Nokian WR D4 195/65 R15 91 T

6 ofert od 196,98 zł do 206,0 zł
Szczegóły
Producent Nokian
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R15
Indeks nośności 91
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
EAN 6419440136868
Opis

niesłychana przyczepność

Pierwsza zimowa opona z wyższej półki do samochodów osobowych z notą A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni, która oznacza o mnóstwo krótszą drogę hamowania.

Dzięki licznym innowacjom Nokian WR D4 jest mistrzem przyczepności i gwarantuje bezpieczną, stabilną jazdę.

  • najlepsza przyczepność zimą
  • Stabilność i komfort jazdy
  • Samochody klasy średniej

większa przyczepność zimą, udoskonalone wyczucie prowadzenia
Każdy blok i lamela w wysmakowanym wzorze bieżnika ma precyzyjny kształt i precyzyjnie zdefiniowaną rolę, co przekłada się na znakomitą przyczepność i prowadzenie.

Kontrolowane prowadzenie
Obszar centralny jest zdominowany przez konkretne i masywne żebro centralne. Lamele solidnego żebra centralnego nie biegną przez całą jego szerokość, co powiększa precyzję i kontrolę prowadzenia.

skrupulatna przyczepność, wyśmienita oporność na ścieranie, niskie zużycie paliwa
unikatowe rozłożenie cząsteczek mieszanki kauczukowej Nokian Twin Trac Silica, zawierającej naturalny kauczuk, krzemionkę i olej rzepakowy, zagwarantuje perfekcyjne wyniki na śniegu i mokrej nawierzchni.

technologia cichych ścian bocznych

Specjalnie dostosowana mieszanka gumy pomiędzy ścianami bocznymi a bieżnikiem sprawnie tłumi hałas i wibracje, które są przenoszone z nawierzchni do w środku pojazdu przez ściany boczne.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu podnosi poziom bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu w modelu Nokian WR D4 zagwarantuje Ci bezpieczne prowadzenie w zimowych warunkach. Głębokość bieżnika podawana jest w liczbach od 8 do 4 mm. Liczby znikają jedna po drugiej wraz z stoponiowym zużywaniem się opony i zniżaniem się głębokości bieżnika. Płatek śniegu pozostaje widoczny do momentu osiągnięcia 4mm głębokości. Gdy przestanie być dostrzegalny, oznacza to, że czas na podmianę opon. Rowki muszą mieć conajmniej 4 mm głebokości, żeby zapewnić odpowiednią przyczepność na śniegu i zapobiegać zjawisku aquaplaningu. Producent Nokian Tyres opracowała i opantentowała wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych. Takiej innowacji nie wprowadził żaden inny producent.