Garett G25

  • Producent: Garett
  • Przekątna wyświetlacza: 1.5 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 240 x 240
  • System operacyjny: producenta
  • Zobacz szczegóły
  • Zobacz opis
16 ofert od 249,0 zł do 299,0 zł
Szczegóły
Producent Garett
Przekątna wyświetlacza 1.5 "
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 240
System operacyjny producenta
Pojemność akumulatora 380 mAh
Komunikacja Bluetooth
Opis

Garett G25 świetnie współgra ze smartfonami, komputerami, a także tabletami mającymi wbudowaną funkcję Bluetooth w wersji V2.0 (lub wyższy).
Działa z telefonami oraz innymi urządzeniami pracującymi na systemach Android (minimum 2.3), iOS.
To wygodne i szczególnie użyteczne urządzenie, służące do odtwarzania muzyki, odbierania połączeń oraz wiadomości sms i maili. Pozwala na także nagrywanie notatek głosowych w formie audio. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest czytelny i łatwy w obsłudze interfejs. Użytkownik informowany jest o pojawieniu się danej informacji za pomocą podświetlanych ikonek LED.
na dodatek Garett G25 wykrywa telefon, a choćby wykonuje zdjęcia w sposób zdalny. Za spust migawki służy wówczas tarcza zegarka. Urządzenie może być także kamerą. Zapisu dokonuje się na karcie MicroSD.

Model ten może także służyć jako samodzielny telefon, ponieważ ma wejście na kartę Micro SIM (częstotliwości 2G), bez sim-locka.
Dużą zaletą prezentowanego modelu jest możliwość wykorzystywania jako zestaw głośnomówiący. Taka opcja gwarantuje bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu, a także pozwala uniknąć ewentualnemu ukaraniu mandatem.
Aby maksymalnie zindywidualizować własny smartwatch, istnieje możliwość dopasowania rodzaju tarczy, menu a nawet wyglądu ikonek do pragnień użytkownika.

Dlaczego wymyślono smartwatch'e?
To proste! Chciano w ten sposób uniezależnić użytkowników smartfonów od ciągłego spoglądania na telefon, ponieważ statystycznie robią to 150 razy na dzień. Dzięki funkcji krokomierza osiągalny jest dokładny pomiar ilości przebytego dystansu usytuowanego w czasie. Ponadto zegarek wyświetla także jak mnóstwo kalorii zostało spalonych. Wraz z Garett G25 motywujesz się do uprawiania sportów oraz bijesz własne rekordy.EAN: 5906395193424
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5906395193424
Model: Garett G25
Obsługiwane systemy operacyjne: Android
Przekątna ekranu: 1,5''
Rozdzielczość: 240 x 240
Procesor: MTK6260A 533MHz
Aparat fotograficzny: Nie
Dźwięk: - Dźwięk, kiedy przychodzi połączenie głosowe- Powiadomienie dźwiękowe z aplikacji Facebook, Twitter, Skype (tylko system Android)
Bateria: zaimplementowany akumulator 350mAh
Czas pracy na baterii/bateriach: 2 dni
Czas czuwania (maks.): 7 dni
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
nadaje się do: Kompatybilność z systemami Android i iOS
Akcesoria w zestawie: - SmartWatch Garett G25- kabel USB do ładowania- Instrukcję w języku Polskim- Karta gwarancyjna- Oryginalne pudełko
Kolor: Czerwony
rozmiary: 48 x 40 x 11.8 mm
Waga: 50 g
Pozostałe właściwości: - Czas ładowania Około 30 minut- Częstotliwość sieci GSM 850/900/1800/1900 MHz- Wersja Bluetooth Bluetooth 3.0- Zakres częstotliwości 2,4 GHz- Zasięg transmisji Około 10 metrów- Stoper, Funkcja wibracji, oglądarka fotografii, Kalkulator, Kalendarz- Budzik pięć pozycji do wyboru- Monitor snu ukazuje przespane godziny i sprawność snu- Dyktafon nagrywanie notatek audio- Krokomierz demonstruje ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans w jakim czasie, a także ile spaliło się kalorii- Tryb przypominający o braku aktywności, posiada funkcję po aktywowaniu której w przypadku braku aktywności fizycznej włączy się alarm- Zegarek wyświetla godzinę,datę, dzień tygodnia,stan baterii- Do wyboru trzy najróżniejsze tarcze zegarka- Do wyboru trzy przeróżne tematy- Do wyboru pięć ustawień dzwonka- Połączenie za pośrednictwem Bluetoot