Bosch MUM58920

3 ofert od 999,0 zł do 1059,92 zł
Szczegóły
Producent Bosch
Moc 1000 W
Ilość prędkości 7
Pojemność misy 3.9 l
EAN 4242002903903
Kolor
  • brązowy
  • srebrny
  • kremowy
Opis

Robot kuchenny MUM 5 producenta Bosch pozwoli Ci nie tylko przygotować genialne potrawy,także cieszyć się genialną stylistyką. Dzięki szerokiej palecie odcieni, każdy wynajdzie robota MUM 5 dla siebie. Także jeżeli chodzi o efektywność, MUM 5 spełnia wszystkie oczekiwania: potężny silnik i planetarny system mieszania w trzech kierunkach pozwalają równomiernie i błyskawicznie mieszać elementy.

wielka gama wyposażenia sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu. Najważniejsze właściwości urządzenia Wysoka wydajność. Idealny efekt mieszania. Maksimum bezpieczeństwa przy stosowaniu robota łatwe unoszenie ramienia.

szybkie krojenie warzyw i owoców. Możliwość przygotowania koktajli lub zup. Pokrowiec na akcesoria Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o prędkie i wygodne przygotowywanie pokaźnych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

proponuje maksymalną wydajność i gwarantuje świetne wyniki. Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i komfortowe przygotowywanie dużych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

proponuje maksymalną sprawność i gwarantuje perfekcyjne wyniki. Planetarny ruch mieszadeł 3D nowoczesna, nieszablonowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, dynamiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki czemu cała zawartość misy jest wyrabiana niezwykle skrupulatnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu Planetarny ruch mieszadeł 3D progresywna, unikatowa przekładnia planetarna systemu mieszania zagwarantuje stały, dynamiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki czemu cała zawartość misy jest wyrabiana szczególnie skrupulatnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu EasyArm Lift - unoszone ramię dla większego komfortu innowacyjna funkcja EasyArm Lift zagwarantuje jeszcze obszerniejszą wygodę wykorzystywania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki czemu zamiana przystawek jest nad wyraz prosta, szybka i komfortowa. EasyArm Lift - unoszone ramię dla obszerniejszego komfortu postępowa funkcja EasyArm Lift gwarantuje jeszcze obszerniejszą wygodę użytkowania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki temu wymiana przystawek jest nad wyraz prosta, szybka i wygodna. Pakiet poręcznych końcówek W skład robota wchodzi komplet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Dzisiaj każde ciasto czy krem przygotujesz nieprzeciętnie. Pakiet funkcjonalnych końcówek W skład robota wchodzi pakiet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Dzisiaj każde ciasto czy krem przygotujesz doskonale. Rozdrabniacz do warzyw i owoców stanowczo wszechstronny - szybkie i proste rozdrabnianie, tarcie oraz cięcie zróżnicowanych komponentów bezpośrednio do misy.

Tarcze ze stali rdzoodpornej gwarantują naturalny smak przyg...