Apple Watch 4 40mm

63 ofert od 1729,0 zł do 3649,0 zł
Szczegóły
Producent Apple
Opis

Series 4 to radykalnie przeprojektowana i lepsza wersja Apple Watch. Każdy szczegół – od zaokrąglonych rogów nowego, większego ekranu po architekturę czipa S4 – został ponownie przemyślany i opracowany od podstaw.

Apple Watch jest istotnie osobistym urządzeniem. A teraz stał się jeszcze mocnojszy. Wyświetlacz to kluczowy i najistotniej standardowy składnik Apple Watch. Prawdziwym wyzwaniem było zwiększenie wyświetlacza bez zauważalnej zmiany wymiaru koperty czy również ograniczenia efektywności baterii.

Zwężenie ramki powiększyło obszar ekranu o ponad 30%. A nowa technika wyświetlania LTPO pozwala na skuteczniejsze stosowanie energii. Dzięki temu możesz używać Apple Watch poprzez cały dzień bez doładowywania.

Zaokrąglone rogi ekranu precyzyjnie wpasowują się w łagodne krzywizny koperty, wytwarzając piękną i harmonijną całość. Pozwala to wypełniać obrazami cały wyświetlacz, który jest jednocześnie intensywną powierzchnią dotykową.

Aby niczego nie stracić z możliwości, jakie dają nowe wymiary ekranu, przeprojektowany został cały interfejs zegarka. Na wyświetlaczu gromadzi się dzisiaj więcej detali i danych. Nowa tarcza Infograf pozwala na ustawienie nawet ośmiu komplikacji.

wystarczy rzut oka, by zobaczyć więcej i zrobić więcej. Pokrętło Digital Crown powstało po to,wygodnie korzystać z Apple Watch bez zasłaniania ekranu palcem. W Apple Watch Series 4 przeprojektowaliśmy je całkowicie.

Dotykowy sygnał zwrotny powoduje,teraz, obracając pokrętłem, wyraźnie czujesz kliknięcia. Pokrętło Digital Crown to jeden z najmocniej wyrafinowanych systemów wytwarzanych poprzez Apple. W Apple Watch Series 4 potrafi jeszcze więcej, choć jest wyraźnie mniejsze – cały mechanizm zmalał o 30 procent, mimo iż w jego wnętrzu jest dzisiaj 21 procent elementów więcej.

Optyczny detektor tętna od początku był częścią Apple Watch, zezwalającą ekspresowo sprawdzić puls. Teraz potrafi dodatkowo wykryć, że Twoje tętno jest od 10 minut niższe na ogół, a Ty nie podejmujesz żadnej dynamiczności.

Wysyła Ci wtedy powiadomienie o niskim tętnie. Taki stan bywa objawem bradykardii, w której serce nie pompuje do organizmu wystarczającej ilości nasyconej tlenem krwi, co może mieć poważne konsekwencje....