ac2889 marki Philips

2 ofert od 1434,0 zł do 1438,0 zł
Szczegóły
Producent Philips
EAN 8710103841609
Opis

Oczyszczacz powietrza AC2889/10_MSHP Oczyszczacz powietrza AC2889/10 Zdrowsze powietrze w Twoim domu Oczyszczacze Philips skutecznie usuwają: ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI Zgodnie z informacjami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowiapowietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone aniżeli na zewnątrz*.skażenia powietrza z zewnątrz mogą z łatwością przedostać się do Twojego domu poprzez otwarte drzwi i okna.

Naturalna wentylacja przepuszcza do pomieszczeń alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog. PM2,5 to cząsteczka, która wśród wszelkich zanieczyszczeń atmosferycznych jestnajgroźniejsza dla zdrowia człowieka.

długookresowe wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami PM2,5skraca średnią długość życia, ponieważ przenikają one do najgłębszych partii płuc i wchłaniane są do krwioobiegu, rozszerzając ryzyko chorób układu oddechowego i krążenia, a także nasilając ich objawy.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int.

Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne informacje pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861 OGRANICZ DZIAŁANIE ALERGENÓW zanieczyszczenia powietrza powodują szereg problemów oddechowych, wywołują alergie i astmę oraz zaostrzają ich objawy.niezwykle narażone są dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze i chorzy.

Dbając o zdrowie, a także komfort codziennego życia należy sprawnie oczyszczać powietrze w domu. Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie PYŁKI I skażeniADostają się do domu przez okna, naturalną wentylację lub wnoszone są przez ludzi.

CODZIENNE CZYNNOŚCIAlergeny generowane są poprzez mnóstwo rutynowych czynności np. Sprzątanie, a także poprzez zwierzęta domowe. PLEŚNIE, BAKTERIESą to grzyby, które uwalniają swoje krzywdzące zarodniki do powietrza.

POTWIERDZONA wydajnOŚĆ Oczyszczacze powietrza Philips posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Każdy polecany oczyszczacz pozostał przebadany w niezależnych ośrodkach alergologicznych.

dzięki temu masz pewność,sugerowane poprzez specjalistów PTA oczyszczacze powietrza Philips są bezpieczne dla alergików.*Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, że oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.** * Rekomendacja PTA dotyczy modeli oczyszczaczy: AC3256, AC2887, AC3259, AC2889**Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015 sprawdź JAK DZIAŁA lepsza efektywność oczyszczania z filtrem NanoProtetc HEPA udoskonaloną wydajność oczyszczania powietrza z cząsteczek i długi okres eksploatacji zagwarantuje bardzo gruby filtr NanoProtect HEPA.

Wychwytuje on do 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona. Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, destrukcyjnych cząsteczek, bakterii i wirusów. Całe powietrze przepływa poprzez wysokiej klasy filtr o mocnej i jednostajnej strukturze, która zagwarantuje dużą sprawność odfiltrowania.

�Zasięg działania do 79 m2 i wysoka skuteczność produktywne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 79 m2 Numeryczny wskaźnik PM2,5, a także 4-etapowy system wskaźników LED (zmieniające się barwy) na bieżąco informują o jakości powietrza w środku wnętrza.

Dwa tryby wyświetlania skażeń Indeks alergenów IAI (tryb domyślny) Na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu. Cząsteczek PM2,5 Oczyszczacz wskazuje aktualne stężęnie cząsteczek PM2,5 w powietrzu w g/m3.

3 samoczynne tryby oczyszczania starczy wybrać optymalny tryb pracy samoczynnej, by spersonalizować i zoptymalizować proces oczyszczania powietrza. Do wyboru są tryb ogólny, delikatny tryb alergeny, który jest czuły na obecność alergenów w powietrzu oraz produktywny w walce z drobnoustrojamitryb bakterie i wirusy.Gdy oczyszczacz wykryje nawet najmniejszą zmianę w jakości powietrza, rozszerzy swoją produktywność, aby wydajnie je oczyścić.

Poza 3 trybami automatycznymi oczyszczacz ma także pięć trybów ręcznych - od niezwykle cichego do nad wyraz silnego trybu szybkości Turbo. Tryb cichy Wtrybie cichym oczyszczacz obniża prędkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu, żeby zapewnić spokojny sen.

Oświetlenie urządzenia można przygasić albo wyłączyć, w zależności od jednostkowych preferencji. Healthy Air Protect Nie musisz kontrolować stanu filtrów, specjalny alarm poinformuje Cię o konieczności czyszczenia filtra wstępnego lub wymiany pozostałych.

Jeśli filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ oczyszczanie nie byłoby skuteczne. Takie rozwiązanie daje Ci pewność, że powietrze będzie zawsze czystsze i zdrowsze. ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJĄ AIR MATTERS Aktualny poziom skażenia i aktywność pylenia Opt