Whirlpool TDLR 60212

4 ofert od 1140,0 zł do 1299,0 zł
Szczegóły
Producent Whirlpool
Klasa energetyczna A+++
Sposób ładowania góra
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 90 cm
Szerokość 40 cm
Głębokość 60 cm
Prędkość wirowania 1200 obr/min
Wsad 6 kg
EAN 8003437727290
Poziom hałasu 59 dB
Opis

Specjalnie dla Ciebie pralka TDLR60212 posiada: Maksymalna objętość: 6kg wybór dla tych, którzy piorą solo lub rzadko. Szybkość obrotowa: 1200 obr/min Pranie doskonale odwirowane. Efekt może zawrócić w głowie.

Program ''prędkie pranie - 30 minut'' genialny efekt odświeżania odzieży w ultra niedługim czasie. Klasa energetyczna A+++ Sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

technika 6. Zmysł Gwarancja najkorzystniejszych rezultatów prania. Fresh Care Utrzymuje świeżość dzianin do 6 godzin po zakończeniu procesu prania. Wave Motion Asymetryczne ruchy bębna sprawią, że włókna tkanin są starannie rozprowadzone i znacznie efektywniej wchłaniają środek piorący.

Kolorowe 15° Pierz efektywnie kolorowe tkaniny w temp. 15°. Opóźnienie startu Pranie odłóż na później. Drum Up Rozwiązanie, które upraszcza pranie. Soft Opening Łatwość wykorzystania w każdym detalu. Klasa energetyczna A+++ Zużywa aż o 30% energii mniej charakterystyczne urządzenia klasy A.

technika 6. Zmysł Wybierz technikę, która myśli za Ciebie Poznaj innowacyjną technologię, która zaskakuje genialnymi rezultatami za każdym razem i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody oraz energii elektrycznej.

Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6. Zmysł w pralce TDLR60212 automatycznie dobierze najlepsze ustawienia dla typu , a także wielkości załadunku. Fresh Care Świeże pranie zaczeka na Ciebie Zachowuje świeżość ubrań poprzez delikatne wirowanie po zakończeniu programu, aż do czasu otwarcia pralki.

Wave Motion Oczekuj najlepszych efektów Dla jeszcze lepszych efektów prania, włącz Wavemotion w pralce TDLR60212. Palka automatycznie wykona cykl obrotów, równomiernie rozkładając ubrania wewnątrz bębna, by detergent mógł lepiej dotrzeć do włókien i wydajniej doprać zabrudzenia.

Kolorowe 15° Zachowaj kolory na dłużej Funkcja Kolorowe 15 w pralce TDLR60212 pozwala produktywnie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu i to bez obaw o miksowanie się kolorów. Przekonaj się, iż pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak efektywne, jak w 40 stopniach Celsjusza!

Opóźnienie startu Pranie odłóż na później Dzięki funkcji ''Opóźnienie startu'' możesz ustawić wybrany program, by zaczynał się w najszczególniej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy lub gdy obowiązuje niższa stawka za energię.

Drum Up Rozwiązanie, które upraszcza pranie Dzięki funkcji drum up pralka automatycznie ustawi bęben w adekwatnej pozycji po praniu bez potrzeby manualnego przekręcania. Soft Opening Łatwość zastosowania w każdym detalu Soft Opening pozwala otworzyć bęben jednym dotknięciem, co bezspornie ułatwia stosowanie jeżeli trzymasz w rękach pranie.

Klasa energetyczna A+++ Zmniejsz rachunki za prąd Pralka TDLR60212 zużywa do 30% mniej energii elektrycznej w kontraście do standardowych maszyn w klasie A, równocześnie zachowując nadzwyczajne efekty pracy....