Garett Expert

30 ofert od 729,0 zł do 1109,0 zł
Szczegóły
Producent Garett
Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 400
System operacyjny Android
Pojemność akumulatora 400 mAh
Komunikacja WiFi
Opis

ZEGAREK SMARTWATCH EXPERT 11W

SmartWatch Garett Expert 11W to jeden z najbardziej progresywnych smartwatchy na rynku. Expert 11W to jedyny model, który pracuje na systemie Android i jest wodoszczelny (IP68). SmartWatch posiada zastosowany 2 rdzeniowy procesor o taktowaniu na poziomie 1,2GHz w połączeniu z zastosowaną pamięcią RAM 512 MB gwarantuje to płynne i bezproblemowe działanie smartwatcha. Expert 11W posiada 4 GB zaimplementowanej pamięci ROM (do dyspozycji użytkownika jest około 1,5 GB, resztę zajmuje system i aplikacje).

Wodoszczelna i pyłoszczelna obudowa
Garett Expert 11W jest certyfikowany przez producenta stopniem ochrony IP68. Oznacza to,obudowa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.

Android 4.4 KitKat

zaimplementowany system Android w wersji 4.4 KitKat, daje nieograniczony dostęp do darmowych aplikacji ze sklepu Google Play.

Moduły Sim, WiFi, 3G, GPS
SmartWatch Garett Expert 11W posiada slot na kartę NanoSim, dzięki czemu może działać jako samodzielny telefon z którego można dzwonić, pisać wiadomości, obsługuje częstotliwość sieci 3G. Ponadto pozostał wyposażony w moduły WiFi, Bluetooth oraz GPS, dzięki czemu można scalić się z domową siecią WiFi, internetem 3G i używać map bezpośrednio na smartwatchu.

detektor nadgarstkowy – pulsometr
Optyczny nadgarstkowy sensor pozwala monitorować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Można kontrolować całodobowo tętno, aktywność treningów, użytkownik dostaje staranny pomiar tętna w trakcie trwania danej dynamiczności fizycznej. Wyniki wyświetlane są na urządzeniu, oraz w aplikacji gdzie są ponadto zapisywane.

Pełna kompatybilność z systemami Android i iOS
Po sparowaniu smartwatcha ze smartfonem przy pomocy aplikacji która jest bezpłatna i którą można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, powiadomienia, połączenia i wiadomości będą wyświetlane też na zegarku (przy połączeniu bluetooth nie ma możliwości rozmowy telefonicznej poprzez zegarek). W dodatku w aplikacji mamy dostęp do analiz, statystyk, raportów z aktywności sportowych, raportów z jakości snu, raportów z pulsometru. Możemy utworzyć i zapisać profil użytkownika, możemy wybrać jeden z wielu trybów sportowych np. Chodzenie, bieganie, pływanie, jazda rowerem, wspinaczka górska itp.

Kamera Sony 5.0 Mpix
zaimplementowana kamera firmy Sony o rozdzielczości 5.0 Mpix, posiada wysoką czułość, co powoduje,zdjęcia w ciemności wychodzą zadowalająco prawidłowo.

wyświetlacz AMOLED 1,39 cala
Garett Expert 11W wyposażony pozostał w barwny wyjątkowy ekran AMOLED o rozdzielczości 400x400 pixeli, który gwarantuje wyświetlanie obrazów z głębokim kontrastem i udoskonalonymi kątami widzenia. Nawet przy jasnym świetle słonecznym obraz jest niezwykle pokaźny.

precyzyjne wykonanie
Koperta łączy w sobie elegancję i odporność. W smartwatchu zastosowano wysokiej jakości materiały w tym aluminium. Smartwatch jestnad wyraz komfortowy w stosowaniu dzięki niewiele znaczącej grubości pokrywy, zaledwie 16 mm.

Aktualizacje OTA
Użytkownik sam może sprawdzić czy jest przystępna aktualizacja i pobrać ją bezpośrednio na zegarek.

Wiele możliwości
Garett Expert 11W posiada wiele {pomocn|przydatn)ych funkcji np. Pulsometr, krokomierz, pogoda, dyktafon, odtwarzacz muzyczny, kalendarz, kompas, barometr, wysokościomierz i wiele innych. Istnieje możliwość dobrania rodzaju tarczy, stylu menu i tematów do oczekiwań użytkownika, smartwatch posiada wymienne paski wykonane z wysokiej jakości gumy.

Dlaczego wymyślono smartwatche?
To proste! Chciano w ten sposób uniezależnić użytkowników smartfonów od ciągłego spoglądania na telefon, ponieważ statystycznie robią to 150 razy na dzień.


Akcesoria w zestawie

- SmartWatch Garett Expert 11W
- Magnetyczny kabel USB do ładowania
- Śrubokręt
- Instrukcja w języku Polskim
- Karta gwarancyjna (gwarancja 24 miesiące)


Wymiary

- Wymiary tarczy: 50 x 50 x 16 mm
- Obwód paska: około 26,5 cm