Nokian WR D4 215/60 R17 96 H

6 ofert od 505,0 zł do 512,41 zł
Szczegóły
Producent Nokian
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R17
Indeks nośności 96
Indeks prędkości H
Typ pojazdu osobowy
EAN
  • 6419440159003
  • 3528704053339
Opis

niezrównana przyczepność

Pierwsza zimowa opona z wyższej półki do samochodów osobowych z notą A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni, która oznacza o sporo krótszą drogę hamowania.

Dzięki licznym innowacjom Nokian WR D4 jest mistrzem przyczepności i gwarantuje bezpieczną, stabilną jazdę.

  • najkorzystniejsza przyczepność zimą
  • Stabilność i komfort jazdy
  • Samochody klasy przeciętnej

większa przyczepność zimą, lepsze wyczucie prowadzenia
Każdy blok i lamela w wysmakowanym wzorze bieżnika ma dokładny zarys i starannie zdefiniowaną rolę, co przekłada się na doskonałą przyczepność i prowadzenie.

Kontrolowane prowadzenie
Obszar centralny jest zdominowany poprzez solidne i masywne żebro centralne. Lamele konkretnego żebra centralnego nie biegną przez całą jego szerokość, co zwiększa precyzję i kontrolę prowadzenia.

precyzyjna przyczepność, świetna oporność na ścieranie, niskie zużycie paliwa
nieszablonowe rozłożenie cząsteczek mieszanki kauczukowej Nokian Twin Trac Silica, zawierającej naturalny kauczuk, krzemionkę i olej rzepakowy, gwarantuje rewelacyjne wyniki na śniegu i mokrej nawierzchni.

technologia cichych ścian bocznych

Specjalnie przypasowana mieszanka gumy pomiędzy ścianami bocznymi a bieżnikiem sprawnie tłumi hałas i wibracje, które są przenoszone z nawierzchni do wewnątrz pojazdu poprzez ściany boczne.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu podwyższa poziom bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu w modelu Nokian WR D4 zagwarantuje Ci bezpieczne prowadzenie w zimowych warunkach. Głębokość bieżnika podawana jest w liczbach od 8 do 4 mm. Liczby znikają jedna po drugiej wraz z stoponiowym zużywaniem się opony i zniżaniem się głębokości bieżnika. Płatek śniegu pozostaje widoczny do momentu osiągnięcia 4mm głębokości. Gdy przestanie być dostrzegalny, oznacza to, iż czas na zamianę opon. Rowki muszą mieć conajmniej 4 mm głebokości, żeby zapewnić odpowiednią przyczepność na śniegu i uniemożliwiać zjawisku aquaplaningu. Marka Nokian Tyres opracowała i opantentowała wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych. Takiej innowacji nie wprowadził żaden inny producent.