Apple Watch 3 42mm

16 ofert od 1370,71 zł do 1659,0 zł
Szczegóły
Producent Apple
Komunikacja
  • Bluetooth
  • WiFi
Opis

W ruchu. W zdrowiu. W kontakcie. Kontroluj zdrowie. Kontroluj treningi. Czerp motywację, by realizować swoje cele treningowe. Bądź w kontakcie ze znajomymi i na bieżąco z ważnymi informacjami. Z Apple Watch Series 3 wszystko to możesz zrobić prosto z nadgarstka.

Trzy pierścienie. Jeden cel. Pierścienie Ćwiczenia, W ruchu i Na nogach pokazują formy Twojej energiczności w ciągu dnia. Przejrzyj, czy nie siedzisz zbyt długo. Sprawdź, ile kalorii udało Ci się spalić. Oraz ile minut ćwiczeń masz już na liczniku.

Możesz nawet udostępnić swoje pierścienie znajomym. Wypróbuj nowe sposoby rywalizacji i skorzystaj ze sprytnego dopingu, kiedy najszczególniej go Ci potrzeba. Czas podkręcić trening. Monitoruj przebieg najpopularniejszych treningów, takich jak joga, jazda na rowerze, pływanie czy dynamiczne treningi interwałowe.

Śledź postępy w bieganiu, korzystając z zaawanso­wanych funkcji dla biegaczy, takich jak kadencja i alerty tempa. Bezprzewodowo sparuj zegarek z kompatybilnymi urządzeniami na siłowni. I wzmacniaj swoją motywację, słuchając ulubionej playlisty z Apple Music.

Zdrowie na uwadze. Kontroluj tętno i uzyskuj powiadomienia, kiedy jest ono niepokojąco wysokie albo niskie. Funkcja Alarmowe SOS pomoże Ci nawiązać połączenie, aby wezwać pomoc. Aplikacja Oddech ułatwia zapanowanie nad codziennym stresem.

Do dyspozycji masz całe sporo apek zdrowotnych, które pomagają wzmacniać dobre nawyki lub realizować cele. Ważne rzeczy na rzut oka. Odbieraj pilne telefony i ważne powiadomienia. Powiedz znajomemu poprzez Walkie-Talkie, iż już jesteś na miejscu.

Słuchaj ulubionej playlisty albo podcastu. Z Apple Watch Series 3 zawsze jesteś w kontakcie z bliskimi i na bieżąco z informacjami, na których Ci zależy....