LG F4J6TG0

5 ofert od 2049,40 zł do 2299,0 zł
Szczegóły
Producent LG
Wysokość 85 cm
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Sterowanie elektroniczne
Wsad 8 kg
Ilość programów 13
EAN
  • 8806087365603
  • 8801031759019
  • 8806087365689
Kolor biały
Opis

F4J6TG0W Główne cechy Pralko-suszarka System 6 Motion Smart Diagnosis NFC Pralka i suszarka w jednym Pralko-suszarka LG to kolejny przykład naszych innowacyjnych technice. Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny.

Pralko-suszarka LG znakomicie pierze ubrania, a jednocześnie zastępuje suszarkę. Zwalczaj alergeny mocą pary Program Allergy Care przy pomocy gorącej wody kreuje dezynfekującą parę, która w finezyjny sposób oczyszcza ubrania.

W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% ilość alergenów, takich jak roztocze wywołujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swego życia, wytwarzając w swoim otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko.

Dodaj ubranie Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny niedużo wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego wykorzystywany w naszych pralkach jest wyjątkowo niezawodny i cichy. Wiemy, iż jest to jeden z najlepszych silników do pralek spośród przystępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki typową 10-letnią gwarancją na silnik i części.

teraz to więcej standard, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona świeże programy prania. Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, by zainstalować program w pralce.

Pamięć mieści 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie niepokaźne problemy, zanim staną się większe. Pralka i suszarka w jednym Pralko-suszarka LG to kolejny przykład naszych innowacyjnych technologii.

Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny. Pralko-suszarka LG rewelacyjnie pierze ubrania, a równocześnie zastępuje suszarkę. Zwalczaj alergeny mocą pary Program Allergy Care za pomocą gorącej wody formuje dezynfekującą parę, która w finezyjny sposób oczyszcza ubrania.

W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% ilość alergenów, takich jak roztocze powodujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swego życia, wytwarzając w swym otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko.

Dodaj odzież Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny niewiele wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego używany w naszych pralkach jest nad wyraz bezawaryjny i cichy. Wiemy, iż jest to jeden z najlepszych silników do pralek spośród dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki typową 10-letnią gwarancją na silnik i części.

dzisiaj to więcej niż s...