MyKronoz Zecircle 2

3 ofert od 227,99 zł do 279,0 zł
Szczegóły
Producent MyKronoz
Komunikacja Bluetooth
Opis

ZECIRCLE2 MONITOR aktywnOŚCI
Dzięki ZeCircle2 możesz łatwo, momentalnie i bezpiecznie płacić za swoje codzienne zakupy. Za sprawą technice NFC możesz dokonać płatności poprzez zwykłe zbliżenie opaski do terminala obsługującego bezdotykowe płatności, dzięki czemu nie musisz już za każdym razem nosić przy sobie swego portfela, pieniędzy czy kart płatniczych. Poza możliwością płacenia, ZeCircle2 barwny wyświetlacz, który prezentuje czas, liczy twoje kroki, pokonany dystans, spalone kalorie oraz czas i jakość snu. ZeCircle2 umożliwia bieżąco obserwować twoje wyniki.
Dzięki ekranowi dotykowemu jego obsługa jest bardzo prosta i instynktowna. Potrzebujesz motywacji do intensywności fizycznej? Nie ma problemu. W sytuacji gdy jesteś mało energiczny/a, specjalny alarm o braku intensywności poprzez delikatne wibracje pobudzi Cię do działania.
Po zsynchronizowaniu z Twom smartfonem przez Bluetooth, ZeCircle2 przedstawia jeszcze powiadomienia o połączeniach telefonicznych, SMSach, mailach, wydarzeniach z kalendarza, a także dynamicznościach w mediach społecznościowych. Dla tych którzy są ciągle w ruchu, ZeCircle2 może być także używany do robienia zdjęć twoim aparatem w smartfonie, jak dodatkowo do obsługi odtwarzacza muzyki. ZeCircle2 posiada także funkcję Anti-Lost, która ostrzega, gdy twój sparowany smartfon wynajdzie się poza zasięgiem opaski, jak dodatkowo funkcję Find My Phone, która usprawnia znajdzienie twojego smartfona.
EAN: 7640158012024
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 159161
Model: MyKronoz ZeCircle2
Obsługiwane systemy operacyjne: Android
Aparat fotograficzny: Nie
Funkcje: - Stoper- sensor dotykowy palca - Funkcja kalendarza - Funkcja kontroli pulsu - Funkcja krokomierza - Funkcja pomiaru czasu treningu - Funkcja pomiaru kalorii - Funkcja pomiaru przebytej odległości - Funkcja zegara - Jasność wyświetlacza - Wodoodporny
Bateria: Akumulator wbudowany
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Kolor: Niebieski
rozmiary: 34.5 x 11.2 x 254 mm
Waga: 21 g