fp-f30euh marki Sharp

4 ofert od 599,0 zł do 699,0 zł
Szczegóły
Producent Sharp
EAN 4974019914060
Opis

Inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster. Stylowy i produktywny oczyszczacz powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster. Dzięki jonom Plasmacluster produktywnie usuwa krzywdzące drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,w dodatku z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i dzianin.

genialnie usuwa nieprzyjemne aromaty pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Urządzenie asygnowane do pomieszczeń o powierzchni do ok. 21m2. Nadzwyczajny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni.

Oczyszczanie pasywne i dynamiczne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących. Eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja zgubnej elektro statyczności z sprzętów biurowych, funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - Ion Shower.

Wskaźnik konieczności czyszczenia i zamiany filtrów. Auto restart, referencyjnie niski poziom hałasu - 16 dB. Niskie zużycie energii - średnio ok. 30W, żywotność filtra hepa/carbon do 2 lat, gustowne i mobilne urządzenie.

bardzo cicha praca, najniższe na rynku koszty eksploatacji....