Auna KR-100

6 ofert od 169,99 zł do 299,99 zł
Szczegóły
Producent Auna
EAN 4260414896521
Opis

Przy muzyce jest przyjemniej – z radia kuchennego auna KRCD-100. Prawdziwą zaletą radia do zabudowy podszafkowej auna KRDC-100 jest zaimplementowany interfejs Bluetooth. Umożliwia on bezprzewodowy streaming muzyki ze smartfonów, laptopów lub tabletów.

Od tej chwili południowoamerykańskie rytmy będą ci towarzyszyć podczas przygotowywania chili con carne lub arie włoskej opery w trakcie pieczenia pizzy. Wesołe dźwięki z rozgłośni lokalnej radio kuchenne (warsztatowe) KRCD-100 transmituje za pośrednictwem anteny przewodowej.

Radio dysponuje możliwością zapisu 20 kanałów. Na wyświetlaczu LCD wyświetlany jest czas, data, stacja i inne informacje. Oprócz przedniego odtwarzacza CD do dyspozycji jest na dodatek boczne wejście AUX dedykowane do podłączenia zewnętrznych maszyn audio.

Zintegrowany głośnik stereofoniczny reprodukuje dźwięk w sposób wyrazisty. Panel sterowania można z łatwością wyczyścić i obslugiwać wilgotnymi palcami. By żadna potrawa się nie przypaliła,w ofercie inteligentnego radia kuchennego znajduje się minutnik, z możliwością programowania do 180 minut.

Zasilanie odbywa się za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza, który można podłączyć do dowolnego gniazdka. W komorze na baterie zmieszczą się dwie baterie AA, dzięki czemu czas i zaprogramowane stacje pozostają zapisane w sytuacji awarii zasilania.

Radio auna KRCD-100 pasuje do ekonomicznego montażu pod szafką (oszczędnośc miejsca) lub konwencjonalnego ustawienia z użyciem składanej podstawki. Za pośrednictwem pilota można sterować z odległości wszystkimi ustawieniami i funkcjami urządzenia.

stosowny nastrój w kuchni: kuchenne radio do zabudowy podszafkowej KRCD-100 firmy auna. Przystępne odcienie: radio do zabudowy podszafkowej auna KRCD-100 BT MP3 czarne, radio do zabudowy podszafkowej auna KRCD-100 BT MP3 białe (Art.: 10031948)