Zelmer ZVC427HT

4 ofert od 414,0 zł do 499,0 zł
Szczegóły
Producent Zelmer
Moc silnika 890 W
Poziom hałasu 77 dB
Zasięg pracy 10 m
Pojemność worka/pojemnika 40 l
Wysokość 48 cm
Szerokość 28 cm
EAN 5900215035635
Kolor brązowy
Opis

Ekspert od dywanów. Niezwykle trwały i turbo pomocny. Trwały, solidny i niezawodny – prawdziwy odkurzacz na lata. Nieprzeciętny filtr HEPA H13 o najwyższej skuteczności filtracji powietrza, funkcjonalny schowek na akcesoria oraz bardzo pojemny worek Safbag.

skuteczna turboszczotka z łatwością poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem broni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem.

wspaniały do odkurzania pokaźnych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne oraz szerokie mieszkania. Główne atrybuty odkurzacza Zelmer DOT ZVC427HT Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze dokładniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To perfekcyjne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób lubiących dywany w pomieszczeniach. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze staranniej zbiera sierść i odkurza dywany. To wyśmienite rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób lubiących dywany w pomieszczeniach.

Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla finezyjnych podłóg. Jej postępowa budowa chroni parkiet przed zarysowaniem. Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla delikatnych podłóg.

Jej progresywna konstrukcja broni parkiet przed zarysowaniem. Wysoka produktywność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy wydajności odkurzania, dzięki czemu kurz i skażenia są zbierane skrupulatniej.

Wysoka skuteczność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy skuteczności odkurzania, dzięki czemu kurz i skażenia są zbierane dokładniej. Zaawansowany system filtracji Filtr HEPA użyty w odkurzaczu to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszystkich zanieczyszczeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Innowacyjny system filtracji Filtr HEPA użyty w odkurzaczu to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową gwarantuje,zawsze masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zapewnia,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Wytrzymały wąż Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi jest dodatkowo wzmocniony oplotem z jedwabnej nici co powiększa jego wytrzymałość na zaginania.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi jest na dodatek wzmocniony oplotem z jedwabnej nici co rozszerza jego wytrzymałość na zaginania....