Apple Watch 3 38mm

15 ofert od 1249,0 zł do 1548,0 zł
Szczegóły
Producent Apple
Komunikacja
  • Bluetooth
  • WiFi
Opis

W ruchu. W zdrowiu. W kontakcie. Kontroluj zdrowie. Monitoruj treningi. Czerp motywację, by realizować swoje cele treningowe. Bądź w kontakcie ze znajomymi i na bieżąco z ważnymi informacjami. Z Apple Watch Series 3 wszystko to możesz zrobić prosto z nadgarstka.

Trzy pierścienie. Jeden cel. Pierścienie Ćwiczenia, W ruchu i Na nogach pokazują formy Twojej aktywności w ciągu dnia. Sprawdź, czy nie siedzisz zbyt długo. Przejrzyj, ile kalorii udało Ci się spalić., a także ile minut ćwiczeń masz już na liczniku.

Możesz choćby udostępnić swoje pierścienie znajomym. Wypróbuj świeże sposoby rywalizacji i skorzystaj ze sprytnego dopingu, kiedy najmocniej go potrzebujesz. Czas podkręcić trening. Pilnuj przebieg najpopularniejszych treningów, takich jak joga, jazda na rowerze, pływanie czy aktywne treningi interwałowe.

Śledź postępy w bieganiu, korzystając z zaawanso­wanych funkcji dla biegaczy, takich jak kadencja i alerty tempa. Bezprzewodowo sparuj zegarek z kompatybilnymi urządzeniami na siłowni. I wzmacniaj swoją motywację, słuchając ulubionej playlisty z Apple Music.

Zdrowie na uwadze. Kontroluj tętno i dostaj powiadomienia, kiedy jest ono niepokojąco wysokie albo niskie. Funkcja Alarmowe SOS pomoże Ci nawiązać połączenie, żeby wezwać pomoc. Aplikacja Oddech usprawnia zapanowanie nad rutynowym stresem.

Do dyspozycji masz całe dużo apek zdrowotnych, które pomagają wzmacniać prawidłowe nawyki lub realizować cele. Ważne rzeczy na rzut oka. Odbieraj pilne telefony i ważne powiadomienia. Powiedz znajomemu przez Walkie-Talkie, że już jesteś na miejscu.

Słuchaj ulubionej playlisty lub podcastu. Z Apple Watch Series 3 zawsze jesteś w kontakcie z bliskimi i na bieżąco z informacjami, na których Ci zależy....