Blaupunkt PP11

5 ofert od 159,0 zł do 159,47 zł
Szczegóły
Producent Blaupunkt
EAN 5901750502026
Rodzaj radia analogowe
Opis

Radioodtwarzacz PP11BT FM/SD/USB/Zegar/Alarm

przenośny radioodtwarzacz PP11BT marki Blaupunkt to znakomity kompan równocześnie w domu, w podróży, jak i plenerze. Oprócz jednostajnego, miłego dla ucha dźwięku, oferuje szereg przydatnych funkcji, takich jak zegar z budzikiem, pamięć 60 stacji FM, Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania plików muzycznych czy slot kart microSD i gniazdo AUX. Jego unikatowy, innowacyjny design przypadnie do gustu estetom, wyeksponuje charakter , a także dobry gust jego właściciela.

WSZECHSTRONNY ODTWARZACZ

Oprócz radia FM z możliwością zapamiętania do 60 stacji w pamięci, urządzenie można zintegrować z innymi źródłami dźwięku. Wbudowany moduł Bluetooth (obsługujący profil A2DP) pozwoli na bezprzewodowy streaming Twojej ulubionej muzyki z urządzeń kompatybilnych z tą technologią. Oprócz tego, dzięki slotowi na karty MicroSD osiągalny jest odsłuch muzyki zapisanej na kartach MicroSD o maksymalnej pojemności do 32GB, a wejście AUX in z załączonym przewodem pozwoli na podpięcie wszystkich innych urządzeń posiadających wyjście audio. Radioodtwarzacz PP11BT obsługuje utwory zapisane w najpopularniejszym aktualnie formacie, czyli MP3.

FUNKCJA ALARMU
Dzięki zegarowi z funkcją alarmu i drzemki nigdy nie zaśpisz na umówione spotkanie czy do pracy. Dźwięk budzenia wzrasta stopniowo, trwa jedną minutę i wyłącza się samoczynnie.

unikatowY DESIGN
Radioodtwarzacz przenośny PP11BT to urządzenie dedykowane dla tych użytkowników, którzy oprócz wysokiej jakości wykonania, a także funkcjonalności, podczas zakupu zwracają uwagę również na prezencję urządzenia. Jeśli poszukujesz urządzenia, którego design przykuwa uwagę i oszałamia, model PP11BT jest właśnie dla Ciebie. Wyświetlanie aktualnej godziny realizowane jest za pomocą diod LED wtopionych w maskownicę urządzenia, dzięki czemu można odnieść wrażenie,informacje pojawiają się bezpośrednio na maskownicy. Rozwiązanie to powoduje, iż urządzenie ukazuje się bezkompromisowo, a jednocześnie istotnie nowocześnie.

BEZPRZEWODOWA MUZYKA
wbudowana bateria o pojemności 2200mAh, po 3 godzinach ładowania przez przewód USB (dołączony do zestawu) umożliwia 6-7 godzin bezprzewodowego odsłuchu, w zależności od głośności. Dzięki temu możesz wziąć ze sobą radioodtwarzacz wszędzie tam, gdzie chcesz. Teleskopowa antena zadba o optymalny odbiór sygnału radiowego, a moc 7 Watt RMS o należytą głośność. Postaw na genialną jakość dźwięku zamkniętą w stylowej obudowie i przekonaj się, jak przydatnym urządzeniem może być przenośny radioodtwarzacz PP11BT.