Yokohama W.drive V905 225/60 R17 99 H

12 ofert od 464,66 zł do 618,0 zł
Szczegóły
Producent Yokohama
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R17
Indeks nośności 99
Indeks prędkości H
Typ pojazdu SUV
Efektywność paliwowa E
Poziom emisji hałasu 72 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
EAN
  • 4968814879976
  • 4968814911232
Opis

Yokohama W.drive V905 225/60R17 99H opona osobowa SUV zimowa

Opony cechuje świetna sterowalność i perfekcyjne hamowanie w zimowych warunkach.

Nowa opona zimowa dla aut osobowych i SUV. Gwarantuje nieprzeciętną sterowalność i perfekcyjne atrybuty hamowania na każdym typu nawierzchni. Umożliwia szybką i bezpieczną jazdę w zimowych warunkach.

ROWKI WZDŁUŻNE I POPRZECZNE O przeróżnYCH KĄTACH;

Poprawa stabilności pojazdu podczas takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu.

wielkie ROWKI SKOŚNE;

świetny drenaż na śniegu, błocie i mokrej nawierzchni. Ochrona przed aquaplanningiem dzięki rozwiązaniu See-Through – rowków biegnących poprzez całą szerokość opony.

OPTYMALNY POZIOM SZTYWNOŚCI;

Poprawa osiągów na sniegu i lodzie dzięki maksymalizacji powierzchni styku. Zmaksymalizowany efekt krawędziowania bez utraty sztywności bloków bieżnika. Dwa typy lamelek optymalny poziom sztywności.

MIKROLAMELKI;

optymalne osiągi na śniegu i lodzie już od samego początku używania opony.

MAKSYMALNA ilość KRAWĘDZI I słusznY STOSUNEK ROWKÓW I WYPUSTEK BIEŻNIKA;

Poprawa przyczepności i trakcji na nawierzchniach pokrytych śniegiem i lodem, dzięki zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania. W zależności od rozmiaru, liczba krawędzi wzrosła średnio o 26% w kontraście do V902. Trafny stosunek rowków i wypustek bieżnika pozostał osiągnięty dzięki nowej, 72-stopniowej konstrukcji, udoskonalającej pewność prowadzenia zarówno na suchym śniegu, jak i na błocie pośniegowym.

NOWY PROFIL;

Zmaksymalizowana powierzchnia styku poprawia przyczepność na śniegu i lodzie. Długa i wąska strefa styku udoskonala trakcję na ośnieżonej nawierzchni i zagwarantuje prawidłowe zachowanie opony w kontakcie z wodą.

MIESZANKA OBUDOWANA KRZEMIONKĄ;

Obudowana krzemionką mieszanka zagwarantuje świetne osiągi w szerszym zakresie temperatur, a także mniejsze zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia.

OLEJEK POMARAŃCZOWY;

polepsza miękkość opony, rozszerzając jej powierzchnię kontaktu z nawierzchnią. Polepsza osiągu równocześnie na suchej, jak i mokrej nawierzchni.