawilżającym AirWick.

  Dzięki unikatowej konstrukcji wkładu woda pochłaniana jest ze zbiornika do jego wnętrza na zasadzie „gąbki". Zasysane powietrze przechodząc poprzez nad wyraz gęstą strukturę wkładu oczyszcza się z kurzu, roztoczy, pyłków kwiatowych, dymu papierosowego itp.

  mikrocząsteczek, a jednocześnie zostaje nawilżone poprzez cząsteczki wody znajdujące się we wkładzieDANE technologicznE:3 moce oczyszczania /nawilżania powietrza – tryb pracy ciągłej,Elektroniczny higrostat – 3 ustawienia poziomu żądanej wilgotności 40, 50 i 60 % RH – tryb pracy AUTOElektroniczny TIMER – możliwość ustawienia czasu pracy na 1, 4 i 8 hWyświetlacz LED przedstawiający dynamiczne funkcje, a także aktualną i żądaną wilgotność powietrza w pomieszczeniuMax.

  czas pracy 14,5 h, samoczynne wyłączanie po opróżnieniu zbiornikaWkład oczyszczająco – nawilżający „AirWick"stanowczo cichy – 25 dB (A)pojemność zbiornika 2,2 lWydajność do 150 ml/hMożliwość stosowania aromaterapii...