Amica EB7551B

5 ofert od 869,0 zł do 999,0 zł
Szczegóły
Producent Amica
EAN 5906006556761
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 66 l
Prowadnice
  • drabinkowe
  • teleskopowe
Opis

Równomierne pieczenie Koniec z nieudanymi wypiekami! Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica zagwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu komory. Dzięki czemu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone.

Czyszczenie katalityczne Masz dość szorowania piekarnika? Mamy na to sposób! W piekarnikach Amica zaimplementowane zostały specjalne prostokątne panele, które, dzięki porowatej powłoce, przyciągają cząsteczki skażeń.

By oczyścić panele, wystarczy ustawić piekarnik na 250 ⁰C na jedną godzinę. Takie rozwiązanie to czysta przyjemność i pełen komfort. Emalia łatwoczyszcząca EasyClean Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z całą pewnością nie przepadasz.

By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste.

ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi albo rozwijając swoje zainteresowania. Chłodny front (3 szyby w drzwiach) użycie szyby refleksyjnej, a także aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika pozwoliło nam zasadniczo zmniejszyć temperaturę drzwi piekarnika.

dzięki temu rozwiązaniu gotowanie i pieczenie będzie już za każdym razem bezpieczne. Prędki nagrzew Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia nad wyraz prędkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury.

Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub umocniony grill i wentylator, wykorzystując w ten sposób całkowitą moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i posiadać pewność, iż ze wszystkim zdążysz na czas!

Programator sensorowy Ts Dużo się dzieje w kuchni? Nie masz głowy, aby o wszystkim pamiętać? Nie musisz! Programator Ts zapamięta za Ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a choćby go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora!

I jeszcze poinformuje Cię o tym dźwiękiem! komfortowo ustawiasz czas pieczenia, korzystając z dotykowych sensorów na elektronicznym wyświetlaczu. Ale to nie tylko wygoda, to też pewność, iż Twoje dania się nie przypalą, choćby jeśli całkiem o nich zapomnisz.

Twoja kuchenka będzie pamiętać za Ciebie! Klasa energetyczna A Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technice rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty posiadają klasę energetyczną A.

Najwyższa klasa energetyczna A zagwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną. Supergrill 2000 W Udany grill o każdej porze roku? Z piekarnikiem Amica to możliwe! Dzięki funkcji Supergrill opiekać możesz obszerniejsze porcje mięsa, posiadając pewność,za każdym razem będą one miękkie we wnętrzu z pysznie chrupiącą skórką.

liczba funkcji piekarnika: 10 lubisz komfort i rozwiązania, które usprawniają życie? Mamy coś dla Ciebie! Piekarniki Amica zostały wyposażone w zróżnicowane funkcje, w tym prędki nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Łatwy demontaż drzwi bez dwóch zdań wiesz, jak trudne jest domycie drzwi i szyby piekarnika, bardzo na krawędziach i w narożnikach. Drzwi w piekarnikach Amica wyekwipowane zostały w specjalne zawiasy umożliwiające nieskomplikowany i prędki demontaż.

dzięki temu możesz je zdjąć i bezpiecznie wyczyścić. Po zdjęciu drzwi zyskujesz także lepszy dostęp do komory piekarnika i możesz ją łatwo oczyścić. Drabinki boczne Piekarniki Amica to przede wszystkim praktyczne rozwiązania służące Twojemu wygodni.

Drabinki boczne pozwolą Ci na przystępne i bezpieczne wysuwanie i wsuwanie blach. Chcesz umyć komorę piekarnika? Po prostu zdemontuj drabinki. To proste, ponieważ są one montowane na specjalnych zaczepach. Drabinki możesz także umyć w zmywarce, unikając czasochłonnego szorowania.

A jeśli uznasz,potrzebujesz prowadnic teleskopowych, dokonaj zakupu je i przytwierdź do drabinek. Niech żyje komfort! Przepisy na drzwiach Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to funkcjonalny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o typu potrawy, temperaturze, poziomie i czasie pieczenia.