Hiton 17R

2 ofert od 489,0 zł do 489,0 zł
Szczegóły
Producent Hiton
Waga urządzenia 65 kg
Opis

Orbitrek Hiton Polska 17R to niezwykle cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z mechanicznym systemem oporu.

Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer, byś podczas treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp.

zastosowane w orbitreku duże koło pasowe o średnicy aż 50 cm w połączeniu z możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących ale także nowoczesnych użytkownikĂłw. Mocna konstrukcja umożliwia używanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 120 kg.

Dzięki systemowi szybkiego demontażu możemy ramiona orbitreka z ruchomej części przełożyć do części stałej i tym samym ćwiczyć tylko dolne partie ciała.

Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

Trenażer eliptyczny Hiton 17r nadaje się do sprawnego treningu wszystkich partii mięśni. Eliptyczny ruch jest ponadto wyjątkowo przyjazny dla Waszych stawĂłw. Orbitrek Hiton 17r pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zmniejszysz poziom ciśnienia krwi, a przede wszystkim poprawisz wydolnośÄ‡ swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

Najważniejsze informacje:
  • Wielofunkcyjny komputer treningowy
  • znaczna sztywna i solidna kompozycja
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca