Samsung WD90N644OA

5 ofert od 3369,0 zł do 3499,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
EAN 8801643292812
Opis

QuickDrive™ ecobubble™ funkcja suszenia ergonomicznE ROZWIĄZANIA intuicyjnA OBSŁUGA Porównaj produkty WYBRANE parametry QuickDrive™ Krótszy czas prania z zachowaniem pełnej efektywności. Smart Control Zdalne sterowanie pracą pralko-suszarki z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

EcoBubble™ efektywne eliminowanie zabrudzeń choćby w niskiej temperaturze. Ładowność pralki Bęben pralko-suszarki Samsung pomieści nawet 9 kg ciuchów albo innych tkanin. Ładowność suszarki W pralko-suszarce wysuszysz 5 kg tkanin.

Gotowe do suszenia, od razu po praniu! Silnik Digital Inverter zapewnia efektywność energetyczną oraz dłuższą żywotność pralko-suszarki. QuickDrive™, oszczędzaj czas i pieniądze QuickDrive™ to nowoczesna technika, dzięki której skrócisz czas prania nawet o 50%*, a zużycie energii zmniejszysz do 20%*, bez obniżenia sprawności prania.

ponadto, odpowiednio wyprofilowany bęben i dodatkowa dysza natryskowa, skracają czas płukania, a także wirowania, gwarantując ochronę dzianin i odcieni. * Testowany na linii Samsung WW8800M w porównaniu z WW8500K.

Oszczędność do 50% czasu przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) i procesu eBawełna z jakością prania ± 2% i oszczędnością do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) i procesu Super prędki (40°C, 5kg wsadu), na podstawie danych Intertek.

Czas procesu prania może się różnić w zależności od dostawy wody, a także ciężaru/typu prania. Zobacz jak działa technika QuickDrive™? Bęben QuickDrive™ oryginalny bęben QuickDrive™ składa się z głównego bębna i tylnej płyty, która obraca się niezależnie.

dzięki temu ubrania poruszają się w zróżnicowanych kierunkach, a pralko-suszarka jeszcze szybciej i sprawniej usuwa brud. Multiobroty W charakterystycznych pralkach ubrania obracają się jedynie wokół jednej osi, w pralko-suszarce z systemem QuickDrive™ ubrania przesuwane są z góry na dół, a dzięki pulsatorowi w dodatku do przodu i do tyłu.

Multiobroty bębna wydajnie usuwają zabrudzenia w krótszym czasie, choćby o połowę*, przy jednoczesnej ochronie tkanin. Precyzyjniejsze płukaniemomentalnie i precyzyjnie wyeliminować resztki środków piorących, pralko-suszarkę wyposażono w dodatkową dyszę umieszczoną w górze kołnierza.

Woda wypływa zarówno poprzez podajnik na detergent i poprzez główny natrysk, co skraca czas płukania i sprawia, iż jest ono bardziej sprawne. Co zyskujesz dzięki technice QuickDrive™? Więcej czasu dla siebie System QuickDrive™ umożliwia skrócenie procesu prania.

teraz programy piorące mogą być krótsze, niektóre choćby o połowę. Zaplanuj swój czas tak, jak uwielbiasz. Starannie wyprane ubrania w krótszym czasie Skrócony czas prania nie oznacza kompromisów w kwestii wydajności.

Twoje ubrania będą jednakowo czyste jak te wyprane w dłuższych cyklach prania. Oszczędność energii technologia QuickDrive™ to krótszy cykl prania, co przekłada się na mniejsze zużycie energii, nawet o 20%* i może zmniejszyć rachunki za prąd.

Na czym pol...