Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

5 ofert od 1034,0 zł do 1099,0 zł
Szczegóły
Producent Thomas
Moc silnika 1400 W
Zasięg pracy 11 m
Wysokość 29 cm
Szerokość 31 cm
EAN
  • 4005435110931
  • 4005435110924
Kolor biały
Opis

Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa warianty filtrów: filtr cyklonowy easyBox i filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest przeznaczony właścicielom zwierząt domowych, przez co jest wyposażony w szereg niezbędnych szczotek do wydajnego usuwania sierści, a także wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Modele kolekcji cycloone hybrid dają nieporównany dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu przy pomocy filtra cyklonowego easyBox oraz skrupulatne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

Od dzisiaj, jeżeli doceniasz atuty odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa kolekcja odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego użytkowania bez konieczności podmiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest bardzo staranne a opróżnianie pojemnika nad wyraz higieniczne.

Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na wielkie skażenia i dwie na nieznaczny pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na wielkie skażenia jest łatwe nawet po codziennym odkurzaniu.

niepokaźny, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na nieznaczny kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

Bez kontaktu z alergicznym minimalnym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox skrupulatne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najistotniej jest to realne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

ponadto otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka świetnie usuwa sierść z dywanów i wykładzin. Posiada ona dopełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być stosowana także jak klasyczna szczotka.

Aby z łatwością ją czyścić, ma zdejmowaną przednią osłonę która pozwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas przeznaczonych właścicielom zwierząt.

Jest wyposażona w przełącznik, który pozwala na jej stosowanie z...