Apple Watch 4 44mm

57 ofert od 1799,0 zł do 3899,99 zł
Szczegóły
Producent Apple
Opis

APPLE Watch 4 Cellular 44mm (Złoty z opaską sportową w kolorze różowym) Apple Watch Series 4 jest radykalnie przeprojektowany i lepszy technicznie, by jeszcze bardziej motywować Cię do ruchu, lepiej dbać o Twoje zdrowie i szybciej scalać ze światem.

Największy wyświetlacz w historii Apple Watch. Nowy detektor pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne. Powiadomienia o wysokim albo niskim tętnie. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Nowe tarcze w apce Oddech.

Apple Watch jest wprost stworzony do tego, żeby codziennie dbać o Twoje zdrowie. I ma dość mocy, by produktywnie je chronić. Automatyczne rozpoznawanie treningu. Nowe treningi dla zwolenników jogi i pieszych wędrówek.

zaawansowane funkcje dla biegaczy, w tym kadencja i alerty tempa. Jednym spojrzeniem sprawdzasz nawet pięć rozmaitych parametrów, dzięki temu starannie pilnujesz swoje Sieć komórkowa, czyli pełna swoboda.

Odbierz połączenie na szlaku. Powiedz znajomemu poprzez Walkie-Talkie, iż jesteś na miejscu. Podkręć tempo treningu, strumieniując muzykę z Apple Music. Dzięki Apple Watch Series 4 z dostępem do sieci komórkowej za każdym razem jesteś w kontakcie z bliskimi i na bieżąco ze wszystkim, co dla Ciebie ważne.

choćby gdy nie masz przy sobie telefonu. Dzwoń i tekstuj. Z zegarka. Bez telefonu. Apple Watch z dostępem do sieci komórkowej daje Ci całkowitą swobodę działania. Możesz dzwonić, wysyłać wiadomości, odsłuchiwać pocztę głosową.

niedługo mówiąc, Apple Watch Series 4 z dostępem do sieci komórkowej to stały kontakt ze światem. Wszędzie. Połączenia alarmowe. SOS z nadgarstka. Funkcja Alarmowe SOS wezwie pomoc, gdy Ty nie będziesz w stanie.

Zadzwoni pod numer 112 i wyśle wiadomość wraz z Twoją lokalizacją do osób, które chcesz powiadomić w nagłym wypadku. A personel ratunkowy od razu zobaczy Twój identyfikator medyczny wyświetlony na zegarku.

Co szczególnie ważne, Apple Watch Series 4 z dostępem do sieci komórkowej zrobi to wszystko, nawet gdy nie masz przy sobie telefonu. Słuchasz, czego chcesz. Prosto z nadgarstka możesz strumieniować zawartość Apple Music i Apple Podcasts.

Do wyboru masz ponad 50 milionów piosenek. A gdyby tego było mało, możesz słuchać także ulubionych audycji, znanych postaci i doniesień z całego świata. Czego uszy zapragną. Rozruszaj trening. Albo rusz głową.

Płać szybko i bezpiecznie. By zapłacić kartą kredytową lub debetową, wystarczy włączyć Apple Pay i przybliżyć zegarek do czytnika. Bez względu na to, jak używasz Apple Pay, Twoje informacje finansowe są absolutnie poufne i bezpieczne.

Szersze spojrzenie. Na większym ekranie Apple Watch Series 4 zawiera się istotnie więcej detali i informacji. Mapy prezentują się bardziej okazale, bo wypełniają całą przestrzeń pomiędzy zaokrąglonymi rogami wyświetlacza.

A kalendarze są jeszcze bardziej przejrzyste i {pomocn|przydatn)e. Wszystko wiesz. Od razu reagujesz. Zmień godzinę rezerwacji, zamów większy stolik albo nie wstając z...