Apple Watch 4 44mm

49 ofert od 719,0 zł do 3819,0 zł
Szczegóły
Producent Apple
Opis

Series 4 to radykalnie przeprojektowana i udoskonalona wersja Apple Watch. Każdy szczegół – od zaokrąglonych rogów nowego, większego ekranu po architekturę czipa S4 – pozostał ponownie przemyślany i opracowany od podstaw.

Apple Watch jest istotnie osobistym urządzeniem. A teraz stał się jeszcze konkretniejszy. Ekran to kluczowy i najmocniej specyficzny element Apple Watch. Prawdziwym wyzwaniem było zwiększenie wyświetlacza bez zauważalnej zmiany rozmiaru koperty czy również ograniczenia efektywności baterii.

Zwężenie ramki rozszerzyło obszar ekranu o ponad 30%. A nowa technika wyświetlania LTPO pozwala na skuteczniejsze użytkowanie energii. Dzięki czemu możesz używać Apple Watch przez cały dzień bez doładowywania.

Zaokrąglone rogi ekranu precyzyjnie wpasowują się w łagodne krzywizny koperty, stwarzając piękną i harmonijną całość. Pozwala to wypełniać obrazami cały ekran, który jest równocześnie aktywną powierzchnią dotykową.

Aby niczego nie stracić z możliwości, jakie dają świeże rozmiary ekranu, przeprojektowany został cały interfejs zegarka. Na wyświetlaczu gromadzi się teraz więcej detali i danych. Nowa tarcza Infograf pozwala na ustawienie choćby ośmiu komplikacji.

wystarczy rzut oka, by zobaczyć więcej i zrobić więcej. Pokrętło Digital Crown powstało po to,komfortowo korzystać z Apple Watch bez zasłaniania ekranu palcem. W Apple Watch Series 4 przeprojektowaliśmy je kompletnie.

Dotykowy sygnał zwrotny powoduje,dzisiaj, obracając pokrętłem, znacznie czujesz kliknięcia. Pokrętło Digital Crown to jeden z najszczególniej wykwintnych systemów wytwarzanych przez Apple. W Apple Watch Series 4 potrafi jeszcze więcej, choć jest znacznie mniejsze – cały mechanizm zmalał o 30 procent, mimo iż w jego wnętrzu jest teraz 21 procent części więcej.

Optyczny czujka tętna od początku był częścią Apple Watch, pozwalającą prędko sprawdzić puls. Teraz potrafi również wykryć, że Twoje tętno jest od 10 minut niższe głównie, a Ty nie podejmujesz żadnej intensywności.

Wysyła Ci wtedy powiadomienie o niskim tętnie. Taki stan bywa objawem bradykardii, w której serce nie pompuje do organizmu wystarczającej ilości nasyconej tlenem krwi, co może posiadać poważne konsekwencje....