Oczyszczacz HB Air Pire AP2040DW + DARMOWY TRANSPORT! (5905669190640)

3 ofert od 529,0 zł do 599,0 zł
Szczegóły
Producent HB
EAN 5905669190640
Opis

AP2040DW AP2040DW Oczyszczacz powietrza Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji, w wyniku której uwalnia 3 mln jonów ujemnych na cm³ powietrza. Oczyszczacz powietrza posiadający 4 stopniowy system filtracji APT z użyciem wielowarstwowego filtra MPF.

DLACZEGO POWINNIŚMY STOSOWAĆ OCZYSZCZACZE POWIETRZA? Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła, że grozi nam epidemia złej jakości powietrza w biurach, domach, kawiarniach i salach konferencyjnych. Powietrze w pomieszczeniach może zawierać od 4 do 10, a niekiedy nawet 100 razy więcej toksycznych substancji niżeli powietrze na zewnątrz.

Człowiek dorosły w stanie spoczynku oddycha ok. 15 razy na minutę, za każdym razem wprowadzając do płuc ok 0,5 litra powietrza. Tak więc w ciągu minuty pobieramy ok. 7,5 litra powietrza, a w ciągu doby nawet 10 500 litrów (czyli 10,5 m³).

Tylko ok. 1/5 powietrza pobieranego stanowi tlen, reszta to inne elementy znajdujące się w powietrzu takie jak roztocza, pleśń, wirusy, bakterie, alergeny odzwierzęce i roślinne i zanieczyszczenia mechaniczne, na które składają się pyły PM10 i PM2,5 i toksyczne gazy VOC.

Na co dzień zwracamy przede wszystkim uwagę na jakość powietrza na zewnątrz, walcząc ze smogiem, spalinami izanieczyszczeniami z fabryk. Tymczasem według licznych badań to właśnie wpływ zanieczyszczonego powietrza wpomieszczeniach zamkniętych, jest dużo bardziej destrukcyjny dla organizmu człowieka.

Smog Zagęszczenie skażeń powietrza wynikające zdziałalności człowieka, które na skutek silnego zamglenia i bezwietrznej pogody osiągają niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia stężenie. Wchodzące w skład SMOG-u związki benzenu, ołowiu i pyły zawieszone PM2,5 i PM10 wdychane do płuc zaburzają działanie dróg oddechowych i układu krążenia, mogą powodować astmę i posiadają negatywny wpływ na kondycję płodu i zdrowie przyszłych matek.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaliczyła pyły zawieszone do grupy kancerogenów zwiększających zachorowalność na raka płuc. WHO podaje, iż 33 z50 miast w UE, w których stężenie pyłów zawieszonych przekroczyło normy choćby o 3000% w2017 roku, znajduje się w Polsce.

Oczyszczanie powietrza z alergenów Środowisko, w którym żyjemy pełne jest pyłków kwiatowych, alergenów i wielu innych skażeń stanowiących przyczyny rozmaitego typu alergii lub astmy. Skutecznym sposobem zmniejszenia ich ilości w naszym otoczeniu jest użycie oczyszczacza powietrza z wielostopniowym systemem filtracji APT.

Urządzenie to zapewni Twoim bliskim czyste i zdrowe powietrze, dzięki czemu nie będą oni narażeni na czynniki wywołujące alergie i choroby dróg oddechowych. Sierść zwierzęca Obok roztoczy kurzu domowego drugą, najmocniej problematyczną grupę dynamicznych poprzez cały rok alergenów, stanowią sierść i naskórek zwierząt.

Ze względu na fakt, iż alergeny te są przenoszone również przez ludzi np. Na ubraniach, mamy znimi do czynienia w nad wyraz pokaźnej części przestrzeni publicznej, co oznacza, że mogą być niebezpieczne nie tylko dla właścicieli zwierzątponadto dla osób nieposiadających domowych pupili i nie mających znimi bezpośredniego kontaktu.

Alergeny odzwierzęce mogą powodować rozwój lub zaostrzać przebieg przeróżnego typu alergii oraz chorób układu oddechowego w tym astmy. Jonizowanie powietrza proces jonizowania powietrza neutralizuje destrukcyjne jony dodatnie i zastępuje je leczniczymi jonami ujemnym — jonami życia.

Skutecznie niweluje bezsenność i duszności oraz wzmacnia ogólną odporność na infekcje. W pomieszczeniu, w którym pracuje urządzenie, lepiej się śpi i szybciej wypoczywa. Nad wyraz cenne jest jonizowanie powietrza w czasie snu, po starannym wywietrzeniu pomieszczenia, wktórym wypoczywamy.

Wietrzenie gwarantuje odpowiednią koncentrację tlenu, który jest potem lepiej przyswajalny dzięki jonom ujemnym produkowanym przez jonizator. W dodatku jonizator powietrza wspomaga proces oczyszczania powietrza.

Roztocza Roztocza są wszechobecne choć zupełnie niewidoczne dla ludzkiego oka. Gromadzą się wdywanach, zasłonach, obiciach mebli a choćby wpluszowych przytulankach. Najwięcej jest ich jednak w naszej pościeli.

Z badań wynika,liczba roztoczy w jednym łóżku może wynosić choćby 2miliony. Wywołują dużo poważnych dolegliwości,szczególnie niebezpieczne są dla śladowych dzieci ialergików. Dym papierosowy destrukcyjność dymu papierosowego nie budzi niczyich wątpliwości.

Badania dowodzą,nad wyraz narażone na negatywne skutki wdychania substancji toksycznych zawartych w dymie papierosowym są osoby będące biernymi palaczami. Najgroźniejsze realne konsekwencje przebywania w zadymionym pomieszczeniu to choroba wieńcowa, nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca, miażdżyca oraz choroby układu oddechowego – astma i gruźlica.

Urządzenia marki HB umożliwiają oczyszczenie powietrza z niepożądanych zanieczyszczeń inieprzyjemnego zapachu. ZaawansowanA technologia MPF (Mulitlayer Purifying Filter) MPF (Multilayer Purifying Filter) to pakiet czterech filtrów oczyszczających powietrze: Filtr wstępny PP zatrzymujący pokaźniejsze zaniec