Hiton 17R

3 ofert od 489,0 zł do 549,0 zł
Szczegóły
Producent Hiton
Waga urządzenia 65 kg
Opis

Orbitrek Hiton Polska 17R to niezwykle cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z mechanicznym systemem oporu.

Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp.

zastosowane w orbitreku wielkie koło zamachowe o średnicy aż 50 cm w połączeniu z możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących ale także nowoczesnych użytkowników. Mocna budowa pozwala na stosowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 120 kg.

Dzięki systemowi prędkiego demontażu możemy ramiona orbitreka z ruchomej części przełożyć do części stałej i tym samym ćwiczyć wyłącznie dolne partie ciała.

Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki pozostały wyposażone w rolki transportowe.

Trenażer eliptyczny Hiton 17r nadaje się do sprawnego treningu wszystkich partii mięśni. Eliptyczny ruch jest w dodatku nad wyraz przyjazny dla Waszych stawów. Orbitrek Hiton 17r pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a głównie poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

Najważniejsze informacje:
  • Wielofunkcyjny komputer treningowy
  • wielka sztywna i mocna kompozycja
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca